Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifBeyond the Compasskjhu
28 Ağustos 2006 14:30  

Kapalı
Polis alımlarında bi torpil muhabbetidir gidiyor. Bu torpil nedir ne iş yapar tanıyalım kardeşim ya

Dostlarım herkes polislikte torpil var diyor kimisi yok diyor. şimdi bu torpil ne yapar. Adamın iyi bi torpili varsa mülakatlara girmiyo mu ya da giriyo da görmezden mi geliyolar. Adamın zaten bi kusuru varsa polis okuluna geldiğinde yine atarlar. Nedir bu torpil olayı nasıl çalışır aydınlatın milleti de torpili olmayanlar ona göre siper alsın:))

28 Ağustos 2006 17:27

yektalı

kardes torpil var ama fazla etkili degil zaten gereken özelikler yoksa torpil falan bos yanlızca mulakatı gecip sıralamnda önemli bence

28 Ağustos 2006 17:43

reşo79

Tugra01, dostum Türkiye ye yeni gelmiş gibi bir halin var...Torpilin açamayacağı kapı yoktur...Üzgünüm ama herşey olabilir...Torpili uyanıklık bilen zihniyet olmasaydı bizde mühendisler öğretmenler polislige başvurmazdı...Polisliği küçümsediğimden söylemiyorum......Çok kötü bir zamandan geçiyoruz :-(

28 Ağustos 2006 18:30

cilifedem

arkadaşım torpili gözlerimle gördüm.adlarıyla yanlarına çağırdılar...

28 Ağustos 2006 18:35

nba81tr

ARkadaslar ben boşverin onun bunun torpilini derim. Bu ülkede hakkınızı ancak Ahirette arayabilirsiniz. Bu nedenle elinizden geleni yapın. Takdiri Allah a bırakın. Ben polislige başvurdum (ayrıca torpilim bile var) ama mülakata girmeyi düşünmüyorum. cünkü seneye bu zamanlar göreve başlamaktansa seneye bu zmanlar kpss den iyi bi puan cekecegime ininıyorum. Hayırlısı Allahtan. Polislik okulunun bitimi seneye bu zamanlara denk geliyor

29 Ağustos 2006 01:13

tugra01
Kapalı

hocam seneye kpss olcak mı. yani b grubu için kpss iki yılda bi yapılmıyo mu

29 Ağustos 2006 02:21

appakhan

NBA'li gard arkadaşım :)

Sen işini sağlama al. Bencede memurluk polslikten daha iyidir. Ama şunu bil KPSS B için sınav giriş yılı 2008 haberin olsun...

Düşüncelerine aynen katılıyorum. Torpil olayına ise haram, kul hakkı olarak bakıyorum. Kul hakkı... Torpille işe girenlerin bence kazandıkları para helal değil. O yüzden torpil arayışına girmiyorum...

06 Eylül 2007 16:49

gokhan_33

bak kardeşim torpilin dönmediği yer yok bu hükümette şunuda bil babalar gibi dönüyor torpil özellikle polislik sınavında sorular bazı kişilerin elinde ve cahil insanları başımıza polis yaparlarsa bu millet polisi sever mi? yada neden kimse polisi sevmiyor bu iş böyle gitmez polislik sınavına çeki düzen getirilmesinden yanayım ama sanmıyorum böyle gelmiş böyle gider...sence torpil dönmüyor mu bana açıkla dostum...

06 Eylül 2007 17:50

asetat
Kapalı

Polis olmak için bile bu ülkede torpile ihtiyaç varsa yazıklar olsun,mesleği küçümsediğimden değil,yanlış anlaşılmasın..4 Yıllık lisans mezunları okul bittikten sonra hiç ummadığı bir mesleği seçmek zorunda bırakılıyor,üstüne birde torpil olayı dönüyorsa yazık gerçekten.

Toplam 8 mesaj