Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : battusay01ece_kimya
08 Ağustos 2011 02:06  

formasyon için gerekli belgeler....???acil!!!!

arkadaşlar formasyon basvurusunda kullanılacak olan mezuniyet belgesi ve transkript in aslı gibidir diye onaylama işlemini üniversitelerde yaptırabiliyorduk sanırım....

sorum şu belge başı bu işlem bana kaça patlar??

08 Ağustos 2011 03:52

madurumdamadurum
Kapalı

arkadaşım bazı üniversiteler noterden onaylı diploma ve transk. istemekte bu da pahlıya patlar noter attığı imza ve mühür başına para ister şu anki fiyatlar nedir bilmiyorum ama araştırırsan kaç üniversiteye başvuracağını ve bütçeni ayarlayabilirsen sıkıntı çekmezsin kolay gelsin

08 Ağustos 2011 15:22

handrake

madurumdamadurum saol arkadasım ancak bı arkadas bana unılerden de yaptırabılecegımızı soylemıstı....gecen sene o ole yapmıs da..?

08 Ağustos 2011 20:23

XbuketX

evet farklı üni.lerin öğrenci işleride onaylar

08 Ağustos 2011 20:34

pınnn

eğer gidebilirsen kendi üniversitende onaylat ben diploma fotokopilerini ücretsiz onaylattım. transkripte 10 tanesine 30lira vermiştim sanırım. :) kendi ünim diye demiyorum çömü gibisi yok.

08 Ağustos 2011 21:09

moritan

En makülü kendi üniversitenize onaylatın.Geçen yıl bir ilanda görmüştüm.Ya kendi üniversitesi, ya da noter onaylı diye şart koymuştu.Diğer onaylar kabul edilmeyecek diye, tabi bu belkide sadece bir üniversite olabilir.

Ben kendi fakültemin sekreterini aradım.Evrakların asıllarıyla fotokopilerini bana bir arkadaşınla ulaştırırsan onaylarım dedi.Araştırma görevlisi bir arkadaşıma evrakları kargo ile gönderdim.2 gün sonra onaylatıp bana geri gönderdi.ptt kargo 4tl.Toplam 8tl masrafla 10ar tane onaylattım.

Notere gitmeyin çok pahalı.

08 Ağustos 2011 23:04

handrake

cok sagolun arkadaslar bılgılrınız cok makbule gectı...:)

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?