Editörler : oto-danisman-expert

mmenek
Kapalı
28 Mayıs 2012 16:33

2012 Model Peugeot Partner Tepee 6.000 Km 90 HP Premium Modeli, üst modelden 1500 TL paketi var. Silecekler, farlar sensörlü, arka koltuklar komple çıkabiliyor. Fiyatı: 34.000 TL Pazarlıksız, son fiyat. Vuruk, çizik, kırık dökük hiçbirşey yok. Plazadan gidip ne alırsanız aracımda öyledir.

blackstorm
Müsteşar Yardımcısı
08 Temmuz 2012 14:48

vw golf..

seraptsk
Aday Memur
15 Temmuz 2012 14:38

audi :)

tatartalha
Aday Memur
26 Temmuz 2012 13:00

Arkadaslar 2007 model fistamda darbe sensoru problemi var su ana kadarki hic bi usta cozemedi.arabayla su birikintisi uzerinden hafif sertgecince 80 le falan ekranda sari yuvarlak icinde unlem isareti beliriyor ve araba 2000 deviri gecmiyor gaz da yemiyor istesen kokle gazi hic bisey olmuyor.bira 3 dk falan stop edince duzeliyor tekrar..onerisi olan varmibana

tatartalha
Aday Memur
26 Temmuz 2012 13:08

Malitahlil arkadasim ayni problem benim 2007 model fiestada var.darbe sensoru devreye girmis sanirim.arabanin altini biyere falan surttuysen eger o an.yada yoldan falan biraz iribi cakil tasi falanda degmis olabilir aracin altina.bu durumda sensor devreye girer.bende su birikintisi uzerinden gecince oluyor ustalar cozemedi durumu ama.

sagesse
Aday Memur
27 Temmuz 2012 11:41

Mtahlil ve tatartalha arkadaşlar. tarif ettiğiniz ikaz lambası el freni sanırım. el freni çekili vaziyette sürdügünüzü düşünmüyorum ancak fren sistemini (el,Ayak) komple (balata, hidrolik yağı vb) kontrol etmeniz gerekiyor.

feridun41
Aday Memur
27 Temmuz 2012 12:40

lada vega kullandım. çok seri, hızlı bir araba. kaportası çok sağlam, dayanıklı.. yakıtı az; 1,5 motor olduğu için az yakıyor... bulunduğum yerde (motorundan anlayan falan) servis yoktu o sebeple satıp doğan aldım.. doğan aldığıma, lada mı sattığıma pişman oldum. yüksek hızda bile sarsmayan bir araç. 150 km. ye kadar çıkmıştım... ladaların fiyatı diğer yabancı araçlara göre de uygun ayrıca yedek parçaları da diğer yabancı araçlara göre daha ekonomik... bence tek sıkıntısı servis; ilçelerde servis yok, yedek parça bulmak da zor.araçtan anlayan usta da yok; genelde il merkezlerinde servis var, yedek parçada il merkezlerinde bulunuyor...

mgorunmez
Şef
27 Temmuz 2012 20:36

Ne demişler paran varsa alman a paran yoksa japon a bineceksin. Aynı sınıfın arabası olan jetta ile honda civic i karşılaştırıcak olursak jetta 60bin tl civarı civic 40 bin civarı.bende civic var fazlası ile memnunum araç güven verio bastınmı gidio (lpg de 220 km/h gördüm otobanda) lafın özü japon iyidir

GURMONCU
Şef
04 Ağustos 2012 22:37

passatı tek geçerim ,japon arabalarda toyota .

deneme_
Şef
17 Ağustos 2012 14:31

Araba ise VW derim VW içinde ise Passat

mustafacan4242
Aday Memur
25 Ağustos 2012 19:52

Aracın markası:ford fiesta

Modeli:2001

Fiyatı:14.500

Kilometresi:88.000

Motoru:1.3

Yakıt Türü:benzin

Rengi:gümüş gri

Aracın Bulunduğu İli:konya

Araç Hakkında Kısa Bilgi:Araç öğretmenden gayet temiz,bakımlı ,vuruğu,kırığı olmayan bir araçtır.Değişeni,Boyası yoktur.hava yastıgı,kiliması,kasetçaları,merkezi kiliti,yedek anahtarı vardır.Döşemeleri ve lastikleri yenidir.kilometresi orjınaldır.her turlu ustaya gosterebılırsınız.arac muayenesi temmuz 2014 e kadar yapılıdır.yakıt cimrisi bir aractır.Modellemek için satıyorum.Alanı memnun edecek bır aractır.Alıcı olanlar 0506 889 71 29 nolu telefonu arasın.

otlukbeyi
Aday Memur
21 Nisan 2017 09:31

Bence en alınabilir sınıf C segmenti otomobiller https://www.kullananlar.com/t/c-segmenti:otomobil

den markalara göz gezdirebilirsin.

ankayseri
Şef
21 Nisan 2017 09:57

Bilgilendirmeniz için teşekkürler güzel bir site...

otlukbeyi, 7 yıl önce

Bence en alınabilir sınıf C segmenti otomobiller https://www.kullananlar.com/t/c-segmenti:otomobil

den markalara göz gezdirebilirsin.

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi