Editörler : Pangaea
19 Ekim 2011 14:34

profildeki resminizi bir haftalığına asker resmi yapmanızı rica ediyorum arkadaşlar!

ölen canlarımız için

cessolupus
Daire Başkanı
19 Ekim 2011 14:38

fatiha okuyalım belki bizlere haklarını helal ederler bu vatan uğruna şehit oldular.

esinceee
Şef
19 Ekim 2011 14:43

profil resmini asker yapınca ne oluyor,daha mı çok anlıyor olucağız terörü,sokak eylemi,halk ayaklanması olmadan,heryeri asker resmi yaparsan yap,bu terör bitmez.her şehit haberinden sonra,vatan sağolsun,sözün bittiği yerdeyiz,kınıyoruz,şehitler ölmez diyoruz da ne oluyor,2 günde toplam 34 kişi ölmeye devam ediyor.Arkadaşlar çözüm bunlar değil artık,toplumsal bilinçlenmek gerekiyor.Hangi milletvekilinin oğlu,akrabası ölüyor?30 yıldır dağda profesyonel silah tutan adamın karşısına,istanbul gaziosmanpaşadaki 18 yaşındaki çaycı çocuk 3 alık eğitimle silah tutarsa daha çok askerimiz şehit olur,bizde sözün bittiği yer deriz...

tetis denizi
Müsteşar
19 Ekim 2011 14:44

onu zaten yapıyoruz arkadaşımm aşk olsun !

tetis denizi
Müsteşar
19 Ekim 2011 14:47

birfikirdi sadece isteyen yapar istemeyen yapmaz esin sölediklerine tamamen katılıyorum

............. öle işte :((((((((

esinceee
Şef
19 Ekim 2011 14:49

eyvallah her türlü fikre saygı gösteririm ama,daha çok kan dökülecek,30 yıl geçmiş,biz nerde yanlış yapıyoruz diye düşünmeliyiz..

tetis denizi
Müsteşar
19 Ekim 2011 14:54

ben kendi çocuğumdan bilekorkmaya başladım evlideğilim daha okadar diyimmm:((( yanlış mı üsttekilerin hepsi yanlış be esinnn doğru var mı bitane hepimiz kandırılıyoruzzz hepimiz ihanete uğruyoruz aslından ölen de biziz zaten kandıran gruba zaten bişey olmuyo onlar sırça köşklerinde hayatlarını babalar gibi yaşıyor olan dağbaşında 3 aylık silah eğitimi ile ölengaribime oluyor tilki gibi yıllarca dağda yaşayan doğduğunda silahla tanışan teröristle bizim garip nasıl savaşsın dediğin gibi göz göre göre ölüme gönderiyoruz evlatlarımızı

esinceee
Şef
19 Ekim 2011 14:56

konu çok derin arkadaşım boşver,burda yazmakla bitmez...Allah rahmet eylesin diyelim,bizim millet iki gün sonra unutur zaten..

tetis denizi
Müsteşar
19 Ekim 2011 15:00

anası babası unutmaz ölene kadar allah sabır versin hepsi nur içinde yatsın rabbim hepimizin evladını korusun kimsenin yüreğini yakmasın

esinceee
Şef
19 Ekim 2011 15:05

tam bir sene önce Tayip,haburdan içeri alkışlarla soktu bunları sınırdan,şimdi çıkmış göz yaşı döküyor..

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi