Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : iren17
19 Ekim 2011 14:55  

Kapalı
tuncer çiftçi kimdir necidir bilen varsa yorumlarını bekliyorum

dua gücü ve diger güclerinin yüksek oldugu söyleniyor dogrumu acaba

19 Ekim 2011 15:04

supermemur

Bursa?da ve İzmit?te iki yerel radyonun sahibi olan Tuncer Çiftçi, geçen yıl Erzurum Halk Eğitim Merkezi?nde, kişi başına 10 lira alarak 300 kişiye dua ile kanser tedavi seansı düzenlemesiyle gündeme gelmişti. Çeşitli illerde parayla düzenlediği toplantılarda ?Kanseri ve çeşitli hastalıkları dua ile tedavi ediyorum? dediği belirtilen Tuncer Çiftçi hakkında Bursa, Erzurum ve Kocaeli?de savcılıklara şikayet dilekçeleri verildi. Halkın dini duygularını istismar ettiği iddiasıyla dün Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan Tuncer Çiftçi, sorgusundan sonra adliyeye sevk edildi. Çitfçi, geçen Türkiye?de önemli isimlerin dua etmesi için kendisine ulaşmaya çalıştığını ileri sürerek, ?İsim veremem ama şaşıracağınız isimler benden dua etmemi istiyorlar. Herkese yardımcı olmaya çalışıyorum? demişti.

ERZURUM?DA İZDİHAM ÇIKMIŞTI

?Kanseri dua ile tedavi ediyorum? diye Tuncer Çiftçi?den dua almak isteyen yüzlerce vatandaş, Erzurum?da izdihama neden olmuştu. Kişi başı 10?ar lira toplayan Çiftçi salonu dolduran vatandaşlar için dua etmişti.

Kaynak: Vatan Gazetesi,http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?detay=Sahtekarligin_bu_kadari_olmaz&tarih=25.01.2010&Newsid=283474

19 Ekim 2011 15:15

hbayram29417987
Kapalı

tamam da onların aksine iyi oldugunu iddaa eden vatandaşlar var benim tanıdıgım bir kaç kişide iyi oldugunu idda ediyor kendisini tanımadan sadece basının verdigi haberle yorum yapmak ne kadar dogru

19 Ekim 2011 15:21

supermemur

ben yorum yapmadım bir haber kopyaladım

belkide gerçekten etkili bir şahıstır. ama para olayın içine giriyorsa ben tereddütlü bakarım olaya.

19 Ekim 2011 15:23

supermemur

en güzel dua bir müminin diğerine sırf Allah rızası için yaptığı duadır. bol bol dua isteyin çevrenizden. bu şahsın para için bu işi yapması benim zihnimi bulandırıyor sadece.

19 Ekim 2011 15:28

hbayram29417987
Kapalı

ben dün radyo programına baktım kendisinin ögrendikten sonra canlı yayında arayanlara dua ediyor para istemiyor büyük bir kısım allah razı olsun diyor kendisine br kısımda sahtekar karışık bir durum var ortada

19 Ekim 2011 21:31

sevgi özel

yahu saf olmayın allahaşkına.allahla kul arasında sadece kulun gönlü ve duaya açılan elleri vardır.eski şamanlar gibi böyle kişilere müslümanların da islamın da ihtiyacı yok.bu insanlar dinin farzı değil ki.usulüyle dua etmek isteyenler için çok güzel kurandan ve peygamberimizin dilinden dular kitapları var.alır okur öğrenirsiniz.böyle şeyler hoş değil.reklamı da olmaz.

19 Ekim 2011 22:39

dede.ali
Yasaklı

Kişiye takva ve vera sahibi ise itibar edilir,böyle değilse kesinlikle itibar edilmez.İster uçsun ister ağzıyla kuş tutsun.bir önceki yorumdaki arkadaşın dediği gibi bu işin reklamı olmaz...

Toplam 7 mesaj