Editörler : Pangaea
31 Temmuz 2011 18:23

Gebze'de kpss kursu tavsiyesi olanlar

gebze'de KPSS kursu tavsiyesi yapacak olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

mara_munzur
Aday Memur
31 Temmuz 2011 18:27

gebze de hiç iyi bir dersane duymadım bence kadıköy e gitmeyi düşünmelisin.

serhot11
Aday Memur
31 Temmuz 2011 18:29

mara hocam haklısın ama kadıköy'e gidince de günlük 2 saatim yolda geçecek...

dilbest
Kapalı
31 Temmuz 2011 18:29

hocam kavram dersanesine 1 ay gittim sınava da aynı şekilde . ikiside birbirinden berbat.öss mantığıyla kpss hazırlıyorlar.gebze de kpss kursu zaman kaybı bence.

mara_munzur
Aday Memur
31 Temmuz 2011 18:32

evet 2 saat yol insanı mahvediyo haklısın hocam ama yolda da ders çalışınca pek zaman kaybı olmuyor. ama tabi yorgunluk ders çalışmayı engelliyor biraz. gebze de hiç iyi bir yer duymadım ama kadıköy de başarı ile murat iyi diye duymuştum.

serhot11
Aday Memur
31 Temmuz 2011 18:33

mara ve dilbest hocam görüşleriniz için teşekkür ederim.

m_htap
Aday Memur
31 Temmuz 2011 18:35

yazık edersin kendine derim, gebze de kursa gideceğine evde çalış en azından dersanede oluşan problemler canını sıkmaz ve paran cebine kalır. yol çok zor tabi ama en azından pendik düşünebilirsin, karacan ve başarı ii diye duydum

dilbest
Kapalı
31 Temmuz 2011 18:36

pek yardımcı olamadım ama rica ederim.)))

siz yinede araştırın.belki eksik olduğunuz alana uygun bir dersane bulursunuz.

serhot11
Aday Memur
31 Temmuz 2011 18:42

m_htap hocam ben geçen sene evde hazırlanırım diye çıktım yola. hatta ikinci dönem ücretli öğretmenliği de bıraktım evde ders çalışabilmek için. ama evde boş boş durunca ders çaılşamadım.hep erteledim. seneye haliyle bir daha hazırlanacağım.tekrar ücretli yapmayı düşünüyorum.dersane belki beni güdüler, orada çalışan arkadaşları görünce gaza gelirim :) o yüzden dersaneye gitmek istiyorum ve yorucu olmasın diye dersane tercihim gebze.

serhot11
Aday Memur
31 Temmuz 2011 18:48

dilbest hocam benim eksik olduğum mevzu motivasyon.çevremde ders çalışan birileri olmalı mutlaka :)gebze'de onu sağlaybilecek bir dersane bulurum inşallah.

m_htap
Aday Memur
31 Temmuz 2011 18:51

şöyle söyleyeyim ben feme gittim bu yıl gebzede eğitim hocası benden daha az biliyordu eğitimi, gkgy hocaları ii di ama öss yoğunluğundan kpss ye vakit kalmıodu. etütler iptal oluodu, derse 1 saat kala bi msj ders iptal olmuş falan filan... mesela lys den sonra hiçbir hoca kalmadı dersanede milletin tekrar dersleri yaptığı tarihlerde bizim hocalar tatildeydi.yani motivasyon değil tam tesine demoralize oluosun. kavramda da etüt kavramı yok zaten, sorularını kendi kendine halledicen hoca bulup soru sorma imkanı yok ders dışında. bende geçen sene senin gibi düşünceler içerisindeydm ve gebzeyi tercih ettm 76aldım şimdi diorum daha ii bi kursa gitseydm muhtemelen atanırdım bu arada sizin branşınız ne kaç puana ihtiyacınız var

serhot11
Aday Memur
31 Temmuz 2011 18:54

branşım Türkçe.bu sene 72 aldım.lazım olan puanı tahmin etmek şu an için zor ama galiba en az 86-87 puan lazım :(

dilbest
Kapalı
31 Temmuz 2011 18:58

eğer tek sorun motivasyonsa bunu hiç bir dersane sağlayamaz:))))

oturun evde küçük adımlarla başlayın işe:))) her adımda kendinizi pekiştirmenizde önemli tabi:)))) bir süre sonra pekiştirrmeye ihtiyaç duymadan içten denetim kazananacaksınız:)))

yani sırf motive olmak için o kadar parayı çöp etmeyin:)))

şaka bir tarafa işlh gebzede bu sene iyi bir kadrosu olan dersane olur.benimde ihtiyacım var çünkü. sözelciyim mat bilmiyorum matda evde çalışılmıyor.:((((

serhot11
Aday Memur
31 Temmuz 2011 19:01

dilbest hocam atanacak kadar puan alayım da para hiç önemli değil.ben kadıköy'e pendik'e hatta izmit'e de gitmeyi düşünürüm ama ücretli ile beraber çok yorucu olur.madem gebze de ikamet ediyorum dersane de gebze'de olsa süper olur.tabi ki iyisinden :)

maçanga
Memur
31 Temmuz 2011 19:15

izmit de yargı akademivar hocalarını tanırım.istersen orayı düşün

31 Temmuz 2011 19:43

gebze kavrama gittim tavsiye etmem hocalara soru falan soramıyorsun her şeyi öyle genelden anlatıyorlar o kadarını belli zaman sonra sen de biliyorsun . En azından pendik karacan düşün derim ya da zirve .

mara_munzur
Aday Memur
31 Temmuz 2011 21:11

hocam hem ücretli hem kpss çok zor. kpss ye sıkı bir hazırlık gerekir. bende gebze de ücretli yaptım ama kpss ile gitmediği için 2.dönem bırakıp evde hazırlandım. 85 aldım ama yinede yetmiyor. bence iyi bir puan için 2.dönem ücretliyi bırakıp gebze dışında bir dersaneye gitmelisin.

pink dream
Aday Memur
31 Temmuz 2011 21:14

kocaeli de bizim dershanemiz var yargı akademi:)tanıtım dersinegirip kayıt olduk

bfbf
Aday Memur
01 Ağustos 2011 00:35

HOCAM SADECE SANA CEVAP YAZMAK İÇİN OTURUMU AÇTIM BİLESİN :) SAKIN GEBZEDE HARCAMA KENDINI DERIM. BEN BIZZAT YAŞADIM Bİ HALT OLMAYINCA İZMİTE GİTTİM 40-50 DK SÜRÜYOR INAN YOL DERT OLMUYOR YAPACAK BAŞKA ŞANSIN YOK SADECE SINAVA ODAKLAN DERİM BEN BU YIL ÖYLE YAPTIM VE HEDEFİME DE ULAŞŞTIM!

serhot11
Aday Memur
01 Ağustos 2011 00:53

hocalarım arkadaşlarım hepinize teşekkür ederim. görüşlerinizi değerlendireceğim.

guest2010
Memur
01 Ağustos 2011 22:41

izmiti düşünürsen yargı akademi var matematikçisi süper:)

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi