Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : cihan2706fatih06incir.receli
09 Haziran 2011 15:23  

il içi tayinlerde ilişk kesme

arkadaşlar il içi tayinim çıktı 17 hazirandan ititbaren 10 gün içinde ilişiğinizi kesin diyor yani 27 hazirana kadar ben 24 haziranda ilişiğimi kesmek istiyorum ama benim tayinim aynı ilçe içinde çıktı sen 17 haziranda ilişiğini hemen kesip 17 haziranda ayı gün içinde diğer okulna git diyorlar çünkü sen ilçe bile değiştirmedin okulun aynı yerde diyorlar bir sıkıntı yaşarmıyım dğrusu nasıl oluyor acaba tebliğ geldiği gün hemen ilişik mi kemeliyim şimdii

09 Haziran 2011 17:52

heridigine

ben de aynı durumdayım ama ne alakası var bence bekleyebiliriz son güne kadar sorun olmaz. ben de 24 ünde kesmeyi planlıyorum

09 Haziran 2011 19:56

elfida07

tebliğ geç geliyormuş zaten duyduğuma göre sorun olmaz

09 Haziran 2011 20:44

nassen05

inşallah olmaz ya hemen diğer okulun seminerleri başlayacak bu hak bize verilmişse bir 4 günden bişey olur mu ki ya sonuçta ilçe aynı sadece okul değişti diye işte tebliğ bildirildiği gün ilişik kesilecek diye bir şart koşmuşta

09 Haziran 2011 21:36

Weierstrass

yaklaşık 6 aydır yazıyorum burada adamlar anadolu liselerine sınavsız geçenler için dava açtı diye,tüm liseler anadolu lisesi oldu ama dava açanların haberi yok destek olun

Mevcut yönetmeliğe destek......

ATAMALAR İPTAL OLMASINN......

http://forum.memurlar.net/konu/1252717/

09 Haziran 2011 21:39

FENBİYO

hocam aynı gün başlamalısınız

09 Haziran 2011 21:52

wwwsavas

arkadaşlar ben de şu anda aylıksız izindeyim...vekaleti arkadaşa verdim.nasıl bi süreç izlicek arkadaş bilgisi olan lütfen yardım etsin...

09 Haziran 2011 22:53

sevdicek640
Yasaklı

her ilin kararnameleri aynı günde mi gelecek?

10 Haziran 2011 18:45

nassen05

arkadaşlar tebliğ gelince on gün içinde ilişiği kesip ilişiğimi kestiğim günde hemen diğer okula başlamam gerektiğini biliyorum doğrusu bu değil mi ilçe içinde olduğum için 15 günlük geçiş süresi bana verilmeyecek ama bir 10 günlük sürem var tebliğ edildikten sonrada ya klavuzda diyorki il içi atama klavuzunda diyor ki 17 hazirandan itibaren 10 gün içinde ilişiğini kesmeli diyeee ilçe içide olsa geçerliir bu karar herhalde

10 Haziran 2011 20:44

elfida07

tebliğin ne zaman geleceği belli mi? 17 haziranda mı gelecek? zannetmiyorum

10 Haziran 2011 23:26

sosyologceylan

arkadaşlar ben de farklı bir ilçeye düz liseden anadolu lisesine tayin oldum.kılavuzu okudum evet 10 gün içinde başlamamız gerektiği yazıyor.ancak henüz kararnamem gelmemiş ve kararname gelmeden hiçbir şey yapamıyorum.sadece yolluk işlemlerimi başlatabildim.ve emin olun bir saat bile çok önemli göreve başlamada.çünkü ben 18 eylül 2009 da göreve başladım ve daha sonra yönetmelik değişti, artık tayinlerde 15 eylülün baz alındığı belirtildi.ben af maddesi olmasaydı 3 günden dolayı tayin isteyemiyordum.bu 3 günden görev sürem 1 yıl uzuyor.o nedenle kararname gelir gelmez tüm işlemlerimi yapacağım ben.

11 Haziran 2011 08:40

ahmedi210

gaziantepte kararnamemiz okula geldi.

11 Haziran 2011 16:55

elfida07

karname gelmeden yolluk nasıl başlatılıyor anlamadım haklısınız sanırım çok beklemek gerek

11 Haziran 2011 19:52

nassen05

sosyolog ceylan sen yine 3 günden kaçırmışsın ben 16 eylülde göreve başladım düşünsene 1 yıl 11 ay ve 29 3 gün olsa içim yazmazdı birde 14 eylülde atamamız belli oldu bizim kesin hafta sonuna geliyordu da ondan 16 eylül pazartesi yada salıdır işte sırf gıcıklık olsun diye yapılmış sanki nimet hanım bizim atamamızı ağustos atamasını 14 eylülde belli edince biz balıklama atanmıştık hazırlıksız ve şimdi bu 16 eylül benim müdür yardımcılığımdada önüme çıkacakk müdürlüktede ilişik kesmede çokta farkedeceğini düşünmüyorum çok çok maaşı etkileyebilir 4 gün sonuçta bilemiyorum kararnameler ne zman gelirse işte

11 Haziran 2011 22:31

sosyologceylan

elfida07

bulunduğunuz ilçe veya ilde şoförler ve otomobilciler odasına çalışmakta olduğunuz okulu, branşınızı, tayininizin çıktığı okulu, il içi olduğunu, mesafenin hesaplanarak size verilmesini belirttiğiniz dilekçeyi yazacaksınız.cevabı ise okulunuza götüreceksiniz.okul hesaplıyor.

11 Haziran 2011 23:20

elfida07

başka birşeyler var mı yapmamız gerekn hiç bilmiyorum sağolsunlar okuldakilerde bilgilendirmiyor teşekkür ederim bilgi verdiğiniz için Salı günü halledeyim

13 Haziran 2011 12:32

elfida07

GÜNCEL

13 Haziran 2011 13:34

e*r*i*c*a

ya ne sıkıntılıymış bu sene bu il içi tayinler.valla yoruldum.hala bi akrışıklık almış başını gidiyor.hayırlısıyla 17 sinde ilişik kessekde rahatlasak

14 Haziran 2011 18:43

ahmedi210

antepte il içi yeri değişenlerin kararnamaleri geldi.

ya müdür yardımcısıyla konuştum pazartesiden itibarn ilişiğini kesebiliriz dedi.

14 Haziran 2011 21:58

elfida07

bizimkiler hala gelmedi gelecek gibi de gözükmüyor. kararnamesi gelen kişiler acaba seminer dönemi zorunluluğu olmayan kişiler mi?

15 Haziran 2011 02:12

varsan bende varım
Yasaklı

valla tayinim çıktı kararnemeleri de daha hiç sormadım hatta tayinimin çıktığı okulu daha aramadım :)

bu arada şöförler bilmem neyinde işimiz yok bildiğim kadarıyla yolluk vermiyorlar yolluk kısmında H yazıyor hayır demekmiş

Toplam 29 mesaj
ANKET
Erdoğan Cumhurbaşkanı olursa, kimin Başbakan olmasını isterdiniz?

Grup Vizyon