Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : "FoRCe_M"
15 Kasım 2011 20:31  

Eğitim Bir Sen Mi

Tek bir şey soracağım. Üye olan arkadaşlar niye üye oldunuz cevaplayabilir misiniz? Üye olmayan cevaplamasın lütfen.

15 Kasım 2011 20:33

teachme34

Yok mu yahu cesur bi tane eğitim bir senli?

15 Kasım 2011 20:34

teachme34

Yok mu yahu cesur bi tane eğitim bir senli?

15 Kasım 2011 20:57

hakkhukukk

http://s10.postimage.org/gsck8hb6h/BAAAAA.png

müsteşar açıklamış ; öğretmene ek ödemeyi hükümet yanlısı "eğitim bir sen" istemedi..

ek ödeme isteseler demek maliye verecekmiş..

lanet olsun..

15 Kasım 2011 21:03

E K S E L A N S

Bir rivayete göre

Merkezi yerlere geçici Görevlendirme.

15 Kasım 2011 21:09

chadash_25

üye olunmaz mı hocam her türlü siyasi destek arkasında olcak arkadaşların, müdürlük yaparlar, mülakat falan var bi çok yerde...

şimdi hepsi böğürüyo istifa diye.. bunca yıl haklarınız gasp edilirken aklınız nerdeydi? şimdi zam alamayınca paçalar tutuştu... hanginiz sözleşmeli arkadaşlarınız için üzüldünüz ,tepki koydunuz..

bu gün zam yok diye istifa eden yarın üç kuruş zama yine haysiyetini ve onurunu ve oyunu satar...

15 Kasım 2011 21:21

Eagle

Siz niye sendikaya üye olduysanız biz de o yüzden üye olduk, sendikalı olmak örgütlü olmak önemli. Ama 2001 yılından beri 2 veya 3 kez gittim sendikaya sadece. Kesinlikle Akpli falan da değilim, şimdiye kadar Akp'ye tek oy bile vermedim. Çünkü politikalarını ve çoğu görüşlerini doğru bulmuyorum. Sendikadan dolayı tek bir kişisel çıkarım bile olmadı. Yöneticilik atamayla falan işim olmaz.

Ama buralara gelip de durmadan EBS'ye sallayanlara diyecek laf bulamıyorum. Hayır sendikasızlarsa neden dışardan gazel okuyorlar, başka sendikadansalar neden başka bir sendikanın işine karışıyorlar. Adamlar senin senin sendikanın kafa yapısına göre mi davranacaklar? Sen zaten bu sendikayı onaylamamışsın ki üye olmamışsın, o zaman neden bu kadar üstüne gidiyorsun ki. Ama tabii sebep siyaset.

Burada atıp tutan CHP yanlısı solcular için şunu söyleyeyim; sizlere 1000 TL zam da verse bu hükümet siz yine memnun olmayacaksınız ki! Siz ancak sizinkiler iktidar olursa memnun olursunuz. O yüzden hükümet zam verse de bir vermese de. Niye versinler ki?

Ayrıca her olayı yetkili sendikaya bağlayanlar acaba diğer ek ödeme alanlar nasıl aldılar zammı, sendikaları mücadele etti de mi aldılar. Akp'den önce sendikalar ne yaptılar da öğretmene ne kazandırdılar, sizler neden bu sendikalara üye oldunuz, bunu da EBS'ye sallayanlar cevaplasın. Ama sendikasız olanlar değil!

15 Kasım 2011 21:25

Eagle

Ha bu arada canla başla EBS'ye ve üyelerine hakaret edenler acaba hükümet kazara öğretmene şöyle iyi bir zam verirse koşa koşa EBS'ye mi gelecekler yoksa?

16 Kasım 2011 01:45

flibe

Aynı işi yapan unvanların alacağı ücret eşitlenirken, bazı meslek gruplarına yönelik bir iyileştirme yapılmadığını ifade eden Gündoğdu, ?Söz konusu KHK?nın yayımlanmasıyla bazı meslek gruplarının maaşlarında iyileştirme yapılırken, bazıları bu kapsamın dışında tutuldu. Bu meslek gruplarının içinde eğitim hizmetleri ve din hizmetlerinde görev yapan kamu çalışanları, uzman meslek grupları, sivil savunma uzmanları, memurlar ve KİT çalışanları gelmektedir? dedi.

Gündoğdu, kamu çalışanları arasındaki çalışma barışının bozulacağını, bu sebeple konuyla ilgili olarak yeni bir düzenleme yapılmasını istedi.

.

.

.

.

http://www.egitimbirsen.org.tr/detay.php?id=140136&cid=52

.

.

.

sayın öğretmen arkadaşlar sizler şişe dibi gözlük mü takıyorsunuz? Verdiğiniz linki iyi inceleyin

Hatta yorulmayın linkin içeriğini bir bölümünü kopyalayayım EBS genel başkanı sayın Gündoğdu yukarıda aynen demiş yazı yukarıda okuyum lütfen

Kulaktan dolma konuşmayın öğretmenler yada ünv. mezunu cahiller verdiğiniz linki önce kendiniz okuyun

23 Kasım 2011 21:42

başkan41

eğitim camiası okumuş cahillerle dolmuş durumda arkadaşlar temizlik yapmak lazım ne ile ace ile olmadımı ver tuz ruhunu ve çamaşır suyunu iye temizler mikropları.

28 Kasım 2011 11:02

kamu adamı

teachme34 arkadaşım ben o sendikanın üyesiyim diye bakıyorum kimse açıklama yapmamış neden yapsınlarki korkak tavuk gibi susarlar ama bak misilleme ve ertugrulbaki başka sayfalarda ötüyorlar sabah tavuk u gibi bekçilik yapıyorlar sendikamızı çalmasınlar diye.

29 Kasım 2011 12:43

sen-tıkacı

neden üye oldunuz beyler anlatın bakalım göbek atalım hadi bakalım demet akalın öptü sizi.

30 Kasım 2011 00:53

akademii

eğitim bir sen mi?? aman allahım bizden uzak olsunlar şeytana yakın dursunlar haramzadesiniz ebs bunu kabul edin

memur ve hizmetliyi unutan sendika

30 Kasım 2011 09:35

hayridas.

evet eğitim birsen hani seninde bir çok memur ve hizmetli üyen var ne oldu hangisi için hak kazandın anlat bakalım göreyim sizleri.

01 Aralık 2011 17:32

sen-tıkacı

http://b1112.hizliresim.com/s/1/ux21.jpg

.

.

http://www.posta.com.tr/3Sayfa/HaberDetay/_Ogrencisiyle_kacan_kocami_cezalandirin_.htm?ArticleID=98684

.

.

Linkler yukarıda yazı aşağıdadır

.

.

'Öğrencisiyle kaçan kocamı cezalandırın'

Diyarbakır'da 17 yaşındaki öğrencisiyle kayıplara karışan müdür yardımcısının karısı, 'Böyle eğitimci mi olur? Eşimin cezalandırılmasını istiyorum' diye isyan etti

01 Aralık 2011 - 08:19

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde öğrencisi E.K.?yi (17) kaçırdığı gerekçesiyle görevden uzaklaştırılan Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Gürkan A.?nın (34) yakalanması için aramalar sürüyor.

2 çocuk annesi Berrin A. (34), aynı zamanda İngilizce öğretmeni olan eşinin görevden alınması gerektiğini savunarak şunları söyledi: ?Cuma günü eşimin ablası bana telefon açarak eşimin evi terk ettiğini ve bir kızla kaçtığını söyledi.

?Üzerime iftira atıldı utandım kaçtım? yazılı bir mesaj çekti bana, sonra kızla birlikte olduğunu öğrendim, kendi ağzıyla itiraf etti. 15 yıllık evliyim, beni daha önce de aldatmıştı. Eşimin dönmesi halinde onu affetmeyeceğim. Ben buradan Milli Eğitim Bakanı?na sesleniyorum. Böyle öğretmenlerin hakkından gelsinler. Bu nasıl eğitimci anlamadım. Eğitimci bir insan öğrencisiyle nasıl ilişkiye girer? Ben kızı kesinlikle suçlamıyorum, eşimi suçluyorum. Eşimin cezalandırılmasını istiyorum.?

Canan ALTINTAŞ-Serdar SUNAR / DHA Habercileri

Toplam 14 mesaj
Grup Vizyon