Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : mesutgazi
03 Haziran 2011 11:03  

artvin arhavi hakkında bilgisi olan varmı arkadslar..

bilgisi olan varsa lütfen yazabilirmi.ev kiraları yaşam tarzı filan

03 Haziran 2011 11:48

radikallaz

hocam ben rize pazarlıyım arhaviye geçme amaçlı gidip gelmişliğim var zaten sahil komşumuz. çok güzel bir yer. insanların kültürel düzeyleri sosyo ekonomik düzeyleri çok yüksek. ben oraya atanmayı çok isterdim bu yıl ordan kadro açılmadı bize.adana pozantıya atandım. arhavide sıkılmazsınız hocam fındıklı hopa gibi oraya komşu ilçelerde güzel yerler. canınız sıkılırsa gezersiniz buraları da. insanları kaba değildir. kiralar hakkında çok bilgim yok hocam ama rahat edeceğinize eminim. hayırlı olsun.

03 Haziran 2011 12:38

serdarrrrr09

çok teşekkür ederim kardeşim.sanada hayırlı olsun.görevinde başarılar

03 Haziran 2011 12:57

tekniköğrt.

hocam ben karadenizde keşaptayım arhaviye 2008 de gitmiştim.küçük bir ilçe ama güzel bir yerdi hopada yakın sarp sınırına en fazla 25-30 km falandır. ev kiraları buralarda özellikle ilçelerde fazla yüksek değildir ama arhaviyi tam bilmiyorum.kaloriferli evler bulmak biraz zordur ama kiralar 400 civarı olması gerek.sürekli yağmur yaş vardır zamanla alışıyosun hocam zannedersem sizin branş tesisat tek. benimde aynı bizim okula düşseydiniz keşap hakkında bilgi verirdim detaylı ama arhavi o taraflarda güzeldir.

Toplam 3 mesaj