Editörler : Pangaea

LEPTON
Şef
30 Eylül 2011 12:31

funda çok sıkma kendini şimdiden yavaş yavas çalış ben öyle yapıyorum daha coğrafya falan hiç bakmadım çok var daha

FuNdA3.14
Kapalı
30 Eylül 2011 15:00

bende hiç bakmadım yılbaşına kadar trih coğrafya anayasa bitecek sonra eğitim var asıl sınava 2 ay kala bitirmek lazımki daha denemeçözücem tekrarlarrr ayyyy bıktım yaa

LEPTON
Şef
30 Eylül 2011 15:39

çok fazla çalışçak şey var gerçekten ben anayasada çok fazla yanlış çözüyorum bide iki şık arasında kalıyorum ısrarla yanlış olanı işaretliyorum nefret ediyorum bu durumdan

witcher
Şube Müdürü
30 Eylül 2011 16:22

Arkadaşım en önemlisi dersane başlamadan kendin çlışmak. Bilmeden dersaneye gidince yaralı olmuyor. ikincisi yok ben fenciyim sözel yapamam, yok ben sözelciyim matematik yapamam gibi şımarıklık yapmadan her şeyi okumak çünkü sınav esnasında kimseye sormuyolar hangi bölümdensin fencimisin dur tarih yapmana gerek yok falan :))

Bir de iyi çalış madem bir yıl çalış işte, daha fazla gerilmeyeceksin, atanacaksın rahatlayacaksın. Ömründen daha fazla zaman işsizlik saplantıyla geçmeyecek. Bunları düşün ve sıkı çalış öyle layloylom yapma.

splash1
Aday Memur
30 Eylül 2011 22:33

isteyene elimdeki kpss-kpds görsel çalışma dvd setlerimi kopyalar yollarım

özelden msj atın ltfn

bikerenolur
Yasaklı
01 Ekim 2011 02:05

b-k rte az konuşuyor hiç susmasın diyenler 1000 hatim daha hadi hadi

http://forum.memurlar.net/konu/1385210/

gazzeye girecem deyip mısırdan tokat yesede,biz hariç eğitime öğretmenlere ölesiye kindar olup onlara yahudilerden pis eziyet edip hayatlarını karartsada,yahudiye bağırıp çağırıp ucuz kahramanlık yapsada,kaba höt zört olsa kibirden gebersede bayılıyoruz bu adama ve tayfasına. nede olsa bizden.

yarabbim çok şükür allah sen büyüksün.

yer gök badem bıyık , ihl , ilahiyat olsun.

varlıkları varlığımıza armağan olsun.

evlenemesinler ,evlileri boşansın,işsizlikten parasız pulsuzluktan itin köpeğin eğlencesi olsunlar.hayatları kararsın gelecekleri yok olsun.en iyisinin atanma taban puanı 85 den aşşağı düşmesin yarabbi.kpss den kafalarını kaldıramsınlar. 3 kere 5 kere girsinler kpss ye biz bir kere girelim cuk oturalım yarabbi,

sen adilsin allahım bize 60 onlara 90 olsun taban puan er rahimin.

bu kadar çok konuşup allahın dağına milyon dolarlık duble yol yapan hiç ama hiç susmayan bi devletlü verdiğin için şükürler olsun yarabbi.

10 bin ilahiyatçı 100 bin ilahiyaçı alımı için 1milyon subhaneke

http://forum.memurlar.net/konu/1385201/

din olmadan ne bu dünya ne öteki dünya.biz olmadan bu dünya saadeti de olmaz öbür dünya saadetide.besleyin bizi besleyin ki hem bu dünyadan hem öbür taraftan yırtmanıza yardımcı olalım. aynı osmanlıyı kuruttuğumuz gibi aynı lale devri gibi .ilim fene gerek yok.çok süper oluyo onların bütün kadroları bize. kıs kıs kıs.

beyin hortumu bakanlıklara nasıl yapışırız

http://forum.memurlar.net/konu/1385207/

arkadaşlar teknolojiyi eğitimi sanayiyi tarımı ikip bayılttık allahın izniyle.daha fazla nasıl zarar verebiliriz favoriniz hangi bakanlık.nereyi çökertelim.nasıl olsa rüzgar bizden yana.

http://forum.memurlar.net/konu/1385203/

LEPTON
Şef
06 Ekim 2011 10:49

funda nerdesin nasıl gidiyo çalışmalar ben anayasa çözmeyi gerçekten sevdim çözdükçe zevli hala geldi

ncieslihanbini
Kapalı
06 Ekim 2011 11:45

kpss memurliuk için asgari kaç puan almam gerekiyor

LEPTON
Şef
07 Ekim 2011 20:06

yok hiç bilmiyorum funda memurlukla ilgili bişeyler ama bende illa öğretmenlik diye ısrar etmicem artık ne çıkarsa bahtıma elimden geldikçe sağlığım yerinde oldukça çalışçam kpss kim ne derse desin

FuNdA3.14
Kapalı
07 Ekim 2011 21:30

haklısın lepton

FuNdA3.14
Kapalı
22 Ekim 2011 00:40

nerelerdesin lepton nasıl gidiyor çalışmalar

LEPTON
Şef
24 Ekim 2011 21:21

bayadır memurlar nete giremedim funda çok iyi gidiyo diyemicem eğitimden hep yalnış çözüyorum buda sinirimi bozuyo senin nasıl gidiyo bugnde coğrafya çözmeye başladım artık

splash1
Aday Memur
28 Ekim 2011 12:40

isteyene elimdeki kpss-kpds görsel çalışma dvd setlerimi kopyalar yollarım (reklam değildir)

özelden msj atın ltfn

LEPTON
Şef
28 Ekim 2011 20:13

ya ölçme çok zor geliyo nasıl çalşçam ben bunu mantığını kavrayamadım bi türlü doğrudan dolaylı ölçme ben doğrududan diyorum o dolaylı diyo offfffffff

Toplam 54 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi