Editörler : ayşegül bgm
16 Temmuz 2011 14:28

Eş Durumu Mazaret Tayininde ıstenılen belgeler!!!!!!!!!!!

Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 20. Maddesine Göre

Eş Durumu Mazereti Nedeniyle Atama Talebinde Bulunanlar;

1) Mazerete dayalı atama talep formu,

2) Eşi göreve başladıktan sonra, eşinin çalışmakta olduğu kurumdan alınacak (eşi başka kurumda ise unvan, hizmet süresi, statüsü, emeklilik ve kazanılmış hak aylığı derece ve kademesi ve eğitim durumunu gösterir) resmi başlıklı tarih ve sayılı görev yeri belgesi veya bu bilgileri ihtiva eden onaylı hizmet cetveli,

3) Evli olduğunu gösterir vukuatlı nüfus kayıt örneği,

4) Eşi, Bakanlık eğitim ve araştırma hastanelerinde Tıpta Uzmanlık Tüzüğüne göre başasistan veya asistan olanların; eş durumundan faydalanabilmeleri için eşlerinin kalan başasistanlık ve asistanlık süresinin 6 aydan fazla olduğunu gösterir onaylı (onaylayanın adı soyadı unvanının belirtildiği) belge.

istenılmektedir arkdşalr.mazarete dayalı atama talep formu örneği elınde mevcut olan varsa paylaşabılır mi teşekürlerrrrrr..

2. SORUMDA EŞ DURUMUNDA TAYIN TALEBINDE BULUNANN OLDUMU TEBLİĞ TEBELLÜĞÜ İMZALADGINI GUN TAYIN YAZDINIZ MI TEŞEKÜRLERR

hem_sire66
Aday Memur
16 Temmuz 2011 15:47

BENDE EŞ DURUMU BAŞVURUSU YAPACAM,KADROYA GEÇMEYİ BEKLİYORUM.EŞİM POLİS MEMURU.MERSİNE TAYİNİ ÇIKTI.EŞİMİN ATAMA KAĞIDI YETERLİ Mİ YOKSA MERSİNE GİDİP İŞE BAŞLAMASI MI GEREKİYOR?EŞ DURUMU BAŞVURUM NE KADAR SÜREDE SONUÇLANIR?

Toplam 1 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi