Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : ya umutlarda biterse
22 Haziran 2011 23:23  

Avea Genç Tarife HY 500 dk+1000 sms +1 Gb internet=19 TL

Şuan için en iy diyebileceğim tarife Faturasız Avea Genç Paket Her yöne 500 dk+ 1000 sms hy+ 1Gb internet =19 tl...Nasıl yapacağınızı anlatayım kısaca...tecrübeyle sabittir...bazı avea bayileri bile yanlış bilgilendirebilir sizi....

*Numaranızı taşıyarak gelmelisiniz öncelikle (Vodafone veya Turkcell)

*Eğer numaranız avea numarası ise (505) aveadan ayrıları 3 ayı geçmiş olmalı...( 90 gün diğer operatörde olmalı)

* Numara taşıma için başvurun Tarife olarak Katlayan tarife seçin..bayinin dedikleri tarifeyi boş verin

*Neden Katlayan tarife çünkü; 20 tl yükleyince 60 tl hediye verecek onunlada her yöne +150 dk görüşebileceksiniz....

*Hattınız açılınca içinde içinde biraz para olacak zaten 10-15 sn birini arayın hat aktifleşsin...sonra aktifleşti diye sms gelir...

*Sonra 20 tl yükleyin...60 tl hediye gelecek kendiliğinden..

*12-25 yaş arasındaki birinin ( kardeşiniz ,yeğeniniz olabilir) TC kimlik nosunu 1991 e mesaj atın...

* hattınızdan 19 tl eksilecek ve HY 500 dk+ 1000 sms HY +1 GB internet ( 3G modeminiz varsa hattı takıp bilgisayarda da kullanabilirsiniz)hattınıza yüklenecek...

*Hattınızdaki dakikalar bitince hediye 60 tl ile her yöne 150 dk daha konuşa bilirsiniz....

*ARANKAZAN yazıp 1030'a yollayın, diğer hatlardan her 10 dk aranmaya 5 dk kazanın...onuda kullanın...

*Dikkat eğer halihazırda avealıysanız dediklerimi yapınca Heryöne 500 dk değil Avea içi 1000 dk +1000 sms +1 GB internet kazanırsınız....

* Eğer ilk yüklemede 20 değilde 30 tl yüklerseniz hediye 120 tl kazanırsınız...bu katlamalar (numara taşıma ile gelenlere) ilk 4 ay geçerli sonraki aylarda 20 tl ye 40, 30 tl ye ise 60 tl verecek...

*İsterseniz 9 tl ye 1 gb internet daha alıp interneti 2 gb yapabilir benim gibi evdki ttnet i iptal eder 49 tl ye bir avea jet alır laptopa takar heryerde internet kullanabilirsiniz... Bulunduğunuz yerde 3G olup olmadığını kontrol edin ama....

sorularınıza buradan cevap verebilirim....

Daha önce Turkcell kamu 1200 kullanıyordum...fiyatı arttırınca Bende terk ettim onları...

23 Haziran 2011 11:14

200570050

aynen böyle bi tarife bekliyordum ama aveaya güvenmiyorum...faturalı hatta şiddetle karşıyım...onun yerine benden 20 30 ne kesecekse kessin bana heryöne dakika versin...yakında diğer operatörlerde başlatır ben onları bekleyeceğim...

29 Haziran 2011 21:10

koleksiyoncu

diğer operatörlerin başlatacağını şahsen beklemiyorum...çünkü internet fiyatları el yakıyor....turkcell bir 1000 lik tarife çıkarmış ama aradaki tek fark 500 dk...bu tarife 19 tl turkcell 69 tl diyor...varın siz düşünün...

11 Temmuz 2011 13:41

tami69

avea mı ALLAH korusun.

önce abone etmek için cazip görünen tarifeleri yem olarak kullanır. ardından da müşterileri tırtıklama planlarını uygular.

bir arkadaşım avea hattını memnun olmadığı için kapattı. aradan aylar geçti. hiç bir haber ve uyarı olmadan sonradan 80 tl lik fatura kesmişler. yine abone bilgilendirilmeden avukata verildi. avukatlık ve icra işlemleri için yaklaşık ekstradan 200 tl daha eklemişler.

resmen soygun.

11 Temmuz 2011 14:41

koleksiyoncu

tami69

burada bahsettiğimiz Faturasız tarife...yani herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız...1 GB internetiniz bitse bile hesabınızda para yoksa bağlanmaz...ha diyelim para var o zamanda olan para bitene kadar bağlanır tabi buarada 1991 den kontrol etmeyi unutmazsanız...

26 Ağustos 2011 01:58

bourock78

koleksiyoncu kardeşim katlayan tarifeyi secersek genc tarife secilemio.14 temmuzdan sonra değiştmişler olayı..sence hagi tarifeyi seceleim hepsi bir yada mobil öğrencimi.bide geciş yapınca belli bi süre dakika falan veriomu.yani ilk 3 ay 100 dk gibi.teşekkrler.

27 Ağustos 2011 15:41

koleksiyoncu

Evet katlayan tarifeyi değiştirmişler...E avea bu baktıki kullanıcılar için avantajlı hemenbir madde koymu....Ama siz mobil öğrenci kullanabilirsiniz bence daha avantajlı ama yinede siz bilirsiniz...

28 Ağustos 2011 01:13

bourock78

peki aveaya taşıyınca numarayı belli bi ay dakka varmı hediye kardeşim.sana zahmet oluo ama :)

Toplam 7 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?