Editörler : ayşegül bgm
«858687888990919293949596»

dılbır
Aday Memur
27 Eylül 2012 10:55

alican 43 arkadaşım hayırlısı olsun. bizde kasım ayında tayin isticez eşim manisada özel sektörde çalışıyor. ben istanbul halk sağlığı kurumundayım.evraklarımı elden götürmek istiyoruz bununla ilgili bilgin varmı siz eldenmi götürdünüz ankara ya.yada hangi yolu izlediniz cevaplarsanız çok sevinirim iyi günler

samsunlu42
Kapalı
27 Eylül 2012 11:11

evrakları elden vermiyolar halk sağlığı kurumu elden vermeyin diye talimat vermiş ama fark eden bi şey yok posta ile yolluyolar iki gün geç gider en fazla inşallah herkesin isteği yerine gelir.

gülce*
Aday Memur
27 Eylül 2012 11:36

ben de eş durumu evraklarını hazırladım elden göndermek üzere halk sağlığı müd. götürdüm bir gün önce elden gidebilen evraklar elden götürülmez olmuş adamına göre muamele konya da oluyor bu iş bu arada neyse takip ede ede imzaaşamasını geçti konya da 2 gün önce de postalamışlar ankaraya bakalım ne zaman varır ne zaman sonuçlanır sabret arkadaşım oraya varsın ankara dan muhakkak takip et orada da takılı kalmasın

sevcan _ebe
Aday Memur
27 Eylül 2012 14:14

eş durumu tayinimiz oldu şükürler olsun eylülün 7 sinde müdürlükten postaya verildi eylül 25 te çkys ye düştü allahım herkesin gönlüne göre versin...

fth uuu
Daire Başkanı
27 Eylül 2012 17:10

Arkadaşlar ciddi bir sıkıntımız var.

eşim son kadrolu alımda halk sağlığı kurumuna atanmıştı. 14 eylülde göreve başladı ve aynı gün eş durumundan tayin istedi. ben öğretmenim. aynı durumda olup tayin isteyen kişiler de var ve bildiğim kadarıyla eş durumunda süre şartı yok bizde. ancak evraklarımız halk sağlığı kurumuna ulaştı ve hala onay bekliyor. tanıdıklar aracılığı ile sağlık bakanının iki farklı danışmanına ulaştık ancak ikisi de yeni atanan birinin eş durumundan tayininin mümkün olmadığını bir süre çalışması gerektiğini söylediler. ben bu işe anlam veremedim. bizden sonra evraklarını gönderen birçok kişinin bile ataması onaylandı ancak bizimkinden hiç haber yok. Nasıl bir süreç izlememiz lazım.

alican 43
Aday Memur
27 Eylül 2012 18:45

dılbır arkadaşım önce evrakları saglık müdürlügünden ısrarla isteyin ve elden götürün biz elden götürdük gereken evraklar ise 1)görev yeri belgesi şirketin sorumlusunun ismi ve ünvanı kaşesi ve imzası olacak şekilde 2)vukuatlı nüfüs kayıt örnegi 3)ticaret odasından eşinizin çalıştıgı şirketin veya taşöronun faliyet belgesi 4)sgk dan sigorta günleri imzalı ve kaşeli 4)evlilik cüzdanı fotokopisi 5)eşinizin çalıştıgı yerde en az 2 yıl çalışmış ve 1 yıl içinde 1 ayı geçmeyecek şekilde devamsızlıgının olmaması

alican 43
Aday Memur
27 Eylül 2012 18:49

fth uuu arkadaşım öyle bir şey yok size kim dediyse yanlış bilgi vermış bizde yeni atandık tayinimiz 20 günde çıktı sen bir git derim evrakları verdiginiz yere boşu boşuna bekleme

alican 43
Aday Memur
27 Eylül 2012 18:57

muratfm arkadaşım sgk dan 2ay raporlu oldugun ayları belirtir bir şekilde belge al raporlu oldugun için sorun olmaz bence ve bu numarayı ara ve sor 0312 705 10 00 olurmu olmazmı diye

shdwdncr
Aday Memur
27 Eylül 2012 19:09

Eşimin evraklarını bu sabah THSK na elden teslim ettim biraz önce zimmet sayfasından kontrol ettim eşimin tayini çıkmış bir günde süper hız darısı bekleyenlerin başına İNŞALLAH.Bu arada ben askeri personelim eşim 2012/1 atamalarında Bilecik Yenipazara Ebe olarak atanmıştı.FTHUU arkadaşım öyle birşey yok yönetmelik gereğince eşinin tayinini yapmaları lazım.

fth uuu
Daire Başkanı
27 Eylül 2012 20:42

evet arkadaşım senin mesajını okuyunca bende zimmet sorgulamadan baktım onaylanmış :) saat 17:30da baktığımda onaylanmamıştı.

samsunlu42
Kapalı
27 Eylül 2012 23:51

nerden sorguluyosunuz arkadaşlar yardımcı olurmusunuz benim evraklar yarın postaya verilecek salı günü ankarada olacak inşallah elden vermediler evrakları ankara elden vermeyin demiş. ne olacak bu işin sonu ya sinirlerim bozuldu.

shdwdncr
Aday Memur
28 Eylül 2012 00:03

http://sbu2.saglik.gov.tr/zimmetdurumu/ bu adresten sorguluyorsunuz T.C yi yazdıktan sonra görev yapılan yer çıkıyor.Değişmişse tayininiz olmuş demektir.

samsunlu42
Kapalı
28 Eylül 2012 00:23

çok teşekkürler

serkanali2727
Aday Memur
28 Eylül 2012 00:41

selamlar arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. ben çevikkuvvette polis memuruyum. eş tayiniyle eşimin olduğu ile atandım. ancak eşim ilçede olduğundan ve ilçede çevikkuvvet olmadığından merkeze atamam yapıldı. ben de il müdürüyle görüşe çıktım. eşimin yanına atamamın yapılmasını talep ettim. bana söylenen şey zorunlu süre olan 3 yılı doldurmadan seni çıkaramayız ve eşinin yanına atayamayız şeklindeydi. ben de çevikte 2 ay çalışıp farklı birimlere atanan birçok memur gördüm. sizce şimdi ne yapmalıyım. süremi mi beklemeliyim? yoksa beni göndermeleri için herhangi bir yol var mı? bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. hoşcakalın...

çstzehra
Aday Memur
28 Eylül 2012 12:18

arkadaşlar on gün önce eş durumundan thsk ya baş vurdum bugün sisteme düştü tavsiyem evrakları elden teslim edin herkese hayırlı olsun

fth uuu
Daire Başkanı
28 Eylül 2012 13:07

Arkadaşlar bir sorum olacaktı eşimin eş durumundan tayini çıktı ama en az 6 ay çalışmadığı için yolluk alamazsınız diyorlar. bunun resmiyeti nedir? Aynı durumda olanlar var mı? kadrolu atanıp yeni başlayıp hemen eş durumu tayini çıkanlardan yolluk alan var mı?

samsunlu42
Kapalı
28 Eylül 2012 14:09

elden vermiyolar ki evrakları

dılbır
Aday Memur
28 Eylül 2012 16:51

alican 43 ve sorularımı cevaplayan bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. inşallah bizimde tayinimiz çıkar sizinki gibi. çünkü artık sinirlerimiz iyice yıprandı. herkesin hakkında hayırlısı olsun tekrar çok teşekkür ederim

çstzehra
Aday Memur
28 Eylül 2012 20:22

bilen varsa accil cevap lütfen eş tayinim k maraş thsk oldu fakat halk sağlığı merkezde kadro boş yok diyor ve beni merkeze 100 km uzaklıktaki bi ilçede sadece boş yer olduğunu ve oraya vereceğini söylüyor böyle bir hakkı varmı lütfen acill verirmisiniz

distimili
Kapalı
29 Eylül 2012 12:52

Slm Alt bölgeden atamam çıkarsa iptal etme şansım varmıdır?

Toplam 4818 mesaj
«858687888990919293949596»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi