Editörler : Pangaea

Yasaklı
19 Ekim 2011 12:12

yürek yürege çarpışalım..ne olcaksa kim ölcekse ölsün ..madem ölüm var tek seferde olsun..

bu vatanı kurtuluş savaşında sayısız ülke ve askere karşı kazandık..ancak bugun terör örgütü altındaki devletlere dur diyemiyoruz..en çok ta suriye için..geçmişteki ve son iki günlerdeki şehitlerimizin acısı bugun yine kat kat arttı..insanlıgını unutmuş,dinini unutmuş,yaşadıgı topragın ülkenin kıymetini ve ruhunu taşıyamayan en nankör milletini kınıyorum..birde utanmadan timsah göz yaşları döküp açıklama yapmaya cesaret eden partilerini kınıyorum..

hükümetimizide artık bıçak kemige dayandı polımıgını bitirip,rahmet okuma mesariminin,intikam tehditlerinin önüne gecip reeelde bişey yapmasını bekliyorum

19 Ekim 2011 12:14

EN SON 1933 DE BÖYLE BİR KATLİAM OLMUŞ,AMA SUSMAMIŞLAR

BİZ NEDEN SUSUYORUZ:(

erva007
Aday Memur
19 Ekim 2011 12:22

kaç ocağa ateş düşecek daha. bu kadar mı basiretsiziz biz. uyanmamız, kendimize gelmemiz için kaç can gidecek daha. içim acıyor.

seray_27
Kapalı
19 Ekim 2011 12:24

yaa kızlarıda askere alsınlar en önde ben giderdim yediği kaba sıçanlara kurşun sıkmak için

seray_27
Kapalı
19 Ekim 2011 12:36

kurtuluş savaşında hep birlikte savunmuştuk vatanımız düşmane karşı kürdü çerkezi lazı hepimiz tek millettik şimdi ne oldu niçin yabancı devletlerin maşası oluyorsunuz da kendi insanınıza kurşun sıkıyorsunuz bu millet sizi aşağıladı mı aç mı bıraktı açtığı okulun kapısından mı kovuldunuz hsatanesinde bakmadılarmı size odununuz kömürünüz olmayınca devlet kapınıza kömür çuvallarını yığmadımı ben siirtli komşumu görüyorum evde 5/6 genç erkek var bursa gibi iş alanının geniş sanayinin gelişmiş olduğu yerde çalışmayı seçmeyip evde oturuyorlar o genç erkekler erkekleri asker kaçağı ölen babalarının almanyadan emeklisiyle geçiniyorlar evde 10/15 kişi içlerinde o evde evli olan ve çocuğu olanda var devlet baba kapılarına her kış kömür çuvalları bırakıyor hemde 2 3 tonmu artık iki kış yetecek kadar gözüküyor kışın üşümenizi istemiyor devlet baba çocuklarınızı okula gönderiyorsunuz kimse size kış mı diyor eee siz neden bu kadar nankörsünüz neden bu devletin etinden sütünden yan gelip yatıp kapınıza kadar gelen kömüründen faydalanıyorsunuz da neden bu vatanın evladına kardeşinize vatandaşınıza kurşun sıkıyorsunuz sizi allah ta lanetler beeee yemin ederim anlayamıyorum yemin ederim bizim evde iki ablam işçi olarak çalışıyor ben ünv mezunu işsizim evde oturduğum hergün allah iş için dua ediyorum hergün ağlıyorum nenden benim işim yok diye ama o evde o vatandaşlar o genç genç vatandaşlar babalarının emeklisiyle geçinip kendi çocuklarına kendi nüfusuna bile alamayıp babalarının üstüne yaparak habire doğurup doğurup duruyorlar kendi sigortaları yok çocuklar hasta olsa hastaneye götüremiyorlar kimisi bali çekip mahalle dükkanına saldırıyor bizim önlerimize çıkmasından bile korkar olduk ne biçim düşüncedir ne biçim yaşam tarzıdır anlamadım ki ama devlet yinede sizi düşünüp kapınıza kömür çuvallarını bırakıyor yine gidip te o devlete kurşun sıkıyorsunuz allah topunuzun belasını versin tamam mı sizi allah ta lenatler yediği kaba sıçanı allah ta lanetlerrrr

birtırtıl
Yasaklı
19 Ekim 2011 13:13

her kürdün bireysel olarak bu tür örgütsel çalışmlara destek vermemesi gerekir..

bu gune kadar tc vatandaşı olup her birey bazı haklardan mahrum kalmıştır..ülkemiz tam olarak özgürlükcü bir ülke değil..zamanında bu durumda bir çok millet mahrum kaldı..ama kürtlerden başka isyan edenide olmadı..

kürt gençlerinin daha sagduyulu davranıp tc için birlik ve bütünlük için kendi kökenlerini bu tür kötü amaç taşıyan politikalrdan örgütsel faliyetlerden uzak tutması ve gereken cabası sarf etmesi gerkir..

bu ülkede değişmesi gereken bir anaysa var..bunun içinde tüm milletin tüm etnık yapının daha iyi bir ülke için elini taşın altına koyması gerek..

zira doguda öldürülen tc askerlerinin coguda kürttür..kürtler buna kulak vermeli kendi ırkınızı size kırdırıyorlar..hem türklerle hem kürtleler savaşıyorsunuz..safınızı iyi bilin diyorum..uyanın artık kürt genci siz bari bu ülke sagduyulu olun gerçekleri görün lütfün..birlik ve beraberliğimizden ödün vermeleyim..aynı topragın aynı havanın aynı suyun insanıyız.

tetis denizi
Müsteşar
19 Ekim 2011 13:43

aynen öle kim ölecekse kim kalacaksa belli olsun sıktı bu artık bu ne böle -it sürüsünün- uğultusu ile hergün uyunur mu

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi