Editörler : Lanet

x...p
Memur
01 Eylül 2015 09:10

ben açıkçası yapılan yorumları okudum ve anladığım bu kombi işi biraz şans işi şöyleki her marka hakkında farklı şikayetler var ama tabi burada önemli olan az yakıt az elektrik vb. kıstaslardır genelleme yaparsak Demir döküm ağırlıklı bir sonuç çıkıyor anladığım yani Demir döküm en mantıklısı olsa gerek

m.guness
Aday Memur
31 Aralık 2015 11:17

Ariston genus premium evo yoğuşmalı kombi

mbahri
Aday Memur
05 Ocak 2016 22:37

Etimesgut Kombi Teknik Servisi kombi tamir ve bakımı konusunda hizmetinizdedir.

cihan27
Editor
10 Ocak 2016 23:07

2 yıldır Viessmann kombi kullanıyorum ve memnunum.

cngz88
Aday Memur
12 Ocak 2016 12:51

vaillant kombiyi tek geçerim

Harleyci-01
Aday Memur
12 Ocak 2016 16:30

viesmann dijital paanel yoğuşmalı yeni çıkan kombi

12 Ocak 2016 18:52

ECA kullanıyorum, aynı kombide 18.yılım.

mbahri
Aday Memur
21 Ocak 2016 18:52

Bugün bu yazıda sizlere Bakım ve Kombiler konularında yayın yapan sincankombiteknikservisi isimli internet sitemizden bahsetmek istiyorum. Bu konularla ilgiliyseniz, büyük ihtimalle sincankombiteknikservisi internet sitemiz ilgi ve alakanıza cevap verecektir. Ziyaretinizle daha da büyüyecek olan internet sitemiz Eryaman Kombi Servisi konusunda hızlı kombi servisi olmak istiyor. 01.01.2016 tarihinde yayına başlayan internet sitemiz hâlâ yayındadır ve yayında olmaya devam edecektir. Sizlere Eryaman Kombi Servisi konusunda, Sincan Kombi Servisi konusunda Alanında başarılı araştırmalar yaparak yeniliğe açık bir şekilde kendini geliştiren yazarlar tarafından yazılan ve sizlere Kombi tamiri

olmak üzere katkı sağlayacak makaleler sunuyor, sizleri bu konu

başlıklarıyla arayacağınız içeriklere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Genel olarak Bakım ve Kombiler konularında tüm ihtiyaçlarınızı giderebileceğinden emin olduğumuz bu internet sitemizin taahhütü de bu yönde. MBB ile tüm bunların yanı sıra Etimesgut kombi Servisi

ile ilgili özgün yazılar yazılmakta ve sizlere okumanız için

sunulmaktadır. İsteğinize göre şekillendirilerek, tıpkı bir jöle gibi

dileğinizin kıvamını almaya telaşlı bu sitemizin geleceğini oluşturacak

olan sizlerin ilk adımı ise sitemize ulaşmak olacaktır.

Hedefimizdeki

konularda sizleri bilgilendirmenin yanı sıra sizden gelecek tepkilere,

eleştirilere ve yorumlara da bolca ihtiyacımız olacaktır! Ayrıca kombi arızaları konusunda yalnızca plan programında değil, sizlerin düşüncelerinde de hızlı kombi servisi olmayı hedefleyen sincankombiteknikservisi sitemizi tüm dostlarınıza duyurmayı ve beğendiğiniz içerikler hakkında sohbet etmeyi unutmayın! :)

turkrock
Aday Memur
31 Ekim 2016 15:12

3 katlı evimiz var . 130 m.kare Her katta 4 oda var yalıtım yok oturma odasında iki duvarda cam var ve balkona açılan kapı var, camlar tek ve oldukca fazla ısı kaybı var. sorum şu nasıl bir sistem önerirsiniz? eniyi performans için. kombi, tesisat, petek olarak

techworld
Aday Memur
30 Mart 2017 19:14

Ben Viesmann marka kombi aldım açıkçası hiç memnun değilim öncelikle sana tavsiyem şuna dikkat et ve sor senin kombin böyle olmasın. Havalar hafif sıcakken su bir ısınıyor bir soğuyor. Bunu kendi servislerine sorduk normal birşey çok ısınınca kendini kapatıyor diyor. Ama bunu yapmayan kombiler var öncelikle onları tercih edersen senin için daha iyi olabilir. Çünkü duşta bi sıcak bi soğuk gelmesi gerçekten sinir bozucu.

g ö ç e b e
Genel Müdür
10 Nisan 2017 22:16

Baymak .Memnunum şimdilik.

abdullahh
Aday Memur
24 Haziran 2017 11:16

Baymakın novadance yoğuşmalı kombiyi 10 yıldır kullanıyorum. Apt deki en iyi ısınan en az ödeyenim

zekiyeozbas
Aday Memur
25 Ekim 2017 15:47

kesinlikle ama kesinlikle MAKTEKKKK

valla arkadaşlar herkesin bi fikri var ama bence kesinlikle maktek. ben bilmiyodum maktek diye bi marka oldğunu. yeni yaptırdığımız evin tesisatını yapan usta getirdi taktı maktek bize. hem az yakıyo hem de servisinden gayet memnunuz. çocuklar bişeyleri kurcalamış iki kere aradık servisi ne zaman arasak bekletmeden cevaplıyolar sorunu hallediyolar. üstelik yüzdeyüz yerli.

beyhannn0606
Memur
26 Ocak 2018 15:33

bosch.

minelkeserr
Memur
09 Mayıs 2018 11:04

Herkesin beğendiği marka farklı oluyor tabii ki ama benim uzun zamandır severek kullandığım kombi hatta çok iddialı söylüyorum en iyi yoğuşmalı kombi kesinlikle Immergas'a ait. Ben çok uzun zamandır kullanmama rağmen hiçbir şekilde sorun yaşamadım. Çevremde kombi arayan herkese tavsiye ettim memnun kaldılar. Sizlere de tavsiye ederim, bakmalısınız :)

safur
Aday Memur
24 Şubat 2019 08:21

fontinal kombi hakında ne dusunuyorsunuz

benaykut
Yasaklı
09 Mart 2022 18:23

Baymak, ECA, dEMİRDÖKÜM BUNLAR İYİDİR

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Toplam 197 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi