Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Reverse
19 Ağustos 2011 23:28  

En iyi ütü markası sizce hangisi?

kullanıp memnun kaldığınız su akıtmayan ütü markaları nedir?

19 Ağustos 2011 23:36

burcuburcuburcu

Su akıtmaması için kırmızı ışık yandığında sönmesini beklemen lazım.

Yoksa illa ki akıtıyorlar.En azından benim ütüm öyle :)

Bu zamana kadar kullandığım en iyi ütü Tefaldir. Üstüne tanımıyorum.

20 Ağustos 2011 01:38

sbengisu42

kazanlı tefal ütü seramik taban olmalı ayrıa.

22 Ağustos 2011 12:48

adım77

bende ütünün su akıtmasından çok şikayetçi olan ve hatta ütüyü her zaman enyüksek sıcaklıkta kullanan(ipek kumaşları ütülerken sadece ayarını düşüyorum) biriyim. Ütülerin su akıtmasından nefret ediyorum ve devamlı yüksek ayarda kullandığım için üstüne üstlük rezistanslarının bozulması nedeniyle 4 edet takım elbise pantolonu yakmış biriyim. Birçok incelemeden sonra son aldığım ütü 1 yıl kadar önce PHLİPS AZUR.phlips azur serisi de oldukça iyi.Duhar gücü yüksek.Kırmızı ışığı yansa bile su akıtmıyor.Rezistansı bozulmuyor(Ben bozmadı isem kimse bozamaz)Sürekli kampanyaları oluyor, fiyatlarıda da uygun. Düşmeye bile dayanıklı:) Geçen yıl yaklaşık 200 TL peşin para verip aldım ama helali hoş olsun.Herkese tavsiye ederim.

22 Ağustos 2011 17:59

sırra kadem

bence tefal en azından çamaşırlarla savaşmadan kırışıklıkları açabiliyorum uzun süredir kullanıyorum tavsiye edebilirm

24 Ağustos 2011 11:07

YaşadikcaOyunaDahilm

tefal

24 Ağustos 2011 13:28

memur2112

philips 1 numaradır deniyor ama ben de alacağım karasız kaldım şimdi...tefal dienler bir sürü çeşidi var hangi tefalı önerirsiniz?

24 Ağustos 2011 14:47

-Festival-
Kapalı

evet çeşitlerinide yazın lutfen utucuye para vermekten bıktım:(

24 Ağustos 2011 15:06

YaşadikcaOyunaDahilm

ben 3 yıl önce bunu aldım gayet memnunum tabi şimdi daha güzel modelleri çıkmıştır ama bunun ütüsüde güzel tavsiye ederim

http://modelleri.kadin.ca/wp-content/uploads/Tefal.jpg

24 Ağustos 2011 16:56

siraççç
Kapalı

bence tefal çok iyi..

24 Ağustos 2011 23:34

Dilaver AYDIN

Tefal ütüler ile ilgili şikayetler çok, siz philips ten şaşmayın:)

25 Ağustos 2011 11:10

adım77

Aynen katılıyorum, tefal de iyi olabilir ama arızada servis olayı sıfır. ablamda tefal in hemen her türlü eloktinik aleti var. Hatta kullandığı Tefalin hem ütü masasından hemde ütüden buhar çıkarak yurt dışından getirilen bir ütü masası takımıydı.1999-2000 yıllarında 600TL para vermişti ona. O yıllarda deli bir para vermişti yani. Ütü arıza yaptı, servisin dediği şu oldu "Bunlar yurt dışından direkt geliyordu, artık çok pahalı olduğundan gelmiyor, yedek parçasıda yok, gerantiyi geçtik zaten, para da versen tamiri hiçbir şekilde mümkün değil" Netice: tefalden şaşamayan ablam gitti, yine tefalin başka bir ütüsünü aldı ve kullanıyor. Ötü masası ise artık buhar çıkarmayan alalade bir ütü masası olarak kullanılıyor.

25 Ağustos 2011 12:02

terkiaşk

tefal diyorum....en düşük modellerinden birini de kullandım...gayet iyiydi...

25 Ağustos 2011 17:56

cadi1907

en iyi ürün Tefal'in ütüleri

26 Ağustos 2011 09:14

kipri

philips

26 Ağustos 2011 09:31

kaspersky_security

Kesinlikle tefal

26 Ağustos 2011 09:32

kaspersky_security

Kesinlikle tefal

26 Ağustos 2011 10:22

yaserrr

bende arzum un ütüsü var gayetde memnununm...

26 Ağustos 2011 10:30

salih emin

6 yıl önce aldım phılıps. kesinlikle tavsiye ederim. azur taban. hem de çok fazla ütü kullanırım. daha sapasağlam ve şikayet ettiğim hiçbirşeyi olmadı bugüne kadar. bir 6 yıl daha gider bana bu. satııcı tefalden phılıpsın daha iyi olduğunu söylemişti alırken . satıcı kişinin tavsiyesiyle almıştım. annem de tefal kullanıyor. kendi ütümden sonra tefalin ki kalitesiz geldi doğrusu. nereye seyahat edersem artık ütümü de yanımda taşıyorum.

26 Ağustos 2011 12:40

akayar

Philips azur diyorum. 5 yıldır kullanıyorum çok iyi açıyor kırışıklıkları.Tek sorunu su konulan hazne küçük olduğundan büyük kazanlılar kadar uzun süre gitmiyor.Sık sık su doldurmak zorundasınız.Ama en iyi yönü çeşme suyu ile ütü yapıyorum ve kireci kendi kendine söküyor.Haftada 2-3 saat ütü yapıldığını düşünürsek performansı gayet iyi..Bir gün bile bozulmadı.

Maşallah nazar değmesin...

26 Ağustos 2011 13:41

brugge

ütü Rowenta'dır.Ya da moulinex.2'si de alman.60-100 TL ye alırsın. Fransızları çok seviyorsanız yine Tefal alın. Altı üstü ütü zaten. Düzeltecek sadece,kalkıp size masaj yapacak hali yok.:D

Toplam 85 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon