Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : SevkiSevilesin
20 Ağustos 2011 15:50  

Sakarya ilitam hakkında yardım

arkadaşlar sakarya ilitamda okuyan varsa hakkında bilgi edinmek istiyorum.

yüzyüze eğitim nasıl oluyor özellikle nerelerde konaklanıyor ve masrafı çok mu bunuda?

sınıf geçme nasıl zor mu?

lütfen bilginiz varsa yazar mısınız?

20 Ağustos 2011 17:37

selsebil__

yüzyüze eğitimde finallerin olduğu hafta okula gidiliyor.çok verimli bir hafta . konaklamaya gelince hocam yurtlar var.kendiniz ayarlıyorsunuz.maliyeti günlük olanlarda var haftalık olanlarda.biz haftalık 100 tl ye kalmıştık bu geçen sene.sınıf geçme kişiye ve çalışmaya göre değişiyor.çan eğrisi var.sakaryayı seçecekseniz her dersten ödeve hazırlıklı olun diğer ilitamlarda bu yok bildiğim kadarıyla..hakkınızda hayırlısı olsun..

20 Ağustos 2011 18:41

ceylin99

çok sağolun hocam..ödev hazırlamak zor mu birde kuran dan sözlü olunuyor ezber alınıyormuş öylemi ve hangi surelerden ezber istiyorlar..

21 Ağustos 2011 00:26

yusuf hoca38

ödev zorluğu ve kolaylığı derse göre değişiyor.ama ödevler gerçekten yoruyor insanı çok uğraştırıyor. kuran dersinden hem yazılı hem sözlü sınav olur. ikisinin ortalaması alınıyor.

21 Ağustos 2011 01:11

sahte.pusula
Kapalı

en verimli ders kuran ben çokşey öğrendim tüm konulara değiniliyor.kuran hocası alican hoca tam bir profesyonel.zamanında çalışırsanız çok zor bir ders yok.

21 Ağustos 2011 01:15

selsebil__

kurandan ilk dönem yasin mülk nebe ve duhadan aşağısıydı.ikinci dönemde 4 sayfa ezber vermişlerdi zor değil gerçekten verimli oluyor. bizi ilk dönem çok korkuttular ancak korkacak birşey yok..

21 Ağustos 2011 11:53

hadrau
Kapalı

arkadaşlar cemaat evleri nasıl peki?

21 Ağustos 2011 16:47

ceylin99

galiba 2. tercihim sakarya olacak gibi...durmadan fikir değişiyodum son günlerde:)

21 Ağustos 2011 17:17

ceylin99

peki sakarya mezunu olupta yine sakaryadan yada başka bir üniden formasyon alan oldu mu?

21 Ağustos 2011 17:59

sahte.pusula
Kapalı

sakarya örgün okuyanlar okurken alıyor formasyonu,ilitam okuyanlar ilk mezunlarını daha yeni veriyor,ilitamlar için 2,5 şartı muhabbeti var,zaman n gösterir bilemiyoruz

21 Ağustos 2011 22:48

kbrzynp

bundan sonra diplomalarda ilitam ibaresi yer alacağı söyleniyor sakarya ilitamın hocaları söylemiş bu konuda bilgisi olan var mı?

21 Ağustos 2011 23:22

muhammed duhan

diplomada ilitam ibaresi olmayacak bu konu senelerdir konuşuluyor.ortada resmi olarak hiçbir şey yok en azından ankara ilahiyat böyle bir şeyin sözkonusu olmadığını söylüyor.

21 Ağustos 2011 23:26

kbrzynp

sakarya ilitamın hocalsı söylemiş çok uğraştık ama engelleyemedik ibare yer alacak demiş ondan sordum yoksa sadece sakarya ilitama has bir durum mu bilmiyorum inşallah yazmaz

21 Ağustos 2011 23:42

abdiaciz60

kbrzynp bu çok mühim bişey. benim de bi arkadaş bu sene sakarya ilitamdan mezun oldu oda diplomada ilitam ibaresi yazacağını duyduğunu söyledi ama ben pek öyle olacağını zannetmedim yani dedikodudur gözüyle baktım ama sizde aynı duyumu almışsınız. varmı gerçekten öyle bişey arkadaşlar bilgisi olan varsa aydınlatsın lütfen.

22 Ağustos 2011 13:24

zulal hafız

Arkadaşlar selamlar acaba sakarya ilitam için kayıtta lise diploması istiyorlarmı veya hangi üntsiteler lise diploması istiyor bilenler cevap lütfen

22 Ağustos 2011 21:51

ceylin99

ankara ilitama telefonda arkadaşım diplomalara ilitam ibaresi konacağı söyleniyo doğru mu demiş kadın o ne demiş:) yani anlayacağınız böyle bişey gündemde...

22 Ağustos 2011 21:55

ceylin99

yukarı eksik yazmışım:) yani böyle bişey gündemde yok...ibare konacak diye bizler ortalığa çıkarıyoruz...

23 Ağustos 2011 01:32

selsebil__

diğer ilitamları bilmiyorum ama sakarya diplomayı istiyor

23 Ağustos 2011 14:17

Birth

Arkadaşlar iliam ibaresinin yazılacağını ben burdan söylemiştim bazıları kimse ilitam seçmesin diye söylediğimi zannettiler sanırım işin aslı şu sakarya ile görüştüm ordan bana söylenen şey şu; ilitam ibaresi okulun yönetim kurulunun alacağı bir kararıdır dolayısıyla şuan böyle bir düşünce ortada yok dediler ama belli de olmaz ilerde karar alabilirler de....

23 Ağustos 2011 21:32

ceylin99

sakarya ilitamdan memnun olmayan var mı lütfen acil ?menun değilse neden...

23 Ağustos 2011 21:35

hadrau
Kapalı

ceylin çalışmayıda düşünüyosan sana tavsiyem sakaryayı tercih etme. biri de kitap vermemelerinden şikayetçiymiş. sorun yaşanıyomuş pdf formatında indirilen dosyalarda.

Toplam 61 mesaj
Grup Vizyon