Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : Reverse
15 Eylül 2011 09:03  

Cep faturalıda en uygun her yone tarıfe hangisidir, hangi operatör?

arkadaslar ben şu anda turkcelın gold paket dıye adlandırılan bır paketını kullanıyorum aylık sabıt 70 tl sımdıye kadarda paketı asmadıgım ıcın hıc fazla gelmedı paket ıcerıgı ıse her yone 2000 dk turkcel lılerlede 5000 bın dakıka ama ben bu konusmayı bıtıremedıgım gıbıde sozlesme yaptıgım ıcın cıkamıyordum bu ay sozlesmem bıtıyor bana nasıl bır paket tavsıye dersınız kullanan varmı

15 Eylül 2011 21:13

brcsrdr

kamu 1000 tarifesi turkcellin.Tabi 1000 dakika ve 1000 sms her yöne size yeterse yetmezse vodafone un her yöne 2000 dakika ve sms hatta vodafonlularla sınırsız olan tarifeleri var sitelerini incelemenizi öneririm.

15 Eylül 2011 21:26

AsTeGMeN33

bu tarıfelerın sabıt ucretlerı ne kadar mesela ben 73 lıra her ay sabıt oduyordum

ama tarıfemı bıtıremıyordum ekonomık olsun dıye degıstırmeyı dusunuyorum

21 Eylül 2011 15:42

dulkadirbeyi

vodfone var.

55 tl

1000 dk heryöne sabit hat ve vodfone lara sınırsız.

hala abone kabul ediyor mu bilmiyorum ama ben kullanıyorum 2 yıldır memnunum.

21 Eylül 2011 23:47

AsTeGMeN33

vodafon gecmıste bı uygulaması vardı yuzde seksen kullandınız yuzde yuz kullandınız dıye eger hala oyle ıse cok kotu cunkı gecmıste bana bu mesajı ıkısını yanı anda attı bana ve ben sıkayet ettıgımde ıse dedılerkı sıze mesaj tam bır hafta once atılması gerekıyormus dedıler sıkayetcı oluncada odedıgım 80 tlyı bana gerı odedıler o zamankı bana verdıklerı tarıfede aylık 20 tl ıdı her yone sanırım 300 dk ıdı ama hem ılk faturada hemde ıkıncı faturadada oyle yapınca sıkayetcı oldum ve ıptal ettım paramıda sonra tekrar odedıler sımdı sormazlarmı eger hata yoksa neden gerı odedın parayı dıye hata yaptılar kabullendıler sozum ona hala vodafon da boyle bır uygulama var ıse yaramaz bence cunkı bılınclı yapıyor vodafon bunu

Toplam 4 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;