Editörler : swat3410
29 Haziran 2011 22:51

Politam 2011-2012 lisans tamamlama ön kayıtları

POLİTAM LİSANS TAMAMLAMA PROGRAMINA KAYIT YAPTICAK TÜM ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLİYORUM.

Politam lisans tamamlama programına ön kayıt yaptım, ancak bir takım bilgileri hatalı girdiğimi farkettim. Yapılan ön kayıt bilgilerinin tekrar güncelleme imkanı ile hatalı bilgiler girilmesi durumunda yapılan ön kayıdın geçerli olup olmayacağı konusunda yardım bekliyorum.TEŞEKKÜR EDERİM

hak_an
Daire Başkanı
30 Haziran 2011 11:20

arkadaşım tabi ki kabul edlir kafana takma şunu unutma üniversite için önemli olan para sen parayı yatır makbuzu göster her kapı açılır sen hiç mi hiç merak etme hiç bir sorun olmaz

cevik_35
Şef
01 Temmuz 2011 11:11

Ben anlamadım şimdi bunu.Açıköğretimden mezun oldum.Üstüne buna kayıt yaptırsam ne kazanacağım?

sniper84
Aday Memur
02 Temmuz 2011 01:51

yıllık harç miktarı 1200 TL. Her ay 100 TL ödenecekmiş, bilginize...bence çok para hiç gerek yok.

hak_an
Daire Başkanı
04 Temmuz 2011 09:34

Ders proğramına baktığımda işlenecek dersler son derece faydalı amaç sadece kendini geliştirmek birde tabi bu bölümü bitirirsen yine atatürk üniversitesinde güvenlik bilimleri yüksek lisanas proğramına kayıt yaptırma hakkı kazanıyorsun ki ücreti çok fazla senelik 6 milyar üniversite yönetimi bunu birazdaha aşağı çekerse neden olmasın çok faydalı bence eğitim yönüyle bakmak lazım faydalı olacağına inanıyorum

Trafikçi40
Aday Memur
04 Temmuz 2011 13:05

bence çok para iş ticarete dökülmüş

batur28
Aday Memur
06 Temmuz 2011 22:23

Evet ücret bencede biraz fazla ama arkadaşlar teşkilatımız sürekli kendini yeniliyor bence kendimizi geliştirmekte ve kaliteli bir teşkilat olmak adına faydalı olacağına inanıyorum. Geleceği düşünürsek emekli olduğumuzda Özel Güvenlik Şirketi açabilir veya bu tip yerlerde ders verilebilir. Eğitimden zarar gelmez arkadaşlar herkese tavsiye ederim.

hırcınkaradeniz
Aday Memur
08 Temmuz 2011 10:27

tamam teşkilat için cok güzel bir eğitim olacak.Fakat fiyat olarak cok değil mi? Biraz da işi ticarete döktüler.

ahmetözlem01
Aday Memur
18 Mayıs 2013 22:17

arkadaşlar birgün uyandıkki ikinci şark diye birşey çıkarıldı neyin ne olacağı bilinmiyor o nedenle okumak bence iyidir bu arada 657 devletmemurları kanunu değişiyor genç arkadaşlara sürprizler var diye söyleniyor (lisans mezunu olmayanlara yönetici kadrosu kapanıyor emniyette buna hazırlanabilir )

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi