Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : gubazİDAL*
08 Ağustos 2006 18:15  

DIN GÖREVLILERINDEN LISANS TAMAMLAMA PROGRAMINDA (ILITAM) OKUYANLAR

arkadaslar dersler kolaymi sinavda gözetmenler kimlerden olusuyor. Tolerans varmi?

08 Ağustos 2006 18:43

xxl_43

gozetmenler ankaradan geliyor..dersler yogun oluyor.acık ogretimden farklı bir sistem.özellikle felsefe ve arapca cok zorladı bu sene ama elhamdulillah 4.sınıfa gectik.girmeyi düşünen arkadaslara şiddetle tavsiye ederim.okumak güzel bi şey hele ilahiyat okumak.örgün okuyanlara gıbta ettigimi de belirtmek isterim..keşke bursa ilahiyatta okuyabilse idim....

08 Ağustos 2006 20:05

kartal4

xx_l 43 ilgin icin tesekkür ederim. Gecen yil kac puanla girmistin. Daha dogrusu sözelden kac net yapmistin matematik yapmismiydin eger bunlarla ilgili bilgi verebilirsen sevinirim.

09 Ağustos 2006 15:57

xxl_43

dgs den 278 kusur paun almıştım. sozel sıram :türkiye 179.cusu idim netlerim: sözel 70 sayısal 40

ilitama 278 + diploma notumun yarısı (43)= 312 puanla ilitama 8,sıradan girdim...ama örgün ogretimlerde de marmara haric digerleini tutyordu ben yazmamıştım ama ilitamda da okumak güzel.nacizane tavsiyem niyetin varsa ögünü özellikle bursayı okumanı isterim ama ilitamda okumak bi ayrıcalık :) özelden de goruşelim istersen ..selametle...

16 Ağustos 2006 22:03

shah

ilitamda okuyan arkadasım tesekkur bir türlü kac puanla ilitama girebilecegimi bulamadım . bende 261 dgs sözel diploma 75 senin demene gireriz öylemi:) dersler hakkında bilgi verirmisin acıkögretımden nasıl bir farkı oluyor yüzyüze etkileşim şartmı..bilgilendirirsen sevinirim .

18 Ağustos 2006 20:53

monaroza18

ARKADAŞLAR BU İLİTAM NE BİRİ BANA AÇIKLASIN.AÇIK ÖĞRETİM İLAHİYAT MI.ONA ÖSS İLE GİRİLMİYORMU?DÜZ LİSE MEZUNU BİRİ GİREBİLİRMİ.KAÇ PUAN ALMASI GEREKİR?

19 Ağustos 2006 02:02

el_hafız

ilitam...ilahiyat lisans tamamlama programı..

önlisans akabinde dgs ile girilir...

bi çeşit sömürü...

kontenjan sınırlı...

ankuzem aracılığı ile..

Toplam 6 mesaj