Editörler : Pangaea
«789101112131415161718»

uurdauur
Aday Memur
13 Ağustos 2011 21:51

ücretli öğretmenlik başvurularını elden mi yapmamız gerekiyor? kargo posta vb. yollarla başvurular kabul edilirmi??

Mezopotamya--21
Aday Memur
13 Ağustos 2011 22:37

İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR BEN MEMURLAR NETTE YILLARDIR GİRMİYORUM YANİ ATANDIĞIM 3 YILDAN BERİDİR...

MİLLİ EĞİTİM ATAMA ŞUBESİNDE ÇALIŞIYORUM ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARINI BEN ALDIM MERKEZİ YERLERDE YANİ TALEP ÇOK OLAN YERLERDE ÖNLİSANS YANİ 2 YILLIKLARIN İŞİ ZOR (SADECE BİLGİSAYAR VE İLAHİYAT DIŞINDA)...

BAŞVURULAR POSTA VS İLE YAPILAMAZ BAŞKA ADINA BAŞVURU YAPILAMAZ...

EN FAZLA DEERS SAATİ 30 SAAT OLUPİ İLLADA 30 SAAT FULL OLACAK DİYE BİŞİ YOK AMA BAŞKA OKULDA 30 A TAMAMLAMA İMKANI OLABİLİR...

HER NE KADAR ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK DOĞRU BİŞİ OLMASADA ŞİMDİLİK MECBUR...

ASLINDA VEKİL ÖĞRETMENLİK DİYE BİŞİ YOK ÜCRETLİ ÖĞRETMENİN GİDEMEĞİ YERE VEKİL GÖNDERİLİR O DA ÇOK NADİR YANİ ÖNCELİK MUTLAKA ÜCRETLİ OLACAKTIR!!!

SORUSU OLAN ARKADAŞLAR [email protected] msn adresinden ulaşabilirler elimden geleni yaparım...

HERKESE KOLAY GELSİN...

14 Ağustos 2011 00:28

semennur
Aday Memur
14 Ağustos 2011 01:48

ben önlisans işletme mezunuyum .suan da türk dili ed. 3.sınıftayım önlisans diplomamla basvurmak istiyorum bilgisayar sertifikam falan var bilgisayar mezunu olmasamda sizce şansım nedir ? şimdiden öğretmenlikte deneyim kazanmak istiyorum cevaplarsanız memnun olurum saygılarr...

YORUMSUZ813
Kapalı
14 Ağustos 2011 12:49

iyi de daha atama yapılmadı ki neye göre vekil öğretmen alınıyor???benim bildiğim atama sonrası kalan boş yerlere vekil görevlendiriliyor?!!!!

samastik
Yasaklı
14 Ağustos 2011 13:12

şimdilik sadece başvurular alınıyor.görevlendirmeler 16 eylülde yapılacak.

14 Ağustos 2011 16:13

arkadaşlar ben işletme mezunuyum muhasebede de yüksek lisans yapıyorum. ticaret liselerinde muhasebe dersleri için ücretli öğretmenlik yapma imkanım var mı acaba..

meryy1986
Şef
14 Ağustos 2011 17:46

yorumsuz her okul kadro için milli eğitime yazı gönderiyor merkezde bunlara kontenjan veriyor.bu yıl yapmıştım ücretli öğretmenlik okulda 10 yakın ücretli vardı dönem sonu giden hocalarda oldu ve okula sadece 1 tane din kültürü öğrt. kontenjanı verildi.aslında nereye ne alınacağı belli. zaman kaybetmeden başvurun. istemeyerekte olsa bende aşvuracağım yaşadığım yerde başka iş imkanı yok:(

nurfnk
Aday Memur
14 Ağustos 2011 22:10

arkadaşlar BURSA DA ALIM VAR MI BİLEN??

öğrt.78
Şef
14 Ağustos 2011 23:15

sizler bu 10 500 müstehaksınız çok bile aslında hiç kadro vermemeleri lazım içinizden sövenlerde olacak ben hamallık yapıyorsam kahvede çalışiabiliyorsam sende bul arkadaşım iş gitmesin bakalım ücretl,iye hiç kimse alım nasıl oluyor kaç kişimiz vekillik yaptı gerçi siz vekilliği ne bilirsiniz ücretliyle vekilliği aynı şey olarak görürsünüz yazık gerçekten yazık devam edin ankarada toplanılacak eylem var denilince 50 kişi gelinir sayın başbakanda lafı sokar gidin ders çalışın eylem neyinize gelin bakalım 100 bin öğretmen ortalık karışıyormu atama oluyormu ama nerde sizde o yürekanca burdan yazın ahkam kesin.....öğretmen olmuşsunuz ama hala bir şeyleri görecek kadar........

Maervae
Şef
15 Ağustos 2011 00:05

Yarın da K.Maraş için başvurular başlıyor arkadaşlar ilgilenenlere duyurulur...

cigdem_biyolog
Daire Başkanı
15 Ağustos 2011 00:12

ben okul oncesı sertıfıkamla yapıcam. kayserıdeyım. buyıl kaysreı zorunlu olcakmıs. umarım cıkar banada

hakikattt
Memur
15 Ağustos 2011 00:56

arkadaşlar 2 yıllık ilahiyat mezunları ücretli öğretmenlik yapabiliyorlar mı bilgisi olan bi arkadaşlarım cevap verirse sevinirim

özlemizmir
Kapalı
15 Ağustos 2011 02:00

evet yapabılıyorsunuz...

sultanil
Aday Memur
15 Ağustos 2011 10:59

ya anlamadığım bişey war pardon. şimdi tamam başvuru başladı e atamada olcak buralar açık gösterilcekmi gösterilmicekmi?yani zaten il milli eğitimler kontejanları yazmıcakmı bu kadar boş var diye 18 ağustosa kadar?sadece bilmek istiyorum.

edogulları
Aday Memur
15 Ağustos 2011 11:51

istanbul gaziosmanpaşa da başlamadı mı hala başvurular?

.zuğa53
Kapalı
15 Ağustos 2011 12:17

bir de benim sormak istediğim birşey var: ücretli öğretmenlik başvuruları kaymakamlıktan verilen bir dilekçe ile de sağlanıyormuş.bunun aslı astarı nedir? bilen varmı?

@@çağlar@@
Aday Memur
15 Ağustos 2011 13:41

ya sizin gibiler yüzünden atanamıyoruz işte işletmeci muhasebeci ne işin var senin öğrt.git muhasebeni yap

vs vs
Kapalı
15 Ağustos 2011 13:53

herkes elini vicdanına koysun. 250bin öğretmen boşta beklerken iibf li arkadaşların öğretmenlik yapması bu öğretmenlerin hakkını yemek değil midir?

hakikattt
Memur
15 Ağustos 2011 13:59

kardeş kendince sende haklısın ama bi de devlet tarafından verilen haklar var 2 yıllıklar da bu haklara sahipse onların bunu istemesinden daha doğal ne olabilir....biraz empatik olalım lütfen

Toplam 416 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi