Editörler : swat3410
11 Eylül 2011 13:38

İpa'nın faydasını gören var mı

gerek yurtiçinde gerek yurtdışında IPA nın faydasını gören var mı geziler düzenliyormuş avantajlı ve verimli oluyormu yurtdışında evleri varmış kalıp memnun olan varmı yoksa senelik 15 lira dokunmaz deyip iptal ettirmeye üşeniyormuyuz?

karanka111
Şube Müdürü
11 Eylül 2011 13:55

Ben bu hafta içinde tam da üye olmaya karar vermişken, hemen şöyle yardımcı olayım

Piknikler, yurtdışı ve yurtiçi gezilerinin olması, il içerisinde birçok işyeri ile anlaşılarak üyelere %50 lere varan indirim imkanı tanıması nedeniyle İPA ya üye olacağım bence sosyal olanağının daha çok olması beni cezbetti. ilimizde kayak imkanı olup da hala çalıştığı şark süresi boyunca dağda kayak yapmayı bırakın dağa çıkmayan bile oluyor, tercih meselesi tabi. istanbulda deniz görmemek gibi birşey...

whiteman43
Memur
11 Eylül 2011 15:42

ipa balıkesir şubesinin bu konuda iyi çalışmaları var 17 eylül tarihinde herşey dahil 20 liraya Çanakkale şehitliği gezisi var, özel turlar 60-65 lira Çanakkalelede bile şehitlik turu 40-50 lira.Şehitlik ziyareti için iyi bir fırsat..

musaksu*
Yasaklı
11 Eylül 2011 19:21

şimdiye kadar katılamassamda yurtdışı ve yurtiçi gezilerinden dolayı bende üye oldum. düzenlenir ise abant gezisine katılmak istiyorum.

kubi155
Şef
11 Eylül 2011 19:27

IPA nın üyelerinden her yıl 15tl.kesinti yapıp yeni bir kimlik göndermekten başka yaptığı bir iş yok..İpa nın açılımı sadece gezi düzenlemek olmamalı..Düzenledikleri gezilerde bile bazen kuradan falan bahsediyorlar..

Yani amire müdüre hitap ediyor bence..

İptal ettirmeyi düşünüyorum..

çeviktim
Aday Memur
11 Eylül 2011 19:58

istanbul ipa teşekkürler gezilerin falan harika oluor

onrmry
Memur
30 Temmuz 2014 00:48

gncl

30 Temmuz 2014 02:57

Senelik izinden düşer geziler

gumbi
Şef
30 Temmuz 2014 11:43

mesela ramazanlarda iftar veriyor, iki kişi 100 liralık bir yemek. yıllık 15 lira para mı?

onrmry
Memur
30 Temmuz 2014 16:07

ben genellikle tatillerimde farkli ulkelere gidiyorum ve en buyuk sorun kalacak yer oluyor arastirdim ipa cozuyormus 63 ulkede polis evi benzeri ipa evleri var ve cuzzi rakamlara konakla imkani sagliyormus, ayrica verdikleri kimlik dunyadaki tum polislerce biliniyor ve dunya genelinde 600 bin poliste var bence faydalanilmasi gereken bir hak.
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi