Editörler : Pangaea
30 Haziran 2011 00:28

Samsun'da En İyi KPSS Dershanesi hangisidir?

Arkadaşlar dershaneye giden ve ya dershaneleri araştıranlar varsa Samsun'da en iyi KPSS dershanesi hangisi söyler misiniz?

babil_86
Daire Başkanı
30 Haziran 2011 00:41

2008 DE ZİRVEYE GİTMİŞTİM ARAŞTIRIN TABİKİ SİZE KALMIŞ BİRŞEY ŞUAN HANGİ DERSHANELER VAR PİYASADA BİLMİYORUM..

30 Haziran 2011 05:36

zırveye sakın gıtmeyın ben bu sene gıttım derslerımızn yarısı bostu hocalar kactı yanı tum senemızı yedıler serefsızler ! onerıye gelınce dokuz eylul cok ıı dıoalr ! bı de yargı acılıyor samsuna o da olabılır belkı ! ha bı de karacan var ! karacan da ııdır ! ama Zırvenın kapısından bıle gecmeyın derım ben ! rehberlıkcımız kactı ogrenmecı kactı cografyacı kactı öyt hocası kactı 3 ayda 4 mat ogretmenı degıstı tabı aralarda bos gectı ! yayınları berbat sabu dıye bısı kullanıolar ! bı tane muduru var mal burhan serefsızın onde gıdenı ! bunlardan ote az daha oluyordum onlar yuzunden ! sınıfta ders sırasında kafama sınıfın tavanı coktu bakımını yaptırmadıkları ıcın ! bu kadar neden oraya gıtmemenız ıcın yeterlıdır herhalde :D

sosyalim55
Kapalı
30 Haziran 2011 09:05

zirveye sakın gitmeyin ! sakarya çok geliştrdi kendini tavsiye ederim

babur55
Aday Memur
01 Temmuz 2011 04:10

bencede zirve bu sene boşaldı 2 yıldır oradayım çok iyi anlaştığım hocalarım vardı ve çoğu gitti sadece programcı murat hocA ÖLÇMECİ NURŞAT tarihçi bayan hocalar coğrafyacılar bir de yeni gelen öğrenmeci okan hoca ve türkçeci bayan hoca iyi hocalar artık onlar da giderse bu dersane harbiden boştur diğerlerinden farkı her hafta deneme si vardır diğer dersaneler sadece 10 deneme falan yaparlar ama zirveninki sabu yayınları diye bir yayın yani anlıcağın kaliteli değil tamamen bilgi soruları ama özel denemelri de var bu yıl başarı yayınlarına geçtiler 9 adet falan geçen yıl yargı yapıyolardı bu yıl inanılmaz olaylar oldu dersanede yoksa çok iyiydi en başarılı dersaneydi diğerlerini araştır derim...

01 Temmuz 2011 09:49

dokuz eylül akademi mi ne var, kardeşim ona yazıldı bu sene için. iyiymiş.

omü_melek
Aday Memur
01 Temmuz 2011 10:25

Bende bu sene dokuz eylüldeydim...Şu an en iyisi bu dershane...Zirveyi bencede düşünme...hatta dönem ortası zirveden öğrenci kafilesi gelmişti de dershane yer olmadığı için alamamıştı...

historianturk
Kapalı
08 Temmuz 2011 23:25

Samsun Yargı Akademi Açılıyor. Bizzat merkez açıyor. 2012 içinh başka bir dershane bence hiç düşünmeyin derim. Hasan Can Okyatlar Eğitim derslerine girecekmiş.Birde Samsun'daki en iyi Tarih, Türkçe, Vatandaşlık, Eğitim Bilimleri hocalarını topladılar. Birde Ankara merkez açıyor. Çok sistemliler. 2012 için bence favorim Samsun Yargı Akademi.

mustafarboy
Aday Memur
08 Temmuz 2011 23:32

başka yerler nasıldır bilmem ama samsunda dersanecilik diye bişey yok. bulduguna kitliyorlar yuksek fıyatları tanıdık varsa yarı fiyatına gidiyorsun. egitim acısından ise hiç profesyonel degıller. sagda solda calısan hocalar gelir devamlı dersinize. cogu zaman bos gecer dersler. samsunda butun dersaneler boyle. Bir sakarya biraz oturtmuş sistemi zaten sırtını dayadagı yer belli oranında. İşin özeti samsunda dersaneye mersaneye gidilmez...

halilbey111
Aday Memur
14 Ağustos 2011 14:04

hacetepeli dershane seni hasteneye götürüp tedavini yaptırdı ve ben götürdüm anadolu hastanesine 300 tl hesap ödedim niye nankörlük yapıyorsun derslere gelelim hangi dersin boş geçti tüm dersleri aldın kazanamadın veya düşük puan aldın diye kurumu kötülüme dershaneden 3 TÜRKİYE birincisi çıktı bunlar nerden geldi bu arkadaşalar niye şikayet etmiyorlar

sago4455
Yasaklı
14 Ağustos 2011 14:06

gkgy zirve eğitim karacan her ikisinde karacan

halilbey111
Aday Memur
14 Ağustos 2011 14:13

melek ardaş dokuz eylülde mayıs ayında dershaneyi müfettişler bastı iki hafta dersler boş geçti ondan sonra müdür bey ders saatlerini geç saate aldı bunları niye yazmıyorsun

halilbey111
Aday Memur
14 Ağustos 2011 14:31

hacettepli sen 4 ocakta zireveyi öve çve bitiremiyorsun madem kötü dershane ocak ayına kadar niye geldin demekki senin yaran dershane aidatları ödemediğinden kaynaklanıyor.bence herşeyi bırak şu anda TÜRKİYENİN en başarılı dershanesi ZİRVE..........................

dosel
Aday Memur
14 Ağustos 2011 14:34

karacanı tavsiye ederim.zirve çok kalabalık ve öğretmen kadrosunda sıkıntı var.gergef ve bilgiseli tavsiye etmem.sakaryanın sistemi henüz oturmuş değil.9 eylülü bılmıyorum.şu an en iyisi bence karacan.ihtiyaç yedi iklim uzman kariyer denemelerini yapıyorlar.yani farklı kaynakları var.

parthenope
Aday Memur
14 Ağustos 2011 14:34

samsun zirveyi hic tavsiye etmiyorum...bizzat gittim ama hic begenmedim...

kereming
Yasaklı
14 Ağustos 2011 14:36

bılgısele zırveye gıtme ıkısıde ucuzdur ama ıse yaramaz

9 eylule gıt parası fazladır ama senı ınsan yerıne koyarlar.

delirüzgar111
Aday Memur
26 Ağustos 2011 08:41

bir öğretmen adayı olarak yapılan yazılar yanlış zirveye kötülüyorsunuz yok burhan hoca böyle diyorsun ama yine başarılar ordan çıkıyor.siz tahminlerime göre o dershaneden kovulan öğretmenler olabilirsiniz.çünkü derhaneyi kötülüyen soner ilknur lakaplı arkadaşlar bir öğretmen yakışmaz bu yazdıklarınız be bu yzdıklarınıza gülüyorum çünkü bizde 12 arkadaşsınıf öğrt olrak kayıt yaptırdık siz boşuna bu yazıları yazmayın çünkü dershanede hafta sonu kayıtları dolmuş zorla araya tanış müfettiş koyarak kayıt yaptırdık.herkes hayırlı olsun.

MARIA BARRIO
Yasaklı
26 Ağustos 2011 08:43

memurlar net ana sayfanın yan bölümlerinde 2011 2012 harç paraları belli olmuş yzısı var ben açamadım kopyalayı bana özelden mesaj atar mısın teş..

Aslan Güçlü
Aday Memur
02 Eylül 2011 12:28

şunu size söyleyeyim be bu sene zirveye gittim 96.800 puan aldım lise matematik bölüm ben burdan bütün hocalar teşekkkk.şunuda ekliyeyim burhan hocanın hakkını yemeyelim söz verdiği bütün kitapları gününde aldık her hafta deneme sınavı yapıldı haziran ayının son gününe kadar dershaneye gelip hocalarıma sorularımı sordum ve karşılğını aldım nankörlük yapmayalım.

nuzun
Şef
02 Eylül 2011 14:20

halilbey delirüzgar ve aslan zirveyi siz kesinlikle oranın üyesi yada görevlisinizdir..kesinlikle ben zirveye yazıldığım güne lanet ediyorum geçen sene ordaydım ve yaklaşık 4-5 dersten samsundaki bütün hocaları görmüşüzdür herderse acaba yine hoca değiştimi diye giriyorduk..2.dönem dersanede hoca kalmadı soru soralım dedik hoca yoktu ne deneme vardı ne test sabu diye bir yayın:D .. bizi kendince kandırmaya çalıştılar özellikle son ödediğim taksiti helal etmedim zaten dersanede son aylar öğrenci kalmamıştı herkes kaçtı yzaık oldu o kadar insanın emeğine.. bende 90aldım ve 26sında atandım ama gerçekten emeği geçen bikaç hocamız dışında ZİRVE dersaneseinin!!! bana ve onlarca arkadaşımın psikolojisini bozmaktan başka bir katkısı olmamıştır ben son 2 ay evde çalışarak haketim bu puanı..şimdi niye kötülüosun demeyin ben hiç biyere bağlı olmayan biriyim bi yıl boyunca yaşadıklarımız anlatılmaz orda..samsundada kpss adına 9eylül ve sakarya diorum giden arkadaşlarımız çok memnundular bizde olmayan en basitinden deneme ve tekrar dersleri orda vardı daha ne diyeyimki..

matgk
Aday Memur
02 Eylül 2011 14:35

zirve ve bilgisel hayatınızın hatası olur.sakarya,dokuz eylul iyi.bu sene acılan birey yediiklim var,egitim hocaları cok iyi.ilk kısmı bilmiyorum.

Toplam 259 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi