Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : oto-danisman-expert
15 Ağustos 2011 00:53  

Tata vista nasıl bir araç alınabilir mi? düşünceleriniz...

TATA VİSTA nasıl bir araç alınabilir mi? DÜŞÜNCELERİNİZ...

17 Ağustos 2011 21:47

sert ve net
Yasaklı

yaramaz

24 Ağustos 2011 13:24

uuuzmannn

1990 serçenin bile içindeki malzeme daha kaliteli emin ol. ama motoru fiatın multiyet motoru. gerçi ne kadar tercih meselesi bilmem ama.

17 Aralık 2011 14:04

potuklu

öncelikle dışarıdan söyleyenlere bakmayın, arabanın ağırlığı 1580 kilo yanlarda çelik darbe emici yerler var cebinizde 35000-40000 liranız varsa bir şey diyemem ama ikinci el arabadan kat kat iyi, ben ağustos ayında aldım gayet memnunum ama 40 000 liralık arabalardaki özelliklerde yok fakat ben dizel yerine benzinlisini aldım tek pişamlın olduğum nokta o çünkü arabam benzinli olduğu için çok yakıyor.bende geçen ay LANDİ RENZO TAKTIRDIM .tata vistalarda fiat motor kullanılmış parça sıkıntısı yok içi göründüğünden daha geniş, kliması vss gayet iyi vss... sormak istediğiniz başka sorular varsa cevaplayabilirim,

06 Mart 2012 18:42

Kovboy37

BU YARAMAZ DİYEN ARKADAŞ ACABA BUNU NEYE DAYANARAK SÖYLEDİ MRK EDİYORUM, ARKADAŞLAR BİLGİ İÇİN YAZIYORUM HERKEZ MALINI ÖVER AMA BENİM ÖYLE BİR NİYETİM YOK.BENDE 2011 QUADROJET VAR, DAHA 14 BİN KM DE.ARAÇ RESİMLERDEN YADA BİRAZ UZAKTAN UFAK BASİT BİR ARAÇ GİBİ GÖZÜKEBİLİR, AMA ARACIN HEYBETİNİ VE AĞIRLIĞINI YANINA VARDIĞINIZDA ANLAMAK MÜMKÜN, 1200 KG YANİ EMSAL KASA GİBİ GÖZÜKEN FİESTALARDAN 170 KG DAHA AĞIR.ARACIN MOTORU HAKKINDA FAZLA BİŞEY YAZMAMA GEREK YOK, FİAT MULTİJET MMOTORLARIN TORK VE BEYGİR OLARAK DAHADA GÜÇLENDİRİLMİŞİ, BU MOTORLAR YILIN MOTORLARI OLARAK SEÇİLEN VE ÜSTÜSTE YAKIT SES VE PERFORMANS BAKIMINDAN BİRİNCİLİK ALAN UZUN ÖMÜRLÜ MOTORLAR.ŞUAN FİAT SERİLERİNDE OPEL MARKA ARAÇLARDA VE SON OLARAK TATA LARDA KULLANILIYOR.ARACIN İÇİ OLDUKÇA GENİŞ ÇOK FERAH BİR MEKANI VAR, BENİM BOYUM 1.85 TAVANLA ARAMDA EN AZ 1,5 KARIŞ VAR.MALZEME KALİTESİ BAKIMINDAN İÇ DİZAYNDA KULLANILAN MALZEMELER VE ARACIN KAPORTA AKSAMI OLDUKÇA SAĞLAM VE KALİTELİ MALZEMELER KULLANILMIŞ, BİR AVRUPA ARACI İLE BELKİ KARŞILAŞTIRILAMAYACAK DÜZEYDE OLABİLİR AMA PARASINI FAZLASI İLE HAK EDİYOR.GÖZÜME BATAN TEK KUSURU CAM AÇMA DÜĞMELERİ İLE SİNYALİZASYON KOLLARININ BİRAZ DÜŞÜK MALZEME KALİTELİ OLMASI, SANIRIM 2012 LERİN SİNYAL KOLLARI ÇOK DAHA İYİ.BEN BİRKEZ ARAÇ YÜKLÜ BİR ŞEKİLDE UZUN YOL YAPTIM, TADINA DOYAMADIM DİYEBİLİRİM, ARACIN AĞIRLIĞINDAN DOLAYI YERE OTURMASI MÜKEMMEL,VİRAJLARDA İSTENİLEN ÇİZGİYİ YAKALAMIŞ, DİZELİNİ KULLANICI OLARAK TAVSİYE EDERİM, BENZİNLİ MODELİ BU ARACI ZOR KALDIRIR, BİR DACİA,ALBEA,CLİO GİBİ HAFİF BİR ARAÇ DEĞİL.GÖSTERGELERİNİN ORTADA OLMASI İNANIN İNSANA DAHA BİR KEYİF VERİYOR, YOLA DAHA İYİ ADAPTE OLABİLİYORSUNUZ, BEN ÇOK MEMNUNUM ALLAH NASİP EDERSE 4-5 SENE BİNERİM, BİRDE BAGAJ HADDİ BİRAZ ZAYIF,BEN EMİNİM BU ARACIN KAROSERİ DAHA UZUN YAPILSA İDİ TAKSİCİLER KESİN BUNA GEÇİŞ YAPARDI,BU PARAYA SIFIR ARAÇ 3 SENE GARANTİ, BEĞENMEYEN DİLEDİĞİNİ ALSIN,ÖNCEKİ TATALARLA KARIŞTIRMAYIN BENDE İNDİGODA VARDI, BU BAMBAŞKA..

Toplam 4 mesaj