Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : vatandaş-27bilgecee10
31 Ağustos 2006 00:15  

Arkan&Ergin Grant Thornton!!!!!

Arkadaşlar bu firmayla ilgili bilgisi olan var mı sevabına?teklif varda!!Gelir Uzmanlığı mı yoksa bu şirket mi?

31 Ağustos 2006 09:22

ÇOKBİLMİŞ

http://www.gtturk.com/

websayfasına bakınca hoşuma gitti ama sonuçta tercih senin , devlet memurluğu ayrı bir şey özelde çalışmak ayrı..Gelir uzmanlığı pek kaliteli bir yer değil şimdilik ama ilerde ne olur bilinemez.. thorton kaliteli bir kuruma benziyor, yapabileceğine inanıyorsan dene istersen..

31 Ağustos 2006 09:29

umutluyumben
Yasaklı

gelir uzmanlıgı

31 Ağustos 2006 12:55

jeremi_reid

denetimde çalışmayı düşünüyosan price ya da deloitte den şaşma.ernst&young,kpmg de sağlam firma.diğer firmaları boşver derim

31 Ağustos 2006 13:54

bycoosh

Ortalama bir denetim firması. Ama sektörün "özellikli saydığı" üniversitelerden birinden değilseniz, sayılan Deloitte,Price , KPMG, Ernst& Young gibi büyük firmalarda çalışma şansınız daha az malesef. Bunları çıktığımızda Grant Thornton, denetim alanında kariyer yapmak isteyen biri için gayet iyi bi firma. Bu arada, davet alan arkadaş, Thornton'ın ilanı var mıydı, varsa ne zamandı?

31 Ağustos 2006 13:59

armany

ortaklardan biri ismi sürekli Galatasarayla anılan Refik Arkan'mış, anladığım kadarıylada sağlam bir firma ancak gelir uzm. ile karşılaştırılması biraz alakasız kaçmış.

31 Ağustos 2006 14:27

bycoosh

Ben mart 2006'da Finans Kulüp'ün düzenlemiş olduğu UFRS eğitimine katılmıştım ve eğitmen de Grant Thornton ortaklarından Emre Halit idi. Kendisi Boğaziçi İşletme bölümü mezunu ve bilgi birikimi olarak da gayet donanımlıydı. İstanbul'da çalışacaklar için Thornton'un yeri Gayrettepe Balmumcu'da Dedeman Otelinin yanındaki Dedeman İş Hanı'nda. Biraz kasvetli bi binadır ama yer olarak da oldukça merkezi...

01 Eylül 2006 10:34

vito

ne kadar maaş teklif ettiler acaba?

05 Eylül 2006 20:04

DevrEm

Gelir Uzm. Yard. olarak başlayalı 2 ay bile olmadı.Acaba çok mu erken ayrılmak için!?

05 Eylül 2006 20:06

umutluyumben
Yasaklı

elbette cok erken

05 Eylül 2006 20:06

bozukpara

memur kadrosundayken ayrılırsan, 3 yıl hiçbir memuriyete giremezsin diye duydum...

iyi düşün taşın, öyle karar ver...

05 Eylül 2006 20:13

jqw

gelir uzmanlığı önü kapalı bir pozizyon eğer buradan başka kurumlara geçerim diyorsan gelir uz.kal ders çalışman daha kolay olur

06 Eylül 2006 10:00

deliremen

aman sakın bu şlirkete girmeyin. bankalar takır takır batarken hepsinin denetçisi bu kurumdu. artı para vermez, sizi rezil ederler. gelir uzmanlığı buradan iyidir.

06 Eylül 2006 10:09

zeytinhanim

arkadasım devrem grant thornton şirketlerin muhasebelerini de denetliyor .denetim firması oldugunu biliyorum

06 Eylül 2006 13:08

teorem

gelir uzmanlığı pricew. dan bile daha iyidir..

19 Mart 2007 00:20

cohen

burası ankarada hangi şirketlerle çalışıyor bilen var mı?

19 Mart 2007 09:42

kirik dokuk

memur kadrosundayken ayrılırsan, 3 yıl hiçbir memuriyete giremezsin diye birşey yok. o süre 6 ay...

Toplam 16 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?