Editörler : Pangaea
28 Temmuz 2011 12:16

bandırma kpss kursları

2012 de kpss sınavına hazırlanan arkadaşlar.bandırmada hangi kursu tavsiye edersiniz.matematik ve tarih için acil yardıma ihtiyacım var.

memurr82
Aday Memur
31 Temmuz 2011 13:35

bandırma da kpss ye gidilecekse bil dersanesini öneririm.hele hele tarih matematik diyosan arkadaşım bil hocaları mükemmel derim ben.

turkuaz71
Aday Memur
01 Ağustos 2011 11:39

az önce kaydımı yaptırdım.12 sayı dergi hediye ettiler kaynakların dışında.fiyat olarak ta uygun geldi.hayırlısı olsun inşallah.bu sene artık atanırım.

memurr82
Aday Memur
01 Ağustos 2011 13:54

nereye kayıt yaptırdın.

turkuaz71
Aday Memur
01 Ağustos 2011 13:55

teşekkür ederim hocam.bil e kayıt oldum.12 sayı dergi setini de görünce yaptım kaydımı.

candy2008
Aday Memur
01 Ağustos 2011 14:17

turkuaz71 ne kadarmıs fiyatları lisans için kayıt yaptırdın demı

turkuaz71
Aday Memur
01 Ağustos 2011 14:24

uzun vadeli 1000 tl ye kayıt oldum.12 sayı da kitapçılarda olmayan yediiklim dergi seti verdiler.

candy2008
Aday Memur
01 Ağustos 2011 14:27

tarih konusunda cok sanslı olacaksın sımdıden soyleyım tabı hala duruyorsa serdar hoca kı en son gıttıgımde duruyordu mukemmel bı ögretici elınden gelen herseyı yapıyo artık yıl sonuna kadar aynı konuları kac kere tekrar edersınız bılemıyecem lısansların mat hocasıda guzeldı.cografyada guzel ama bıraz yavas olsun zaman uzun rahat yeter hayırlı olur ıns.

bende tekrar gıtmeyı dusunuyorum ama daha karar veremedım su kasım atamasını bı atlatalım bakalım

turkuaz71
Aday Memur
01 Ağustos 2011 14:51

serdar bey varmış söylediler.birkaç arkadaşa sordum diğer tarihçileride çok iyiymiş.hatta diğer tarih hocası emre beyle kayıtta tanıştım.onun içinde çok ii diyolar.ayrıca matematikte gökhan hoca çok iyiymiş sen onu söylüyosun galiba.doğru tercih yapmışım demekki bil e gelerek.teşekkürler arkadaşım bilgiler için.

candy2008
Aday Memur
01 Ağustos 2011 14:56

uzun vadeli yaptırmasaydın ne kadar demıslerdı fıyatına...

bıde ne zaman baslıyormus dersler falan

turkuaz71
Aday Memur
01 Ağustos 2011 16:25

peşin 900 dediler.maddi durumuma göre uzun vade 1000 tl yi seçtim. dersler ekimde başlayacakmış.haziran sonuna kadar devam edecekmiş.

memurr82
Aday Memur
01 Ağustos 2011 18:28

fiyatlar normal gibi.ama grup olarak gitmekte fayda var biz geçen sene öyle gittik o zaman biraz daha indirimli kayıt olmuştuk.

sevinccc
Aday Memur
02 Ağustos 2011 17:25

2010 yılı içinde gitmiştim 2012 de tekrar gidicem bil dershanesine bende...

bandırm
Aday Memur
22 Eylül 2016 13:48

Bil mil kalmadı İHTİYAÇ AKADEMİ VAR 17 EYLÜL EĞİTİM KURUMU VAR

hesoyamm
Aday Memur
02 Nisan 2017 17:01

17 Eylül e yazıldım 2018 erken kayıt indirimi peşin 800 lira ucuz diye şeyaptım dersler Ekimde başlıcak. Aslında evde videolardan çalışacaktımda. Evde kendim çalışmam diye yazıldım. Deneme falan olunur diye. Diğer kurslar 1600 falan diyolar gerek yok aslında en iyi hoca youtube

sezaii93
Aday Memur
20 Eylül 2017 00:16

Bandırmalılara selam sevgi

ŞuleC
Aday Memur
22 Aralık 2018 12:38

Youtubede çok nitelikli bilgiler var kesinlikle amaaa evden çıkmadan çalışırken 1 kaç aya psikolojin ağır bozuluyor. Kilo alıyorsun sivilceleniyorsun. Yok konu komşu ne dedi yok babam neden surat astı.. işsizlik hastalığı diye birşey var.! Nereye gidiyorsanız gidin ama kursa gidin sosyal bir ortam sizle aynı durumda insanlar evden çıkmak için bir sebeb vs vs. Bu Halk eğitim olur. Ora bura olur muhakkak gidin. Ben Onyedi Eylüle Eğitim Kurumuna gidiyorum. Gayet iyiler sürekli deneme sürekli hırs az motivasyonun düşşe rehperliği var. Sorun varsa hoca akşam 11 de bile vatsapdan cevaplıyor vs vs iyi imkanlar bunlar ama herkes memnun olur olmaz bilemem. Bizim sınıfta ideali Kaymakam olmak olan ama Matematikçi neden çarpma nasıl yapılır bölme nasıl yapılır göstermiyor diye kızan ilkokul okumamış 4 yıllık fakülte mezunu adamda var... Sene başında memur olacam lan diye gaza gelip ders kitaplarını önüne koyunca kıvırmaya başlayanlarda var. Bir kurumdan herkes memnun olamaz. Fakat seçeceğiniz kurumları rakip kurumların bok atmalarıyla değerlendirmeyin. Akılcı olun.Kurumların akıl almaz vaatlerine kanmayın kurum adı vermeyeceğim ama eskiden üniversite hazırlıkta çoğrafya öğretmenim olarak dersime giren Ersen bey bir kpss kursunda müdür ve rehper sıfatında karşıma çıktı. Öyle şeyler söylüyor buraya yazıl hiç gelmesende 80 net garanti diyecek neredeyse öyle bir çizgi çiziyorki o kuruma yazılan herkes memur sanki ne Kpss öyle bir sınav ne Türkiye öyle bir ülke bu kadar altı boş vaatlerin sazan avı olduğunu sene içinde arkadaşlardan da duyuyorum... Neyse Bir kurumdan destek alacak paranız yoksa. Kitapları internetten ucuz ucuz alın halk kütüphanesinde çalışın ama evde çalışmayın. Giyinin kendinize bakın evden çıkıp biryere gidin. Evde sizi oyalayacak hiçbirşey orda oyalamayacak. Telefonda Kpss için şafak sayar var onu indirin hergün kaç gün kaldı bilin zaman işliyor. Arkadaş edinin. Sokağa çıkın. Psikolojiniz çok sağlam olmalı.. Zira çektiğiniz eziyetin meyvesini hemen almıyorsunuz. Ve beyninizde buna programlanmış değil fayda zarar ile çalışıyor. Özüne bakarsanız bu sınavın Üniversite sınavından ağır olmadığını bilin ama bir sınava 3 yıl adam gibi hazırlanamadıysanız da size bir sihirli değnek değmeyeceğini seneyede hazırlansanız gene olmayacağının da bilincinde olun hayatı ıskalamayın yaşlanıyoruz... 22 Aralık 2018 de 6 farklı yayında 87 puanın altına inmeyen bir rakibinizden nasihatler dinlediniz :) canı gönülden Tüm bandırmalılara başarılar umarım bu sene sadece biz kazanırız Tüm kadrolar Bandırmalı dolar :)

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi