Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

  
Editörler : Adversarykonserwatifkjhu
23 Haziran 2011 13:26  


6225-M.E.B onaylı bilgisayar sertifikası ile üniversitede aldığımız bilgisayar dersi

6225-M.E.B onaylı bilgisayar sertifikası ile üniversitede aldığımız bilgisayar dersi yerine geçer mi?San ki ilk alımlarda aynı olay diye açıklama yapılmıştı...En azından öyle hatırlıyorum.Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim.Teşekürler...

23 Haziran 2011 20:30

uzman1983

Kimsenin bilgisi yok mu?Sayın editör bu konu hakkında bilginiz varsa cevap beklıyecegım sızden...Iyı gunler...

23 Haziran 2011 20:42

kara_mamba

geçiyo arkadaşım transkripte sertifika yerine.klavuzda da var zaten 3.9 ve 3.10. maddelere bak.ancak örgün öğretim olmak zorumda.açıköğretimde geçerli deil.

23 Haziran 2011 20:58

yakupl

arkadasim bu konuyu birakin artik ya universitede(acik ogretim haric) kredisine ve gecme notuna bakilmaksizin bilgisayar dersi almissan ve bunu transkriple gosteriyosan sertifikaya falan gerek yok

Toplam 3 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?