Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

  
Editörler : cihan27incir.receli
30 Eylül 2011 19:26  


meb personeli baba için doğum izni nasıl alınır?

arkadaşlar baba için verilen 10 günlük mazeret izni doğumdan öncemi yoksa sonra mı alınır. bilen varsa yardımcı olurmusunuz.

30 Eylül 2011 19:29

brera
Kapalı

sonra

30 Eylül 2011 19:31

sosyalzede_21

eğer doğumdan sonra ise:, doğum yeri çalıştığım ilden başka bir ilde olacaksa çalıştığım mem'e dilekçe ile mi bildirecem yoksa bunla ilgili bir form falan varmı

30 Eylül 2011 19:35

brera
Kapalı

dilekçe ve doğum raporu örnek aşağıda

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ?NE

???..

Konu: Doğum Nedeniyle İzin Talebi

?????. ilköğretim okulunda sınıf öğretmenli olarak görev yapmaktayım. Çocuğum olduğu için 657 sayılı kanunun 104. maddesi gereği babalık iznimi kullanmak istiyorum.

Gereğini arz ederim.

05/09/2011

Adres:

EK: Doğum Raporu

Toplam 3 mesaj
ANKET
Her il'de bir üniversite açılmasını;