Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : c.nazanbalmumu_adam
14 Ağustos 2011 02:15  

Kadroya geçen döner Sermayeli personelin eş durumu tayini bilmecesi......

Eşim emniyet teşkilatında çalışmakta ve 4 gün önceeş durumu tayini için bakanlığa evraklarla başvurduk ancak, bakanlıkta kimse tayinle alakalı net bişey söylemiyor. Her kafadan bir ses çıkıyor, neymiş; yok evrakın bikaç müstaşar ve büro dolaşması lazımmış, yok müsteşar haftalık imzalıyormuş, yok maliye kadro vermeliymiş yok maliyeden dönüşümün yapılması gerekiyormuş gibi net olmayan cevaplar veriliyor. Bu karmaşa canımızı sıkmaya başladı 4 gün oldu hala ses yok. Bu durumu bilen yada aynı konumda döner sermeyeli olup tayin yaptıran varmı yardımcı olursanız sevinirim ...

14 Ağustos 2011 06:07

eflatun yagmur

bende döner sermayaden merkezi bütçeye geçtim 1 hafta 10gün kadar bekliyorsun ama oluyor sonuçta merak etme.hayırlı olsun

14 Ağustos 2011 07:54

Albatros61

sorun yapma ben evraklarımı elden getirdim sabah verdim ögleden sonra aldım sorun olmadı..

14 Ağustos 2011 09:43

maviada 38

korkma kardeş çıkar. benım kı 4. gunun sonunda cıktı elden takıp ettım

14 Ağustos 2011 10:25

nakozcular

arkadaşlar birşey soracam siz tebliğ ettinizmi bende bakanlığa gittim atama nakil formum daha onylanmmamış o yüzden bekliyorum sizde böyle sıkıntı oldumu

14 Ağustos 2011 11:55

a-hüseyin

sayın eflatun yağmur (döner sermayeden merkezi bütçeye geçmeyi anlamadım)

14 Ağustos 2011 19:22

tibbi_sekreter

syn eflatun yağmur

söylemek istediğinizi tam anlamadım, eş durumu tayini için önce döner bütçesinden merkezi bütçeyimi geçicez, tayin sonramı olucak yani açıklarsanınz sevinirim. Tayin olduktan sonra döner sermayelimi yoksa merkezi bütçelimi olucaz.

18 Ağustos 2011 14:36

başak68

arkadaşım torpilin varsa hemen yapıyoar benim arkadaşımda döner sermayeli hemde eşi esnaf dün tayin yazısı geldi tabi bakanlıkta arkaşın olursa.bende polis eşiyim ve 13 gündür bekliyorum hala ses yok..

Toplam 7 mesaj
ANKET
Sizce Cumhurbaşkanı kim olmalı?

Grup Vizyon