Editörler : Pangaea
08 Temmuz 2011 05:40

üniversitelere mühendis pozisyonunda atananlar...

merhaba arkadaşlar, ben mustafa kemal üniversitesine inşaat mühendisi olarak atandım. başka üniversielere atanan arkadaşlar, daha önceden bilgisi olanlar lütfen yorum yapın. çalışma ortamı nasıldır, ne iş yapılır, maaşlar nasıldır. bilgisi olanların yada bilgi almak isteyenlerin yorumlarını bekliyorum. teşekkürler...

stanley87
Aday Memur
08 Temmuz 2011 11:20

Ben de ünv. atandım..Bilgisi olanlar yazarsa sevinirm...

berzah_*
Aday Memur
08 Temmuz 2011 11:51

öncelikle hepimize hayırlı olsun arkadaşlar. bende erzincan üniversitesine atandım. üniversiteler hakkında bize yardım edebilecek arkadaşlar yokmu ? herkez bildiğini paylaşsa bi fikrimiz olur en azından

stanley87
Aday Memur
08 Temmuz 2011 12:08

Arkadaşlar ben yüksek lisansta yapıorumm..Ünv den hocamla görüştümm..İşlerinin yoğun olduğunu söyledii..:)

08 Temmuz 2011 12:11

arkadaşlar ben bugün hatay'ı aradım, yetkili isim adres tlf falan aldı sizin onay ösym'den önümüzdeki hafta içinde gelir dedi. haftaya onay gelince arayacaklar. gerekli evrakları isteyeceklermiş evrakları tamamlayıp götürünce hemen başlanıyormuş. üniversitelerde iş başı yapmak fazla uzun sürmez dedi yetkili.

08 Temmuz 2011 12:15

stanley87 arkadaşım, bende yüksek lisans yapıyorum. hemde yozgatta bilmiyorum nasıl edecez. allah'tan ders dönemi bitti tezi bir şekilde halletmeye çalışacağım olmazsa dondururum bir dönem. askerliği biraz daha tecil ettirmiş olurum hem..

berzah_*
Aday Memur
08 Temmuz 2011 12:16

mecnunun_biri maaş durumunu olanaklarını felan sormadınmı ?

08 Temmuz 2011 12:19

valla kardeş aklıma geldi aslında da bir an densizlik olur gibime geldi. adamlara pat diye maaş ne kadar demek. üniversitede çalışanlar başlığı görürlerse onlardan cevap alabiliriz. bu yüzden güncel tutalım :)

berzah_*
Aday Memur
08 Temmuz 2011 12:21

nedendir bilinmez burda yazan arkadaşların bazıları çok uçuk maaşlar söylüyo. bence yinede telefonda sormak gerek emin olabilmek için.

berzah_*
Aday Memur
08 Temmuz 2011 12:27

üniversiteleri kazanan arkadaşlar nerdesiniz? lütfen sizde katılın bize konu güncel kalsınki sorularımıza cevap bulabilelim.

08 Temmuz 2011 12:28

"2100+3 ayda bir arazi(340),ikili eğitim varsa eğitim oldukça mesai 1oo lira kadar.Yaklaşık 2300 liraya denk geliyor" demiş birisi

http://forum.memurlar.net/konu/688297/?page=2 başlığında. özelden mesaj attım bilgilerinizi paylaşabilir misiniz diye.

08 Temmuz 2011 12:30

yapı denetimede istifayı verdim şükür. :) illallah etmiştim artık.

berzah_*
Aday Memur
08 Temmuz 2011 12:31

ben bi yerde lojmanda var diye duymuştum. acaba doğrumu? 30 tane inşaat mühendisi var üniversitelere atanan çıkın ortaya saklanamazsınız :))

08 Temmuz 2011 12:38

:) ben inşaat mühendisliği başlığında gördüklerime tek tek özelden mesaj attım ama daha görmediler demek ki

berzah_*
Aday Memur
08 Temmuz 2011 12:44

ben bi yerde lojmanda var diye duymuştum. acaba doğrumu? 30 tane inşaat mühendisi var üniversitelere atanan çıkın ortaya saklanamazsınız :))

berzah_*
Aday Memur
08 Temmuz 2011 12:49

üniversitede çalışan veya çalışmakta olan tüm meslektaşlarımızı tecrübelerini paylaşmak için bekliyoruz. unutmayın bi zamanlar sizde bizim durumumuzdaydınız:)

berzah_*
Aday Memur
08 Temmuz 2011 12:53

diğer mühendislik dallarından üniversitelere giren mühendis arkadaşlar! hadi sizlerde gelin. bilgi aldıkca paylaşalım

stanley87
Aday Memur
08 Temmuz 2011 13:54

Arkadaşlar ben sakarya ünv. aradım.Sitede duyuru yapılacakmışş..Ama ön bilgi olması için kesin istenecek belgeleri söylediler bana:

12 adet foto

tam teşekküllü devlet hastanesinden sağlık kurulu raporu

noter onaylı diploma

Askerlik durum belgesi...

Bi kaç şey daha olabilirmiş.Sitede yayınlanacakmış onlarda.Sitede ne zaman yayınlanacağını sordum..Bugün isimleriniz bize bildirildi dedi.Büyük ihtimal önümüzdeki hafta içi yayınlanır dedi.Ama oldu ki görmediniz yada bi sorun çıktı,bizimle iletişim içinde olun dedi..Ayrıca işe başlama tarihninde en erken 15 gün en geç 1 ay olacağını söylediler..

krall_006
Aday Memur
08 Temmuz 2011 14:12

slm arkadaşlar ankara üni. atanan makine mühendisiyim atanan herkes için hayırlı olsun... bilgi paylaştıkça çoğalır. ankara üni. atanan arkadaşlar istenen belgeler internet sayfasında yazıyor.

berzah_*
Aday Memur
08 Temmuz 2011 14:32

arkadaşlar erzincan üniversitesini aradım. gerekli belgelerin neler olduğunu mail adresimize yollicaklarmış 1 hafta 10 gün içinde. 15 gün sonrada çalışmaya başlicakmışız. lojman varmış ama çıkma ihtimali azmış. maaş konusunda kimseye ulaşamadım

08 Temmuz 2011 15:27

Bir önceki atamada üniversiteye atanan birisi olarak size bi bilgi vereyim.Maaş bekar için 2200 lira evli iseniz 2350 lira civarında.Arazi 3 aylık 350 lira.Ayrıca her üniversitede var mı bilmiyorum ama okul açık olduğu dönemlerde mesai var.Ancak asaleti bahane edip vermeyebilirler.Bu idarenin insiyatifinde sanırım.Tayin zor,işler yoğun.

Toplam 263 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi