Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : equilıbrium
05 Ağustos 2011 20:59  

maliye bolumu mezunları ilgilenrseniz sewinirim!!!

ben bu yıl meliye bolumune yerleşiyorum sizce nasıl bi bolum onu acık mı dewlette we ozelde iş bulma imkanları nasıl awantajlı bir bolum mu ?? aynı zamanda bedn egtmi antronorluk bolumude geliyor bana sizce onu mu secmeliyim lutfen yardım edin !!!!!1

06 Ağustos 2011 00:36

oykum44

ben maliye mezunu biri olarak sana tek söyleyeceğim iibf nin ve antrenörlüğün kpss atamalarını karılaştır derim ona göre tercih yap..maliye ve diğer iibf bölümleri diğer bölümlere göre aslına bakarsan kpss konusunda çoook daha şanslı diye düşünüyorum ama antrenörlük konusunda bir bilgim yok...

2007 yılında maliyeden mezun oldum özel bir bankada işe girdim ama bu işe girme süreci o kadarda kolay değildir banka sınavları zordur...kısa bir süre sonra istifa ettim ve kpss'ye hazırlandım şuanda atandım yeni memurum...kpss kolay bir sınav çalışma gücün varsa iktisat fakültesi mezunu olursan a grubunda müfettiş vergi denetmeni uzman ve bankalarda uzman yardımcısı olabilme imkanın var.okurken birde ingilizzceyi öğrenirsen rahat iş bulursun.....

07 Ağustos 2011 16:29

sınıfcı_38

gncl

07 Ağustos 2011 19:04

uraltay85

hangi branş antrenörlük geliyor. zamanında bende böyle bi ayrım yapmıştım beden eğitimi öğrtmenliği istiyordum sporcu olduğumdan ama baktım beden eğitimi öğretmenlerinin hali sakat maliyeyi seçmiştim. sana kalmış birşey bu durum. önceden düz liseler ön plandayken şimdi gözden düştüler meslek liseleri ön planda. ama ben sporu seviyorum diyorsan antrenörlük dicem ama mülakatla alınmıyormuydu? spor okulu açar ve tutarsa çok iyi paralar kazanabilirsin ve spor akademisi kadar rahat ve güzel bi öğrencilik olamaz

07 Ağustos 2011 19:08

poseydn27
Kapalı

kariyer yaparsın maliyede kafan çalışıyorsa abicim.yoksa havanı alırsın

beden eğitimindede maliyede de kpss çalışmak zorundasın

07 Ağustos 2011 21:04

kemalmehmet

maliye oku bu arada 3. sınıfın sonuna doğrı kpss çalış daha sonrada güzel bir puan alarak devlete yerleş ,istediğin şehire.

08 Ağustos 2011 21:43

sınıfcı_38

ben erciyesin mulakatını kazandım zaten kafam onun için karısıktı ama maliye olcak buyuk ihtimalle cunku mezun olmak iş yeri acmakta extra sermaye gerektiriyor ki onu bulmak sıkıntı yaratır die dusunuyorum ilginize tesekkur ederim

09 Ağustos 2011 09:06

seray_27
Kapalı

pişmanım pişman bin pişman

09 Ağustos 2011 10:19

uraltay85

hangisinde pişmansın seray maliyeden mi spor akademisinden mi ?

09 Ağustos 2011 14:21

sınıfcı_38

ne için pişmansınz?? maliye için mi ??

09 Ağustos 2011 15:06

&Zümrüdü_Anka&

maliyeyi tercih edin bence, ilerlemeniz bu bölümde daha fazla

09 Ağustos 2011 15:15

sınıfcı_38

hım anladım peki atanma durumu nasıl acaba kacla atnyr maliye mezunları iş olanakları nasıl ??

Toplam 11 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon