Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : konserwatifBeyond the Compasskjhu
09 Kasım 2011 23:53  

izmirde kpss kursu tavsiye?

arkadaşlar genel kültür konularında iyi olan bi kurs arıyorum genel yetenekte sorunum yok... murat-lider arasnda kaldım bu kurslara önceden giden arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim :) sizce hangisine gitmeliyim?

10 Kasım 2011 00:15

ebululu35

neden kimse cvp vermiyor ya kimsemi gitmedi murat yada lidere? acilll yardıma ihtiyacım war lütfennnnn...

10 Kasım 2011 11:48

rodrigo3512

ebrululu35 bence ihtiyaç akademiyi de seçeneklerine ekle derslerimiz başladı hocalardan memnunum.

10 Kasım 2011 13:03

ebululu35

kafam iyice karışıyor böyle giderse sinirlenip kursa falan gitmicem oturcam evde çalışcam :S tmm onuda araştrym çok teşekkürler

10 Kasım 2011 13:40

alimersin8787

yörüngeyide araştırmanızı öneririm. çankayada yeri.

10 Kasım 2011 15:41

zkt_ege

zor karar kolay gelsın

10 Kasım 2011 19:04

aslanımhasanım

izmirde kayda değer birkaç kurs var. bunlar murat,yörünge ve körfez.

10 Kasım 2011 20:22

hayalimizmir

ben de birçok dersane araştırdım. hepsinin artıları ve eksileri var. ben ebimi tercih ettim ve memnunum. benim matematiğim çok kötüydü. burada hem normal sınıfta matematik görüyorum. hem de matematiği kötü olanlar için ücretsiz haftada dört saatlik bir matematik dersi var. ona da giriyorum. haftada 7 saat matematik. dolayısıyla benim ihtiyacım için ebim uygun. kişinin ihtiyacına göre dersanenin verdikleri önemli tabi...

10 Kasım 2011 21:02

ebululu35

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar...hayalimizmir, ebimde atama garantili programdamısın? ben bu programa gitmeyi düşündüm ama atanırsan tekrar para ödüyorsun diger kurs fiyatlarına göre daha pahalı geldi o yüzden vazgeçtim..bnm matda sorunum yok ama gk berbat durumda o yüzden konu anlatımı iyi akılda kalıcı olan bi kursa gitmeliyim.ebimin gk hocaları nasıl? bna biraz bilgi verebilirsen çok sevinirim

11 Kasım 2011 21:23

snokan

Ebim'i bende öneriririm. Ordan atanıp göreve başlayanlardanım. Evet atama garantilide atandıktan sonra ödeme yapıyosunuz ama zaten o programın ücreti yuksek 2 ye bölüyolar. atanamassan da o parayı almayıp ertesi yıl ücretsiz devam ediyosun. onda da kolaylık yapıyolar zaten ben 5 taksitte ödüyorum onuda. 12 kişilik sınıfta çok yoğun ve birebire inecek kadar ders görüyosun. Bence de bi git görüş derim. Hocalar gerçekten KPSS konusunda uzman ve çok iyiler.

12 Kasım 2011 12:25

ebululu35

atama garantili program sadece eğitim bilimleri içinmiş bn gygkdan giricem snva..ebimi aradım program gayet iyi ama forumlarda pek iyi şeyler yazmamışlar gygkda pek iyi degilmiş.. birde 80 garantili programı varmış gygk için oda çok saçma geldi bna.. bnm 90 hatta 95üstü almam gerekiyor her türlü 80i geçerim bide üstüne fazladan para ödeyecegim çok saçma..karar verdim lidere kaydolacagım içime sinen o oldu inş hayırlı olur bnm için :)yorumlarnz için tşkrlr arkdşlar :)

12 Kasım 2011 15:04

lara10

merhaba ebululu , gk- gy adına biz maksimum akademiye gidiyoruz .. maksimum akademi sadece gk- gy egitim veriyor , aslında bizi çeken kısmı istediğimiz dersleri tekrar tekrar dinleme şansı vermesi ve rehberlik te çok iddaalılar , muhakkak uğramalısın kayıt olmadan önce

14 Kasım 2011 00:44

fcetinkaya

Merhaba;

Ben de Ebim de derslere devam ediyorum ama ben normal programdayım. 80 puan garantili bana da saçma gelmişti. Biz 3 saat mat, 2 saat tarih görüyoruz garantililer 4 mat, 3 tarih. 2 saat fazla ders için 2 kat para ödemek mantığıma uymuyor doğrusu. Diğerleri zaten 1 er saat.

Hocalara gelirsek Mat + Coğr + Tarih inanılmaz başarılı. Vat. idare eder. Türkçe de malesef ki problem var. (Yazdan beri 3. Türkçeci ve bunu da gönderecekler sanırım)

Şu an Gk-Gy 750 TL sanırım. Ben mayısta erken kayıt ile baya avantajlı yazılmıştım.

Ayrıca diğer kurumların haftalık ders saatleri bizden azmış. Ör; Körfez 6 saat (arkadaşımdan biliyorum), Murat sanırım 7 saatti. Bizim normal program 8 saat. Ek olarak Temel mat. var 3-4 saat. Tarihi zayıf olanlar için de Tarih ek dersleri başlayacak inş.

SÖZÜN ÖZÜ BENİM GİBİ TÜRKÇE DEN PEK SORUNUNUZ YOKSA MEMNUN KALACAĞINIZ BİR KURUM EBİM. TAVSİYE EDERİM...

14 Kasım 2011 13:00

bahriyeli35

deneme sınavlara sakına kanmayın hava basıylar puanlar yuksek gelıyo iibf ler en aşagı 90 net yapmanız lazım

15 Kasım 2011 16:34

ebululu35

fçetinkaya verdigin bilgiler için teşekkür ederim..ebim ders saati bakımından digerlerine göre daha iyi bende araştrdm ama forumlardaki yorumlarda daha önceden gidenler hocalara paraları verilmedigi için devamlı degiştigini yazmışlar o yüzden sogudum..liderinde hocaları iyimiş ama çok kalabalık oluyormuş etütleri..her kursun ii oldgu kadar kötü yönleride var yine kafam karıştı :S

16 Kasım 2011 08:28

zerrinhalederli

kurs için kesinlikle yörüngeyi tavsiye ederim. iyi bir hoca kadrosuyla çalışıyorlar. ayrıca yayınlarıda çok iyi hazırlanmış.

16 Kasım 2011 23:09

snokan

ebululu35 o yorumları kaydolmadan önce bende okumuştum bayağı eski yorumlar, ben geçen yıl gittim ve kesınlıkle öyle hoca değişimi gibi bi sorun olmadı, zaten bu yıl giden arkadaslarımızda yazmış, o yorumlar birazda yanlı sanırım. Çünkü hocalar dersleri olmasa bile dershanede oluyolar, öyle bi sorunu olan bi hocayı ders dışında orda görmek mumkun olmaz sanırım :) sadece geçen yıl bizim talebimiz üzerine matematik hocamızı değiştirdiler, oda anket yaptılar bize hocadan memnunıyetsizlik çıktığı için değişti. Onun dışında hiç bir hocamız ddeğişmedi bizim. Fçetinkaya arkadasımız devam ediyomuş o daha iyi bilgi verir. Yönetim gercekten çok ilgiliydi bizimle. Türkçe de sorun var diyosanız iletin bence kesin bi çözüm üretirler bence.

17 Kasım 2011 17:47

fcetinkaya

Evet arkadaşlar. Hocalar o kadar enerjik şekilde ders anlatıyorlar ki görseniz sıkıntı yaşadıklarını düşünmezsiniz eminim. Ben de o yorumları okuyunca tereddüte düşmüştüm, yaz sonu ücretsiz derslere girince TAMAM BU İŞ dedim. Bizim derslerimize de tanıtım amaçlı ücretsiz giren öğrenciler oluyor. Denemek isterseniz ellerinden gelen imkanı gösterirler. Ayrıca bizim sınıf 4 buçuk kişi :)

Normalde 4 kişiyiz ama tek matematiğe gelen 1 arkadaş daha var. Direkt özel ders gibi oluyor bizimki ŞANSIMIZA :)) Diğer gruplar böyle değildir tabi ama en kalabalık 20 kişi oluyor.

Ha bu arada Türkçe'den memnun kalmadığımız için hocayı değiştirmişler. (Yapılan anket sonucu) En sevindiğim haber oldu açıkçası :P

Öğrencilerin görüşlerine inanılmaz değer veriyorlar. Birkez daha takdir ettim.

Eee artık çıkın çıkın gelin :) daha ne diyeyim...

(Reklamın bu kadarı... Bana da bir maaş bağlamaları lazım artık :)))

18 Kasım 2011 15:54

fcetinkaya

Evet arkadaşlar belki hala karar verme aşamasında olanlar vardır. Ben Nisan-Mayıs gibi çok çile çektim dersane bulma konusunda. Bundan sonraki seneler için de ibret olarak kalsın diye ne var ne yok döküyorum içimi...

EBİMCİĞİM de :)) taleplerimiz doğrultusunda Türkçe sıkıntısını da çözmüşler. Yeni Türkçecimiz bugün derse girdi. Bir tane daha

"SÜPER HOCACIĞIM" :)) oldu. (Bugün Türkçe dersinden sonra herkes gözünü Vatandaşlığa dikti :P Diğer derslerde çıtayı çok yüksek tutunca garibim vatandaşlık dersi ezik kaldı arada.)

Benim için şu durumda sınava hazırlanmanın hiç bir sıkıntısı kalmadı. Vatandaşlık kitabını da evde oturup hatmedivereyim zahmet olmazsa. Öğrenci olmanın ne anlamı kalacak yoksa. Herşeyi devletten beklememek lazım :D

Bunca ilgi alakadan sonra 90-95 alamazsam başkasını bırak ben tükürürüm kendi yüzüme.

SON KEZ TAVSİYE EDİYORUM. (Maaş almadan öğrenci reklamı bu kadar olur :P)

KAYIT YAPTIRMADAN ÖNCE İÇİNİZ RAHAT OLSUN DİYE DERSLERE DE GİREBİLİYORSUNUZ. 26 Kasım ve Ocak grupları için kayıt almaya devam ediyorlar.

Artık bir dahaki yorumum sınav sonuçları açıklandıktan sonra olur herhalde...

Facebook ta kurs bilgilerini güncel şekilde aktarıyorlar. (Sürekli görmekten öggh geldi bana. Görmeyenlere de gelsin; zırt pırt yayınlayıp duruyorlar.)

http://www.facebook.com/#!/ebimegitim

13 Aralık 2011 23:05

bdnserhat

hala kurs araştırması yapan varsa Ebim Kpss markapon'da B grubu ve önlisanslar için 1 haftalık kampanya yapmış 400 tl.

30 Aralık 2011 00:15

krckl

genel kültür ve genel yetenekte iyi bir kurs arıyorsan körfez akademi.Tarih hocamız ali hoca iyi vatandaşlık ta ahmet hoca izmirde bir numara coğrafyanın hakkını yemiyelim zaten orkide hanımı duymuşsunuzdur

Toplam 22 mesaj