Editörler : Pangaea

Yasaklı
05 Eylül 2011 20:34

İşbank Uyarımız Üzerine Memur İlanını Duyurular Bölümüne Nihayet Koydu

memurlar net olarak her ilan ve duyurunun arkasında olacağımızı belirtmek istiyoruz..

_Toulouse_
Yasaklı
05 Eylül 2011 20:36

Memur (Doğu-Güneydoğu Anadolu)

Bankamızın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde faaliyet göstermekte olan Şubelerinde Memur olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 18 Eylül 2011 Pazar günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

İşe alım süreci:

Başvuru

Genel Yetenek Testi ve Mesleki Kişilik Envanteri

Mülakat

Belge hazırlama

aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

BaşvuruSınava başvurular 12 Eylül 2011 Pazartesi günü saat 09:00?a kadar sadece İnsan Kaynakları sayfamızın ?Başvuru? bölümünde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

Başvuru için, İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun ?Sınava Başvur? bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle başvuru koşullarına uygunluklarını tespit etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan durumları uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

Devam etmekte olan diğer Memur alım süreçlerimizde;

Yazılı sınav aşamasında başarılı olup, mülakat daveti bekleyen,

Mülakat uygulamasına katılmış ve değerlendirme süreci devam eden,

Mülakat sonucu olumlu açıklanmış olup görev teklifi bekleyen

adaylarımızın bu sınavımıza başvuruları kabul edilmeyecektir.

SınavSınav Yöntemi

İki bölümden oluşan sınavın ilk aşamasını Genel Yetenek Testi ve Mesleki Kişilik Envanteri, ikinci aşamasını ise Mülakat oluşturmaktadır. Genel Yetenek Testi ve Mesleki Kişilik Envanteri sonucunda uygun bulunan adaylar ileriki bir tarihte gerçekleştirilecek olan mülakata katılmaya hak kazanacaktır.

Sınav Yeri

Sınavın Genel Yetenek Testi ve Mesleki Kişilik Envanteri aşaması Diyarbakır ve Erzurum?da gerçekleştirilecektir.

Sınav Tarihi

Sınav 18 Eylül 2011 Pazar günü yapılacaktır.

Sınav Davetleri

Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular, 13 Eylül 2011 Salı gününden itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanına yansıtılacak ve adayların sisteme kayıtlı e-posta adreslerine gönderilecektir. Bu nedenle İş Başvuru Formuna geçerli ve kullanımda olan bir e-posta adresinin kaydedilmesi ve 13 Eylül 2011 tarihinden itibaren Başvuru Durum Takip alanının ve e-posta adreslerinin sık sık kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

Belge HazırlamaElektronik sınav ve mülakat aşamalarından oluşan alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Hazırlanan belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda da uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

Başvuru KoşullarıTürkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

1 Ocak 1982 ve sonrasında doğmuş olmak

Kamu haklarından yoksun bulunmamak

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak

Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken 30 Haziran 2012 tarihine kadar tecilli ya da muaf olmak, (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 30 Eylül 2011 tarihi itibariyle terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir)

Sağlık durumu Türkiye?nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe giriş aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)

Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat aşamasında veya Çağrı Merkezi Sınavınınölçme ve değerlendirme merkezi uygulaması aşamasında başarısız sayılmamış olmak,

Aşağıda belirtilen illerde ikamet ediyor olmak.

Adıyaman Iğdır

Ağrı Kahramanmaraş

Ardahan Kars

Batman Kilis

Bingöl Mardin

Bitlis Muş

Diyarbakır Siirt

Elazığ Şanlıurfa

Erzincan Şırnak

Erzurum Tunceli

Gaziantep Van

Hakkari

Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim veren aşağıdaki bölümlerinden mezun olmak (İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir.)

BÖLÜMLER

AKTÜERYA KAMU YÖNETİMİ

AKTÜERYA BİLİMLERİ KONTROL MÜHENDİSLİĞİ (*)

AVRUPA BİRLİĞİ İLİŞKİLERİ KÜRESEL VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

BANKACILIK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (*)

BANKACILIK VE FİNANS MAKİNE VE İMALAT MÜHENDİSLİĞİ (*)

BANKACILIK VE FİNANSMAN MALİYE

BANKACILIK VE SİGORTACILIK MATEMATİK

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ

BİLGİSAYAR BİLİMLERİ (*) MATEMATİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ

BİLGİSAYAR BİLİMLERİ VE MÜHENDİSLİĞİ (*) MATEMATİK-BİLGİSAYAR

BİLGİSAYAR DONANIMI VE TEKNOLOJİSİ (*) MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (*)

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (*) MUHASEBE

BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ VE AĞLARI (*) MUHASEBE BİLGİ SİSTEMLERİ

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ MUHASEBE SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ

BİLGİSAYAR UYGULAMALI EKONOMİ MUHASEBE VE DENETİM

BİLGİSAYAR VE ENFORMASYON SİSTEMLERİ MUHASEBE VE FİNANS YÖNETİMİ

BİLGİSAYAR-ENFORMATİK MUHASEBE VE FİNANSAL YÖNETİM

BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (*) MUHASEBE VE FİNANSMAN

BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (*)

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ PAZARLAMA

EKONOMETRİ PAZARLAMA / SATIŞ YÖNETİMİ

EKONOMİ REKLAMCILIK VE HALKLA İLİŞKİLER

EKONOMİ VE FİNANS SERMAYE PİYASASI

EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ SERMAYE PİYASASI DENETİM DERECELENDİRME

EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI SİGORTACILIK

ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ(*) SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (*) SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ (*)

ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (*) SİYASET BİLİMİ

ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (*) SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

ENDÜSTRİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ TELEKOMÜNİKASYON MÜHENDİSLİĞİ (*)

ENFORMASYON TEKNOLOJİLERİ TOPLUMSAL VE SİYASAL BİLİMLER

ENFORMATİK ULUSLAR ARASI FİNANS

ENFORMATİK (ALMANCA) ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

FİNANS MATEMATİĞİ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE AVRUPA BİRLİĞİ

HALKLA İLİŞKİLER ULUSLAR ARASI İŞLETME

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK ULUSLARARASI İŞLETME YÖNETİMİ (ALMANCA)

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM ULUSLARASI İŞLETMECİLİK

HUKUK ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET

İKTİSAT ULUSLARARASI TİCARET

İLETİŞİM ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN

İLETİŞİM BİLİMLERİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (*) ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ

İSTATİSTİK ULUSLARARASI, İKTİSAT, İŞLETME PROGRAMLARI

İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ UYGULAMALI MATEMATİK

İŞ İDARESİ UYGULAMALI MATEMATİK VE BİLGİSAYAR

İŞLETME YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (*)

İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ YÖNETİM BİLİMLERİ

İŞLETME ENFORMATİĞİ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ

İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ YÖNETİM VE ORGANİZASYON

İŞLETME-EKONOMİ

(*) Söz konusu bölümlerden mezun kişilerin başvuruları; işletme, iktisat, ekonomi, maliye, bankacılık ve dengi dallarda yüksek lisans yapmış olmaları şartı ile kabul edilecektir.

query_string
Şube Müdürü
05 Eylül 2011 20:36

eyvallah;;;

helal memurlar.nete....

_Toulouse_
Yasaklı
05 Eylül 2011 20:39

http://www.isbank.com.tr/content/TR/Insan_Kaynaklari/Kariyer_Firsatlari/Pozisyonlar/Memur_Dogu-Guneydogu_Anadolu-1291-793.aspx

swimfan25
Kapalı
05 Eylül 2011 21:58

Kadermidir kısmetmidir arkadaşlar iş bankası 1984 ten 1982 yaptı ama bu seferde doğu illerine alım yapıyor.Şu yaş şartını önceki alımlarınızdada uygulasaydınızda binlerce yaş mağduru insanın duasını almak ii olmazmıydı .Bir zamanlarda örgün diye insan ayrımcılığı yapıyorsunuz ama başbakan müs çok güzelce özetlemiş aöf ile örgün öğretim mezunları aynı haklara ve eşitlik ilkesine uygun diyorlar ama bankalar olsun türktelekom olsun askeriye olsun hala örgün örgün diyip durmaktan yorulmadılar.Örgün mezunu insanı dahamı farklı oluyor anlamıyprumki.Genleri dahamı sağlam oluyor nedir şu ayrımcılıktan kazancınız nedir???????.Editörüm inş ziraat bankasıda şu yaş şartını düzeltir yeni alımlarında

screamp
Kapalı
05 Eylül 2011 22:14

swimfan25

sen inanıo musun örgün ile açık öğretimin aynı olduğuna?

swimfan25
Kapalı
05 Eylül 2011 22:24

İnanıyorum ,örneklerini görüyorum.Okumadığınız için bilemezsiniz yada bilmezler.İnsanların kafasına etiket gibi aöf işe yaramaz,faydasız olarak yapıştırırsanız inanmak her zaman katlanarak zorlaşır.Kişeye bakıcaksınız diplomasına değil.Kişi varıdr zeki değildir ama azim vardır ve bir yerlere ghelmiştir.kişi vardır zekidir ama azim olmadığı için bir yerlere gelememiştir.

screamp
Kapalı
05 Eylül 2011 22:29

valla ben şu anda açık öğretimi de okuyorum ve 3. sınıftayım.O yüzden biliyorum farkını ama dediğin gibi kişide bitiyo tabi iş.

swimfan25
Kapalı
05 Eylül 2011 22:37

Her aöf okuyan iyidir demiyorum ki,yada her örgün mezunu iyidirde demiyorum.Fark mutlaka vardır ama ayrımcılık yapıcak kadar değil.Kişinin imkanları vardır örgün okur.kişinin imkanları yoktur aöf okur ne yapalım peki bu kişiyi heryerden soyutlarsak bana ne gibi faydası olucak? Madem sınav sistemi var bu sisteme herkesin adilce dahil edilmesi gerekmezmi.Kurum olarak belki bana sen lazımsın örnek veriyorum ama sen aöf mezunusun diye seni almayacakmıyım.bu gibi rekabetler bence çok saçma sınav yaparsın kim iyi ise onu alırsın.Aslında sınav sistemlerindede çok haksızlıklar yapılıyor.

05 Eylül 2011 22:39

yüksek lisans şart mı olsun doktora yapalım hepimiz artık dok çöpçü oluruz tövbe tövbe gençlikle dalga geçmekten oyalamaktan başka bi şey değil Allah Belalarını versin

screamp
Kapalı
05 Eylül 2011 22:42

sen neden bu kadar sinirlendin anlamadım ama,zaten hiçbir yerde aöf mezunu ile örgün öğretim mezunu ayırt edilmiyor ki.Hele de devlette hiçbir ayrım yok.Bu ayrım özel birkaç bankada var o da iş bankası ve akbank.Boşver zaten o bankaları da kimse tavsiye etmiyor:)

özkan2121
Şube Müdürü
05 Eylül 2011 23:11

yani şimdi işletme mezununu birinin başvurması için yüksek lisans yapma şartı mı var arkadaşlar siz bundan ne anladınız

(*) Söz konusu bölümlerden mezun kişilerin başvuruları; işletme, iktisat, ekonomi, maliye, bankacılık ve dengi dallarda yüksek lisans yapmış olmaları şartı ile kabul edilecektir.

özkan2121
Şube Müdürü
05 Eylül 2011 23:11

yani şimdi işletme mezununu birinin başvurması için yüksek lisans yapma şartı mı var arkadaşlar siz bundan ne anladınız

incili01
Kapalı
05 Eylül 2011 23:42

hyr sadece karsılarında yıldızla belirtilen bölümlerde yüksek lisans yapma şartı var özkan

_Toulouse_
Yasaklı
06 Eylül 2011 11:49

gncl

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi