Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Reverse
18 Ağustos 2011 13:12  

Amway Ürünleri Kullanan Var mı?

Peki memnun musunuz?

Özellikle kozmetik ürünlerinin etki süresi nedir? Yani güneş ya da sivilce lekesi için kullanılan krem ne kadar sürede etki eder bilgisi olan var mı?

18 Ağustos 2011 13:43

barit

amway ürünleri satan bir yakınımız var..ben kullanmadım hiç fakat çevremde kullanan çok kişi var....doğallığına gelince, geçen gün eczacılar odası başkanının yaptığı konuşmayı aktarmak istiyorum:

özellikle internetten yada kişisel olarak satış yapan firmalarda satılan doğal kapsüller, hiçbir kimyasal içermeyen vitaminler, mineraller..tarım bakanlığında farklı şekilde onay alındıktan sonra çeşitli kitlelere satılıyor..vitaminler mineraller, zayıflatıcı ürünler % 100 doğal denilmekte böle reklam yapılmaktadır..tarım bakanlığından almış oldukları onayı müşterilere kanıt olarak göstermekte sataış yapmaktadır..hiçbir şekilde bu haplar, vitaminle doğal olarak birleşmez...hiçbir kullanılan ürün asla kimyasal etki olmadan birleşmez...bu yüzden ara satış yapan, özellikle vitamainler demirleri ekstreler, zayıflatıcılar...vsss asla bu doğal, bitkisel diye ve taraım bakanlığından da onaylanmış diyerek itimat etmeyin...bu tür ürünler onlarca kişinin yaşamını sonlandırmış olmassına ragmen ve vücudu zarar görmesine ragmen hala satışı doğal ve bitkisel olarak yapılmaktadır..itimat etmeyiniz ve kullanmayınız...

şimdi arkadaşım kozmetikleri hakkında hiçbir fikrim yok yanlız şu uyarıda bulunacağım..cilt problemin varsa bunun için en uygun yer bir markaya sığınmak değil bir dermataloga gitmen yönünde..çünkü sivilce lekesi, onların uzmanlık alanı...

23 Ağustos 2011 23:34

Ayine2

Teşekkürler sn barit yorumunuz için. Doğru dersiniz en kestirme yol dermatolog. İnternette ve çevremde övücü sözler işittiğim için denemeye karar vermiştim. Yine nette şikayeti olanları araştırayım dedim faydasını gören kadar çok ta rastlamadım. Ama deneme mahiyetinde bir kaç ürün aldım. Faydasını görür müyüm bilmem ama görmezsem zaten dediğiniz gibi doktora gitmek en doğrusu.

24 Ağustos 2011 12:17

hacettepe_tde

temizlik malzemelerini kullanan var mı?

24 Ağustos 2011 13:44

dmuh

Temizlik malzemeleri çok güzel, özellikle bulaşık ve genel temizlik ürünleri. Kozmetik ürünü olarak sadece el losyonu kullanmıştım, çok güzeldi; ama sorununuz için bir ürün arıyorsanız önce güvenilir bir doktora gidin,bazı doktorlar da sırf anlaşmaları var diye uyduruk ürünler tavsiye ediyorlar. Ve hangi ürünü kullanacak olursanız olun bir kenarda test edin, tüm bölgeye doğruan uygulamayın.

24 Ağustos 2011 17:28

*** göksu ***
Yasaklı

ben genel temizlik için LOG aldım. kullanımında hoş hafifi bir koku bırakıyor.

leke çıkarıcı spreyi aldım. o da çokta iyii değil verdiğiniz paranın karşılığı alamıyorsunuz.

05 Eylül 2011 04:22

agatha040
Kapalı

daily vitaminini kullanıyorum muhteşem özellikle sınav dönemlerinde etkisini gösteriyor. Kozmetiğini bilmiyorum ama vitaminleri gerçekten güzel

06 Eylül 2011 19:13

songül_31

ben temizlik ürünlerini kullanmadım ama kremlerini kullandım yüz için.özellikle yüz temizleme jeli çok güzel.bütün markaları kullandım hiç biri bukdr ii değildi.

20 Eylül 2011 13:35

Ayine2

Şimdilik fena değil gibi görünüyor. İşe yarayıp yaramadığını görürüz yakında.

20 Eylül 2011 13:45

isotmaile

Hanım fırın temizleyicisinden vazgeçemiyor. log iyi. kozmetikler daha çok başka firma ürünleri ve anlaşmalı firmalar. ama genelde şikayet alan ürün yok. yani kullandıklarım arasında.

20 Eylül 2011 17:11

musicteacherVAN

...

21 Eylül 2011 18:55

''süveyda''

Bende bir amway distribütörü olarak vitaminleri dahil temizlik ürünlerini de kullanıyorum çok memnunum,amway'in şöyle bir özelliği var : kullanma talimatlarına uyulmadığı sürece istenen sonucu vermez(daha çok temizlik ürünleri için)

Saygılar...

21 Eylül 2011 23:02

cicibebe41

dermatologlar da amway ürünü öneriyolar.

25 Ekim 2011 13:11

Ayine2

Ben bir faydasını görmedim maalesef kullandığım süre içinde. Sorunlarımı dermatologla çözmeye çalışıyorum şu an.

26 Ekim 2011 18:57

agatha040
Kapalı

geçmiş olsun

27 Ekim 2011 05:24

hemşire18

amway bir diş macunu ve diş fırçası aldım hem kendime hem kardeşime.....herkese tavsiye ederim farkı görceksiniz gerçekten...diğer ürünlerindende sadece LOG diye bir temizlik rünü var...perdelere pencerelere kltuklara mutfakta veya parkelere kadar pek çok yerde kullanılabilinyormuş...üstelk epeyde gidiyor.hastanede ablalardan almıştım ürünün tavsiyesini bende çok sevdim.ha birde c vit tabletleri var birde frambuazlı kirazlı kan yapıcı tabletleri...eski kemoterapi hastasıyım.eski görev yermden bir abla tavsiyesi ile edinmiştim bende destek için....halen devam ediyorum

28 Ekim 2011 01:46

ikiseksen

bende loc u yüzey temizleyi olarak, camlarda ve duvarlarda kullanıyorum çok memnunum.13 liraya alıyorum çok da bereketli

31 Ekim 2011 17:20

Ayine2

Teşekkür ederim ^^agatha^^ geçecek inşallah

hemşire18 size de geçmiş olsun..

12 Kasım 2012 11:58

aaccayipp
Yasaklı

Sağlığa- Türk malına- Kazanca ve dua almaya davetlisiniz!!!! Ersağa

Üyelik ücretsiz 534008 spopnsor no ile

Kimyasalların zararları ortada

http://cevrecitemizlik.blogcu.com/dikkat-kimyasal-deterjanlarin-zararlarini-ihmal-etmeyin/5103313

ve güçbirliği sistemiyle öneriyoruz her şeyi size

http://www.networkmarketing.gen.tr/

her detay bende var bu konuda

http://www.internettenpara.ws/networkmarketing.html

görüşelim mutlaka bilinçlenelim

Ersağ Yağçözle eldivensiz temizlik- duş jeliyle tiryakisi olacağınız bir keyif el köpüğüyle organik temizlik* ühttp://www.ecocert.com.tr/rünler organik ecocert sertifikalı

http://www.facebook.com/#!/groups/223908524340154/

27 Kasım 2012 08:56

Ayine2

Reklam yapacak başka alan bulun.

27 Kasım 2012 13:56

denizMavisi2
Yasaklı

ersağı öneririm kardeş

Toplam 53 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;