Editörler : Pangaea

karışıkk
Aday Memur
22 Haziran 2011 19:14

ah pardon ya:))

esdevranes
Memur
22 Haziran 2011 19:14

biliyorum...ben kendimden bahsediyodum...ama seninde gelir istanbul o puanla...matçıysan ptt yide yaz 30 kişi alıyo

esdevranes
Memur
22 Haziran 2011 19:17

arkadaşlar 91 ve yukarısı yazacak varsa söylesin ölü tercih yapmayalım?????????

22 Haziran 2011 20:56

keşke burayı tercih etmeseniz:) çekmeköy belediyesine çok yakın oturuyorum.çok heveslenmiştim ama hevesimi kursağımda bıraktınız:)yinede yazcam güvenmiyorum size:)

karışıkk
Aday Memur
22 Haziran 2011 21:34

bende güvenmiyorum o yüzden yazıcam.. kısmet artık.. kimin hakkıymış göreceğiz..

esdevranes
Memur
22 Haziran 2011 22:02

:)))

barok_ve_rokoko
Kapalı
23 Haziran 2011 11:18

/

/

/

/

/

/

/

/

MEZUNIYET SARTINDA FİZİK MATEMATİK VS YOK NITELİKTE VAR SADECE BUYUZDEN MALESEF BASVURAMIYACAN DPB ÖLE DEDİ HAKKIN YANAR PUANIN YANAR DİKKAT ET SEN EN İYİSİ DPB YE ÖSYM YE TEL ET Bİ SOR BELKİ DEĞİŞMİŞTİR GEÇEN SENEDEN BUGUNE/

/

/

/

/

/

/

/

/

asistancerrah
Kapalı
23 Haziran 2011 11:27

bir yıl sonra kamu yönetiminden mezun olacağım, kpss hazırlanacağım var mı arkadaşlar önerileriniz,nasıl calışayım,

23 Haziran 2011 13:44

size tavsiyeye gerek yok hocam.devlet iibf ye çslışıyo.memurlar.net tercih robotunda 4001( tüm lisans mezunları) 6 sayfa açılırken kamuyu işaretlediğinde 28 sayfa açılıyo işletme için 30 sayfa açılıyo.iibf için 30 sayfa kalan lisanslar için 6 sayfa.sizinde çok iyi yerlerde olmanızı isteriz elbette.ama bu adalet değil.ben matematik mezunum puanım 85 ve 1350 tl maaşlı bir memurluğa bile yerleşme ihtimalim yok bu alımlarda.ama iibf mezunu olsaydım bu puanla nereyi yazacağıma karar veremezdim:).uzmanlık denetmenlik gibi kariyer meslekleri saymıyorum bile daha.şimdi açık öğretim işletme okuyorum.2.sınıftayım.bitirince matematik diplomamı bir köşeye koycam.birdahada zannediyorum hiç çıkarmıycam.kusura bakmayın çok uzattım.gelelim size tavsiyemize.son yılınızı dersleriniz yoğun değilse kpss çalışarak geçirin.çünkü 2012 de memur alımları için kpss yapılacak.2 yılda bir yapılıyor.yoksa 2014 e kadar beklemek zorunda kalırsınız.önce A kadrolara yani uzmanlık denetmenlik gibi kadrolara başvurun sonra memurluğu deneyin.zaten atanma puanlarınız 75 e kadar düşüyo.belki dahada düşer.o kadarınıda alırsınız artık:)

matematik03
Kapalı
23 Haziran 2011 14:35

maaşı 1400 tl imiş.

matematik ve fizik mezunlarında en az iki programlama dili bilmesi istenmiyor...

milleti yanlış yönlendirmeyin.

benimde ilk tercihim. 90.898

hani_bana_memurluk
Aday Memur
23 Haziran 2011 14:37

bende yazacağım 3. tercihim. puanım 91.255

üzgünüm :)

matematik03
Kapalı
23 Haziran 2011 23:11

gncl

matematik03
Kapalı
24 Haziran 2011 09:45

maaşı merak edenler için tekrar yazıyorum: 1400 TL

aradım. çekmeköy bld.!den öğrendim.

yasitek
Genel Müdür
24 Haziran 2011 10:19

çözümleyici maaşları her kurumda aynı mı olur yaklaşık orak 657 lerde?

yasitek
Genel Müdür
24 Haziran 2011 11:43

matematik03 son yazdığın msj gözükmedi site de problem var sanırsam.rice edersem tekrar cevaplar mısın bütün kurumlar da çözümleyici maaşları yaklaşık aynı mı oluyor 1400 baya azmış ya:(

matematik03
Kapalı
24 Haziran 2011 12:33

aynıymış... baNa çekmeköy bld tarafından öyle söylendi.

24 Haziran 2011 13:42

ve çok enteresandır bundan iki üç ay kadar önce bulunduğum şehirdeki tüm bilgisayar kurslarını vs arayıp sordum. hiçbiri meb onaylı programcılık sertifikası vermiyor. birçoğunun öyle bi şeyden haberi yokken, bazıları da "biz de kurumumuz adına o belge için başvuru yaptık fakat o belgenin kalktığını söylediler." dediler. bilgisayar işletmeni ve muhasebe sertifikasından herkes haberdar, hepsi veriyo ama programcılık sertfikası veren yok.

eminim transkribime de bin bir kılıf uydurup kabul etmiyceklr. o yüzden terch listeme ile yazamıyorum.

tercih edecek olanlar nerden temin ettiler o sertifikayı?

karışıkk
Aday Memur
24 Haziran 2011 15:24

bazı bölümler için gerekli değil o belge okulda gördüğün bilgisayar proglama dersi(c,c+,C++ v.s.) yetiyor onlarda mat,fizik... ben de tercih edicem okulda gördüğüm derslere dayanarak

24 Haziran 2011 16:05

evet farkındayım. ben mühendisim, üniversitede aldığım programlama dersleri geçerli değil ama fizikçininki geçerli. bu kadroyu açan arkadaşların kafası iyiymiş anlaşılan. programlama dersi aldığını belgeleyen her 4 yıllık mezununun başvurusu geçerli olmalıydı. yine de bir bildikleri vardır diye ümit ediyorum.

matematik03
Kapalı
03 Temmuz 2011 16:38

arkadaşlar mat,fizik vs. gibi bölümlerden SADECE İNGİLİZCE ŞARTI İSTİYORLAR. Programlama dilleri falan aramıyorlar. Değil mi arkadaşlar. Ulan yazdık elimizde patlamasın :) Yanlış anlamış olmadık değil mi?

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi