Editörler : Pangaea

fulkynk
Memur
06 Temmuz 2011 13:30

...

sehocan.sevdican
Genel Müdür
06 Temmuz 2011 13:32

puanın iyiymiş gerçi toruntepeden daha iyi yerler vardı sanırım meslea sultanköy daha iyiydi bence hem mustakil sınıflı servisi de olan bir okul yazmış mıydın orayı..hayırlısı ya kısmetinmiş demek toruntepe:).ama mardinden memnun kalacağına eminim:).doğuda yazılabilcek en iyi yer bence.

fulkynk
Memur
06 Temmuz 2011 13:34

yazmıştım hocam sultanköy 3.tercihimdi :) merkezlerin arasına bide ömerli mehmetçiği sıkıştırmıştım ilk 8den biri olsun diyodum 7. geldi :)

fulkynk
Memur
06 Temmuz 2011 13:38

...

sehocan.sevdican
Genel Müdür
06 Temmuz 2011 13:40

hayırlı olsun:) toruntepe de iyi..öncelikla zaten güzel bir ile atandın o avantaj var yani:).

fulkynk
Memur
06 Temmuz 2011 13:42

evet bende öle düşünüyorum :) ama bu iki öğretmen gitmeyi düşünüyomuş eğitim özründen ne olucak bilmiyorum :(

sehocan.sevdican
Genel Müdür
06 Temmuz 2011 13:46

hım..bakarsın ağustos atamasında biri gelr yanına:)eğitim özrü yükseklisans için değil mi? o kaldırılmamış mıydı?..yeniyseler zor giderler bence...

fulkynk
Memur
06 Temmuz 2011 13:50

evet hocam yüksek lisans öyle olduğunu söyledi ama bilmiyorum :(

sehocan.sevdican
Genel Müdür
06 Temmuz 2011 14:02

hım..umudunu kesme bakarsın ücretli de görevlendirirler çünkü 50 öğrenci az değil hepsine bakamazsın gibi..ya da ağustos atamasında biri gelir..birleştirilmişs sınıf zor ya Allah şimdiden sabr versin. ben bilerek birşltirilmiş sınıflıları yazmamıştım..

fulkynk
Memur
06 Temmuz 2011 14:04

güzel bi deneyim olucak benim için :( :) amin...

sehocan.sevdican
Genel Müdür
06 Temmuz 2011 14:07

bence de iyi bir deneyim olacak senin için:)..hele de yeni mezunsan:).

fulkynk
Memur
06 Temmuz 2011 14:10

evet yeni mezunum müdürde aynı şeyi söyledi :D

sehocan.sevdican
Genel Müdür
06 Temmuz 2011 14:17

:DDD ozaman çok iyi bir deneyim olacak...çok uğraşacaksın..en başından öğrenci profili beklediğn gibi çıkmıyacak şimdinden gözünü korkutmayalım:))..

fulkynk
Memur
06 Temmuz 2011 14:18

:S :S :S çok bi beklentim yok aslında :S

sehocan.sevdican
Genel Müdür
06 Temmuz 2011 14:26

önemli olan fulkynk hocam gittiğinde ardında güzel şeyler güzel başarılar güzel çalışmalar bırakmak...hayırlı olsun tekrar tebrikler...

bekleyenbeden
Yasaklı
06 Temmuz 2011 14:44

sözleşmeli olupda khk ile atanan, veya haziran-temmuz atamalarında kadrolu olarak atanmış ve 2011 kpss'ye başvurmuş arkadaşlar birçok şekilde protesto yöntemi buldum.atanan arkadaşları bu protestolardan birini yapmasını istiyorum.mebi protesto ediyoruz.

1.lütfen sınava girmeyin

2.eğer giriyorsanız, ikinci yöntem sınavda optik form kağıdını boş verin

3.eğer bunuda yapmıyorsanız, üçüncü yöntem optik formun kodlama alanına bütün soruların cavabı olarak a seçeneğini işaretleyin

4.sınavdan çıkarken tahtanın üzerinde kalem kırıp çıkın

5.sınav günü siyah giyinin

en azından hepsini yapmıyorsanız birkaçını yapın, hem bu şekilde meb'i protesto ederiz,hem de geride atanamayan arkadaşlarada puan sıralaması konusunda da yardımcı olmuş oluruz tercih sizin. lütfen destek verin, unutmayın sizlerde bir zamanlar işsiz veya ücretliydiniz veyahut sözleşmeliydiniz ama geride kalanları ve geldiğiniz yeri unutmayın. sizde bu eyleme destek olun. saygılar

sehocan.sevdican
Genel Müdür
06 Temmuz 2011 14:56

valla çok haklsın bekleyenbeden..ben ücretli de sözleşmeli de çalıştım yani her aşamadan geçtim.bu sınav zaten en başından hakszlık 4 yıl eğitim alan birini kalk tekrar sınava sok.bana göre en güzel çözüm birkaç yıl eğitim fakültelerine öğrenci almamk ve kontenjanların düşürülmesi tabiii.

fulkynk
Memur
06 Temmuz 2011 14:58

ben bunu yapıcam ztn siyah giyicem sınava giricem sapmayı etkilemek için az bi net yapıp çıkıcam :)

sehocan.sevdican
Genel Müdür
06 Temmuz 2011 15:18

ha kpssye başvurup da kpssden önce atanan onca kişi var doğru ya:)) valla süper bir protesto olur:) ama benden geçti:)) ben 4.yılıma girdim de:) ama size tam destek.

betulas
Aday Memur
06 Temmuz 2011 15:51

mardin mazıdağı hakkında bilgi?*ev kiraları??

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi