Editörler : crops35
«8910111213141516171819»

yagmuur
Aday Memur
17 Ağustos 2011 19:20

musti bence de sayfada verilen linki oku lisanslar perşembe önlisans ve liseler cuma yazıyor konya ilanında

gamzelim20
Memur
17 Ağustos 2011 19:26

denizlide girdim mülakata çok zor değğil ama beklenek çok zor beklerden moralim çok bozuldu

senaaa15
Aday Memur
17 Ağustos 2011 19:27

quuen sana da yardım sözüm vardı ama napalım kısmet:)))

quuenOfLight
Aday Memur
17 Ağustos 2011 19:38

evet sena yarın gireceğiz artık bakalım ne olacak :)

senaaa15
Aday Memur
17 Ağustos 2011 19:38

hadi hayırlısı:)

quuenOfLight
Aday Memur
17 Ağustos 2011 19:44

evet haberler yarın burada :P

musti_42v
Şef
17 Ağustos 2011 20:04

yağmur benim durumumu yani ilçelerden gelenlerin durumunu gitti teldeki bayan bizzat müdüre sordu geldi emin olmak için yarın dedi inş yarın yaparlar akşama kadar bekletipte ya yetişmedi cuma gelin derlerse kötü konuşurum :@

kendimikandırdım
Aday Memur
17 Ağustos 2011 20:40

mülakatta neler soruldu arkadaşlar ?

bilgilendirir misiniz?

eeedddaaa
Aday Memur
17 Ağustos 2011 22:57

ben sivastan kayseri bölge müdürlüğüne başvurdum. bugün de mülakata girecekler listesi yayınlanmıştı. ismimi göremeyince aradım. sizi arayacaklar denildi. ayrıca mülakatların hepsinin kayseri de yapılıp yapılmayacağını da sordum. sivastan başvuru yaptığımı söyleyince sivasta olur mülakat denildi. tüik müdürlüğü bulunmayan yerlerden başvuranlar varsa nasıl olacağını söylerseniz sevinirim.

17 Ağustos 2011 23:11

yaa o 1dakikada 20 kelimeyi neye göre yazdınız önünze metin verip oradan mı yazdınız yoksa kendileri mi okudular edirne den mülakata giren var mı?

blue and suny
Şube Müdürü
18 Ağustos 2011 08:53

arkadaşlar mülakatta konuşmaya bakıyorlar ondan sonra bir metin okutuyorlar ardından notebook la yazı yazdırıyorlar bundan başka bişey yok ayrıca daha sonra kazananları bildireceklermiş

yenimezunn
Aday Memur
18 Ağustos 2011 11:59

arkadaşlar ben konyadan mülakata girdim az önce.. 3 kişik bi ekip sadece kendinden bahset dedi.. işten bahettiler gece 11 12 ye kadar çalışabilirmisin yalnız kapı kapı dolaşıp.. en sonunda da bir buçuk dakika da verilen metinden ne kadar yazabildin ona bakıyorlar.. blue and suny nin de dediği gibi giyimine ve konuşmaya özellikle dikkat ediyorlar..

bitkisel tekniker
Aday Memur
18 Ağustos 2011 14:19

adanadaki mülakata giren arkadaşlar neler yaptınız?bilgilendirebilir misiniz

bitkisel tekniker
Aday Memur
18 Ağustos 2011 14:19

adanadaki mülakata giren arkadaşlar neler yaptınız?bilgilendirebilir misiniz

**Nazlıçiçek
Kapalı
18 Ağustos 2011 14:35

bende mülakata girdim

klavyede yazı yazdırdılar 2 dk da ne yazarsan

elle yazı yazdırdılar bide işten bahseden konu konuştular ne biliyosun tüik hakkında diye

yok gece yarılarına kadar çalışılabilirmiş yok hafta sonu olmayabilir miş

bu ülkenin Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanı uyuyormu.çalışanlara resmen işkence uyguluyorlar.2.5 aylık iş için dünyanın şeyini istiyorlar.

personel değil köle arıyorlar.:(

penguen87
Aday Memur
18 Ağustos 2011 14:55

15miş son başvuru tarihi, kaçırdım. offf:(

bitkisel tekniker
Aday Memur
18 Ağustos 2011 15:03

nazlı çiçek nerede girdin sınava?

18 Ağustos 2011 15:14

arkadaslar ben nevsehir de girdim mülakata bugünde öğrendim kazanmışım bana sordukları da şu oldu ne işler yaptın tüik hakkında ne düşünüyorsun gibi sorular notebook da yazı falan yazdırdılar bilgisayar sertifikası varmı dediler bu şekilde geçti mülakatım arkadaslar sağlık raporu sağlık ocağından hemen alınır mı yoksa uzun sürer mi?? bilgisi olan var mı??

musti_42v
Şef
18 Ağustos 2011 15:19

eveeeeeet konyada mülakata girmiş çıkmış bulunuyorum...

öncelikle konyadan gireceklere bir tavsiye:eğer kamet edebileceğiniz ilçe var ise ilçe için başvurdum diyin merkez için başvuru sayısı inanılmaz fazla ki sadece benim gördüğüm bugün lisanslılardı...

kendin tanıt dedi tanıttım,işten bahsetti yukarıdaki arkadaşların dedikleri gibi geceye akdar çalışacaksında haftasonun olmayacakta ev ev tek başına gezeceksinde bilmem ne göz korkutuyolar bence günde 19 hane gez tam anlamıyla istersen saat öğlen 12 olsun işin bitmiştir...neyse klavyede bi metin verdiler heycan yaptım ilk 3 saniye sadece klavyeye bakakaldım öylece sonra başladım yazmaya 20 kelimeyi geçmişimdir bir metin veriyolar al bunu yaz diolar sonra yazdığını yazdır diyip imzalatıp alıyolar...

mülakata girecek beyler;sinek kaydı traşınızı olun,takımınızı giyim gidin hanımlarda aynı şekilde siyah bir etek ya da pantolon beyaz bir gömlerk ve hafif topuklu bir ayakkabı beyfendi ve hanımefendi gibi gidin adamlar gerçekten çok dikkat ediyolar...mülakatta korkulacak bişey yok sadece dikkat edilecek birkaç ufak ayrıntıdan ibaret...Allah yardımcınız olsun...

musti_42v
Şef
18 Ağustos 2011 15:25

delisaçması hayırlı olsun nerden öğrendin hemen böyle bizmkine bayramdan hemen önce falan açıklanır gibi birşeyler zırvaladılar...

Toplam 1323 mesaj
«8910111213141516171819»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi