Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : descartess
30 Haziran 2011 16:10  

sigara bırakma ve karanfil

arkadaşlar sigarayı bitkisel yollarla bırakmayı deneyen oldu mu.canım sigara istediğinde karanfil çiğniyorum sanki faydası oldu.3 gündür içmiyorum sigara.

02 Temmuz 2011 01:01

autumn3

böyle bırakılmaz sanmıyorum babamda karanfil çiğniyor fosur fosurda içiyor çiğ patlıcan çiğnenmesinin faydalı olacağını okumuştum ama bilemiyorum

02 Temmuz 2011 13:11

f@tih@hmettt

beş yıldır kullanıyorum denemediğim yol kalmadı bırakamadım .karanfilide denedim ama bana bir etkisi olmadı

03 Temmuz 2011 11:45

chat in ceviz
Kapalı

Allen Carr yöntemi ile garanti bırakacaksınız yalnız tek şart var gerçekten bırakmayı istediğiniz anda kullanacaksınız bu yöntemi ve sadece bir defa şansınız var ikinci defa kullanamazsınız

Videonun linki bu

http://www.sagliklivideo.com/sigarayi-birakmanin-kolay-yolu-allen-carr

Sakın aklınızdan çıkarmayın sadece 1 şansınız var en uygun zamanı kollayın ve artık bu işi kökten çözün ben bu yolla anında bıraktım darısı size inşallah

14 Temmuz 2011 04:34

hohanyeh42

valla isteyince bırakılıyor 1 ay önce artık içmeyeceğim dedim o gün bugün hala içmiyorum...

hiç bir bitkisel destek ve ilaca gerek duymadan bıraktım ve bugün sigara dumanından kaçıyorum, ortamımı degiştiriyorum bunu yapmam kendime güvenimden değil sigaradan nefret etmemden...

Toplam 4 mesaj