Editörler : Pangaea
08 Ağustos 2011 17:12

Ankara yediiklim dershanesi

arkadaşlar aramızda ankaradaki yediiklim dershanesine giden var mı eğitim dersleri nasıldı ya da hoşunuza giden gitmeyen şeyler paylaşırsanız seninirim??????????????????

szn'
Daire Başkanı
08 Ağustos 2011 17:16

hocam ben gitmedim ama program geliştirmesinden pek memnun değillerdi arkadaşlarım geçen yıl

krisna6
Memur
08 Ağustos 2011 17:19

sağol szn

derya ak
Kapalı
08 Ağustos 2011 17:30

Ben de yorumları merakla bekliyorum hocam:)

krisna6
Memur
08 Ağustos 2011 17:49

gncl

üç kuruşa beş köfte
Daire Başkanı
08 Ağustos 2011 18:12

gitmeyin demek istiyorum ben 5 ay devam ettim baştan sözleşme imzalatıyorlar zaten sonra bıraksanda babalar gibi ödüyosun paranı..eğitim hocaları iş yapmaz ihtiyaç bin basar hocam...hakkını yemeyeyim matematikte etütlere giren bi hoca vardı ismini unuttum çok harikaydı sağ olsun birde coğrafyacı var çok sağlam alican hoca Allah razı olsun çok ii anlatımı var..ama iki hoca için değmez artı ilgilenme hiç yok kantin çok pahalı..birde ikinci yılınızsa bunlar zaten yarım deyip hiç oralı olmuyolar..

zahitakman
Şef
08 Ağustos 2011 18:15

yediiklimi duyunca ardına bile bakmadan kaçmalı insan

krisna6
Memur
08 Ağustos 2011 18:19

gncl

derya ak
Kapalı
08 Ağustos 2011 18:24

Arkadaşlar ben yediiklime kayıt yaptırdım, 2.atamada atanma şansım var ama bir yandan da dersaneye devam etmeyi düşünüyorum... Kaydımı aldırayım mı? Ben geçen yıl ihtiyaca gitmiştim, şimdi kötü bir dersaneye gitmek istemiyorum açıkçası...

krisna6
Memur
08 Ağustos 2011 18:26

derya ak hocam ben kayıt yaptırdım yediiklime açıkçası yorumlardan sonra biraz korkmadım değil yani ama bilemiyorum yayınları iyi idi ama hocaları nasıl

08 Ağustos 2011 18:27

Giden kimseden ii olduğunu duymadım hocam çok gereksiz bi dersane

üç kuruşa beş köfte
Daire Başkanı
08 Ağustos 2011 18:28

başalamadan al derim boşuna para ödeme haa atanırsan para ödemiyosun tabi taksit yaptıysan..hocalarım pişman olacağınızdan eminim ha branşınız çok rahat atayan bir branşsa düşünmeyin gidin 70 puan aldırır.

derya ak
Kapalı
08 Ağustos 2011 18:31

bransım ingilizce hocam, puanım da 73,5.. 70 puan yetmiyor yani:( siz hangi dersaneyi önerirsiniz? Teşekkür ederim şimdiden..

derya ak
Kapalı
08 Ağustos 2011 18:34

krisna hocam ben de yediiklimin yayınlarına güvenerek kayıt yaptırdım, ama hocalarımın yorumları etkiledi bni.. Gerçi dersanenin çok faydası olduğuna da inananlardan değilim... Disiplinli bir çalışma gerekiyor...

derya ak
Kapalı
08 Ağustos 2011 19:23

gncll

krisna6
Memur
08 Ağustos 2011 19:54

gncl

msbcomputer
Kapalı
08 Ağustos 2011 19:58

hocam ben gecen yıl aralık gbı kayıt yaptırmıstım gıttım sadece 4 ders gırdım hocam

efe pars dıye bı hoca var cok yavas anlatıyordu benım tarzım bu özumseyerek derdı fakat bu sekılde yavas yavas anlatggı ıcın bı cok seyı sonradan es gecmıs arkadaslar oyle anlattı ıste SÖZEL SENKRETIZM CIKMAZ O CIKMAZ BU CIKMAZ DEMIS BI COK SEY KALMIS ÖYLE YANI

programcıyı gördum bıde o adamında sureklı yanlıslarını cıkardım celsıyordu sureklı sonra ııı mıııı bısey dıyemıyorduuu

4 saat gırdım sadece gıttgım kaydımı aldırdım hocam hıccc gerek yokkk benceee bosa para vermıs olursun

devam eden arkadaslar bana dedılerkı ıyıkı sen basta kaydını aldırmıssın demıslerdı hakkaten bı ıs cıkmaz bu hocalardan dıye sıkayet edıyolardı

bıde ocak gbı falan o karda kısta sınıflar cok soguk oluyomus kalorıferı bıle yakmamıslar

karacan84
Aday Memur
08 Ağustos 2011 20:36

bende yediiklime gitmiştim.bu yılda arkadaşlarıma tavsiye ettim onlarda gitti.kesinlikle memnun kalacağınız verim alabileceğiniz bir dershane.tabi düşük puan alanlara sorarsanız kötü ama iyi puan alanlara sorarsanız iyidir derler.hocalar gerçekten çok ilgilendi bizimle.idareside iyiydi yani alacağınız verimi alırsınız.bu arada size yediiklimin gerçek öğrencilerinin kurduğu facebook grbunun adresini vereyim ordan daha objektif okursunuz.

http://www.facebook.com/home.php#!/groups/165081873540016/

krisna6
Memur
08 Ağustos 2011 21:16

teşekkürler karacan 84 kayıt yaptırdım yorumlardan sonra biraz canım sıkıldı aslında

karacan84
Aday Memur
08 Ağustos 2011 21:21

bence gönül rahatlığı ile gidebilirsin ve eminim sende memnun kalacksın.elbette bir dershane herşeyi veremez eksikleri olur ama ankara yediiklim gerçekten başarılı ve öğrenci merkezli bir dershane.verdiğim adrese girip öğrencilerin yazdıklarını okursan daha rahat edersin.

Ares84
Memur
08 Ağustos 2011 21:31

bende yediiklime gittim ve de çok memnum kaldım.artı sınıflarda hiç soğuk olmuyordu yazında klimarı açıyorlar tabi öğrencilerin isteği ile.birkaç hoca kötü diye genelleme yapılamaz.hocalar çok ilgili kendi hocanız olmasa bile mutlaka sizin sorularınızı çözecek bir hoca oluyor yani öğrenci ayrımı yapmamaya çalışıyolar.idarede bi okadar ilgili.bende 74.778 puan aldım ingilizceciyim ama bukadar düşük puan almamda sınavda kendi yaptığım hatadan kayaklanıyor.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi