Editörler : ayşegül bgm
«135136137138139140141142143144145146»

dermani
Daire Başkanı
11 Temmuz 2013 14:54

Efendim sanırım forumlar karıştı burası sağlık çalışanlarının forumu.Sizin yönetmelikleriniz hakkında bilgimiz yok maalesef.Saygılar

bilal sener, 11 yıl önce

öncelikle merhabelar. ben mersinde 2 yıldır kadrolu İnfaz ve kuruma memuru olarak görev yapmaktayım eşimde diyarbakırda1 yıldır zabıt katibi, kadrosunu ise yeni alacak onun mersine gelmesi için sizce şartları taşıyormuyuz. cevap verirseniz çok sevinirim,

dermani
Daire Başkanı
11 Temmuz 2013 14:55

Rica ederim.İnşallah arzu ettiğiniz gibi olur.

rockemo, 11 yıl önce

çok teşekkür ettim efendim emeğinize sağlık Allah sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin çok teşekkürler :)

11 Temmuz 2013 15:54

arkadaşlar ben yeni kadrolu olarak atandım, bekar olarak göreve başladığımda, aday memurluğum süresinde evlendiğimde eşimin yanına tayin yaptırabilirmiyim bilginiz var mı?

dermani
Daire Başkanı
11 Temmuz 2013 23:29

Eşiniz sizden kıdemli olur ise sorun olmadan yaptırabilirsiniz.Saygılar

tıbbi_duygu, 11 yıl önce

arkadaşlar ben yeni kadrolu olarak atandım, bekar olarak göreve başladığımda, aday memurluğum süresinde evlendiğimde eşimin yanına tayin yaptırabilirmiyim bilginiz var mı?

12 Temmuz 2013 14:10

tşk ederim

dermani, 11 yıl önce

Eşiniz sizden kıdemli olur ise sorun olmadan yaptırabilirsiniz.Saygılar

DemetODABAŞI
Aday Memur
12 Temmuz 2013 14:12

Arkadaşlar bende Hakkari Halk Sağlığı na atandım. Eşim Kırşehirde il tarım müdürlüğünde Veteriner hekim. Eş Durumu mazeretini kullanmak için her yeri tercih ettim kısmet hakkari geldi. Eş Durumu mazereti için istenen belgelerde MAZERETE DAYALI ATAMA TALEP FORMU istiyor bu formu bulamıyorum daha önce bu formu kullana veya bilen varmı???

hemşire.001
Aday Memur
12 Temmuz 2013 23:31

iyi akşamlar ben istanbulda kadrolu hemşireyim eşim sakaryada öğretmen benden 1 yıl sonra atandı eş durumu isticez eşim daha önce özel sektörden 1 yıl sigortası var onu hizmet birleştirmesi yapabilirmi.kıdem olarak sayılırmı

m.harmancı
Aday Memur
14 Temmuz 2013 10:08

ben sözleşmeli sağlık çalısanıydım sımdı kadroya geçeçez eş kadrolu oldugum zaman eş durumu tayini için

1-hangi evraklar gerekiyor

2-sözleşmelide oldugu gibi kadroludada tayin istediğim yerde boş kadronun olması gerekiyormu

3-eşim ssklı olarak çalısıyor tayin hemen olurmu yoksa red gelırmı

4-kadroluya geçiş için dilekce verdıgım gun hemen eş durumu tayınıde ısteyebılırmıyım kadrolu olarak yok beklemem gerekıyormu

şimdiden cook tesekkur ederım cok soru sordum ama bılgı alabılecegım kımse yok kolay gelsın

dermani
Daire Başkanı
14 Temmuz 2013 13:36

1- Eşinin işyerinden alacağınız bir çalışma belgesi,evli olduğunuzu gösteren vukuatlı nüfus kayıt örneği.Bunlara çalıştığınız kurumda dolduracağınız atama nakil formu vede üst yazı eklenerek bakanlığa gönderilecek.

2-Boş kadroya gerek yok.Eşinizin şartları uysun yeter

3-Eşinizin son 2 yılı sürekli toplamda 3 yıl sigortası var ise sorun yok.

4-Kadroya geçer geçmez verebilirsin asil yada aday memur olman farketmez.

m.harmancı, 11 yıl önce

ben sözleşmeli sağlık çalısanıydım sımdı kadroya geçeçez eş kadrolu oldugum zaman eş durumu tayini için

1-hangi evraklar gerekiyor

2-sözleşmelide oldugu gibi kadroludada tayin istediğim yerde boş kadronun olması gerekiyormu

3-eşim ssklı olarak çalısıyor tayin hemen olurmu yoksa red gelırmı

4-kadroluya geçiş için dilekce verdıgım gun hemen eş durumu tayınıde ısteyebılırmıyım kadrolu olarak yok beklemem gerekıyormu

şimdiden cook tesekkur ederım cok soru sordum ama bılgı alabılecegım kımse yok kolay gelsın

m.harmancı
Aday Memur
14 Temmuz 2013 17:01

cook ama cook tesekkur ederı

sabırsabırrr
Aday Memur
14 Temmuz 2013 18:19

eş durumu tayini için direkt sağlık bakanlığına başvuruda bulunabilirmiyiz? normal şartlarda bir dilekçe ve evlilik belgesi ve eşin çalışma evrak ı yetiyor sağlık bak. direkt başvuruda bunlar yeterli mi yoksa başka bir yazı gerekli mi üstyazı v.s birde direkt tayini yapacak kişi mi sağlık bak. başvuru da bulunur tanıdık vasıtası ile dilekçeyi göndersek olur mu?

dermani
Daire Başkanı
14 Temmuz 2013 23:23

http://www.mersinsaglik.gov.tr/Download%5C164_22_TAY%C4%B0N%20TALEP%20FORMU.pdf

DemetODABAŞI, 11 yıl önce

Arkadaşlar bende Hakkari Halk Sağlığı na atandım. Eşim Kırşehirde il tarım müdürlüğünde Veteriner hekim. Eş Durumu mazeretini kullanmak için her yeri tercih ettim kısmet hakkari geldi. Eş Durumu mazereti için istenen belgelerde MAZERETE DAYALI ATAMA TALEP FORMU istiyor bu formu bulamıyorum daha önce bu formu kullana veya bilen varmı???

dermani
Daire Başkanı
14 Temmuz 2013 23:27

Oradaki arkadaş işi biraz yokuşa sürmüş yada bilmediği için sizden istemiş madem bulundursun formu elinde siz orada doldurun verin.Formu o temin etmiyecekte personel mi temin edecek.Bu formları yazışmaları bakanlık onlarla mı yapıyor yoksa bizle mi.Töbe töbe

DemetODABAŞI, 11 yıl önce

modelbes
Aday Memur
15 Temmuz 2013 01:06

Arkadaşlar eşim emniyet mensubu ve bu sene tayinimiz çıktı batı iline... 2 gün önce yani cuma günü eş durumu tayin evraklarımızı halk sağlığı genel müdürlüğüne teslim ettik evrak kayıttan. bilginz var ise eş durumu tayinimiz çkys ye ne zaman düşer cuma sabah evraklar teslım edıldı....

hatice.k.
Aday Memur
15 Temmuz 2013 14:30

arkadaslar ben saglık teknıkerıyım esım ınfaz koruma memuru tayın ıstedım buyuk ıhtımal olumsuz dedıler teknıker lısan mezunu ınfaz koruma memurundan daha ustunmus öyle dedıler :( esımkın bana tabı oldugu soylendı unvanı belıleyende okul degılmıdır neden ogrenım durumunu gozetmıyorlar esımın kurumu onun es tayınıne muhafakat vermedı napcagımızı bılmıyoruz :( benzer bır durum yasayan arkadaslar lutfen yazsın nasıl bır yol ızledınız

adoc
Aday Memur
17 Temmuz 2013 00:46

arkadaşlar eşim 2013/1 kadrolu atamalarda 5. bölge d grubu bir ile atandı.eşime göre ben 1. bölge c grubu bir ildeyim.

eş durumu tayini olumlu sonuçlanırmı sizce eşim benim olduğum ile gelebilir mi?

ikimiz de lisans mezunuyuz..yardımcı olursanız sevinirim..

dermani
Daire Başkanı
17 Temmuz 2013 01:00

Sıkıntı olmaz olumlu sonuçlanır kanımca.Saygılar

adoc, 11 yıl önce

arkadaşlar eşim 2013/1 kadrolu atamalarda 5. bölge d grubu bir ile atandı.eşime göre ben 1. bölge c grubu bir ildeyim.

eş durumu tayini olumlu sonuçlanırmı sizce eşim benim olduğum ile gelebilir mi?

ikimiz de lisans mezunuyuz..yardımcı olursanız sevinirim..

idareciali
Memur
17 Temmuz 2013 12:41

arkadaşlar ben 1. bölge d ilindeyim. lisans mezunuyum. eşim bana göre 2. bölge a grubu önlisans mezunu. kıdemli olan benim. atama nakil yönetmeliğine göre kıdemli olan personelin eş durumu nedeniyle tayin istediği il kendisi için alt hizmet bölge ve grubunda ise kıdem şartı aranmaz denilmektedir. bu durumda be 1 in d sinden 2 nin a sına eş durumu istesem tayinim çıkarmı.. saygılar..

dermani
Daire Başkanı
17 Temmuz 2013 14:19

Alt hizmet bölge ve grubunda denilmekte veya olsaydı tamamdı ama eşinizin sizin hem alt bölgenizde hemde alt grubunuzda olması gerekli.Bu durumda olmaz gibi gözüküyor.Ama benim vaktim var beklerim derseniz bir deneyin olmaz ise eşinizin sizin yanınıza gelmesi için başvurursunuz.Çünkü normalde eşinizi sizin yanınıza verirler.Saygılar

idareciali, 11 yıl önce

arkadaşlar ben 1. bölge d ilindeyim. lisans mezunuyum. eşim bana göre 2. bölge a grubu önlisans mezunu. kıdemli olan benim. atama nakil yönetmeliğine göre kıdemli olan personelin eş durumu nedeniyle tayin istediği il kendisi için alt hizmet bölge ve grubunda ise kıdem şartı aranmaz denilmektedir. bu durumda be 1 in d sinden 2 nin a sına eş durumu istesem tayinim çıkarmı.. saygılar..

19 Temmuz 2013 13:35

arkadaşlar ben yeni atandım babmın hastalığı sebebiyle raporum var, başladığım gün tayin isteyebildiğimi öğrendim sizinde bilginiz var mı bu konuda

Toplam 4818 mesaj
«135136137138139140141142143144145146»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi