Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : c.nazanbalmumu_adam
02 Aralık 2011 18:53  

Kpss-2 Kadrolu Vana Atandım Şuan Bingölde Çalışıyorum Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Başlıkta belirttgiim gibi şuan 4-Bli sözleşmeli personel olarak çalışıyorum bingöl devlet hastanesinde.Kadroluyu kazandım(van)şuandaki süreç ne olacak ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.Bu soruma cvp arayan binlerce kişi var lütfen ilgili olun çok teşeşkkür ederim şimdiden...

02 Aralık 2011 22:41

Nurse.akdeniz

bşlayacakmısın vanda?

02 Aralık 2011 22:59

g-k-h-n
Kapalı

hayırlı olsun ayhan bende yazcaktım acıkcası yemedı..:D

cok sevındım...

ayrıca nasıl bı surez ızlıyeceksın cok basıt atandıgın kurumu arıyacaksın gene...:D

02 Aralık 2011 23:13

Nurse.akdeniz

peki sözleşmeli çalışıyor ya atandığı yere gitmese sözleşmesi fes olurmu ?

02 Aralık 2011 23:19

g-k-h-n
Kapalı

sözleşmelı ıle kadrolunun ne alakası var ya..sorup duruyorsun..

eger kadrolu alıma tercıh yapıp kazanıp gıtmezsen kadroyu doldurdugun ıcın bı yıl ceza alırsın 2012 de tekrar gırersın yenı puanınlada yenı tercıhler yapabılırsın....

kadroluya gıdıp gıtmemek senın elınde ıstedıgını yapabılırsın...

02 Aralık 2011 23:26

Nurse.akdeniz

bazı yerlerde fes edilir yazıyor normal olarak kafası karışıyor insanın.

03 Aralık 2011 00:41

persprensesi

bende aynı durumdayım istanbul şişli etfalde 4b li çalısıorum hemşire olarak kadrolu vana atandım kafalım felaket karışık ne yapmam gerektiğini bilmiorum yardım lütfennn:(:(

03 Aralık 2011 01:57

he-man4b

hayırlı olsun

03 Aralık 2011 12:29

RealBetisCenaBetis

evet başlayacam vanda,az da olsa başlamama konusunda tereddütüm olsa tercih yapıp milletin hakkına girme girişiminde bulunmam.Hayırlısı buymuş geldi kaderimize razıyız.

Gökhan len tlfnun yokdu beni arayacaktım seni konussaydık kesin aklını çelerdim :D: d:pazartesi olsun aryacam kurumu :D yalnız bingöldeki istifa sürecini ve kadrolu yerleşmenin nasıl oldugunu bilmiyorum kagıt flan yolluyorlarmış vs vs ayrıntıyı bilmiyorum :D

03 Aralık 2011 13:14

4/b_vezne

hayırlı olsun, kadro yeriniz (Vanda görev yeriniz) belli olana kadar çalışmanızı tavsiye ederim. maaşınızı peşin aldığınız için ayrılışınızı ayın 15'ine denk getirin ve mutemediniz ayrılacağınız ayın maaşını yapmasın. personel şubelerde çalışan arkadaşlarımızın burada bilgi bekleyen meslektaşlarımıza yardımcı olmalarını bekliyoruz.

KPSS ile yerleştirilen adaylar en kısa sürede göreve nasıl başlar?
03 Aralık 2011 13:49

hmsre merve

ben duzceye sozlesmeli atanmistim. simdide duzce kadrolu oldu. benim sorum su olacak. simdi duzce tasra yaziyor hastane adi yazmiyor. onu nereden ogrenecegiz ?

03 Aralık 2011 15:39

persprensesi

hayırlı olsun real betis bende vana atandım suanda karar asamasındayım ama buyuk bı ıhtımalle gıdıcem kalıcak yerle ilgili yada orayla ılgılı bılgıler alırsan paylaşırsan çok sevınırım

03 Aralık 2011 18:38

RealBetisCenaBetis

Adminim bilginiz için teşekkür edeirm..

persprensi

valla şuan moralim bozuk hiç iyi haberler almıyorum :(( ben sadece ısınıcak br çadır yada prefabrik ev olsun başka birşey istemiorum dışarda kalırım diye korkuyorum :((

04 Aralık 2011 00:00

g-k-h-n
Kapalı

doğru ya....:((

Allah yardımcınız olsun van'ın halı bellı...

ayhan bızım orada cok adam var okuldan alt devren olsun senın..ust devren olsun...

sıkmayın canınızı Allah buyuk..

la benı arasaydın harbı aklımı celerdın cunku ılk once yazdım gece kalktım sıldım la..:DDDD

04 Aralık 2011 12:03

persprensesi

HAKLISIN real ıns hayırlısı olur van merkezdemı yoksa baska bı yerdemı görev yapacağımızı nasıl ogrenebılırız acaba bılgın varmı

04 Aralık 2011 17:19

emineakman

Arkadaşlar Van'a atanan arkadaşları öncelikte tebrik ederim. Van depremden önce doğuda tercih edilen illerin başında geliyordu. Çok güzel bir memlekettir. Yaşanılacak ve çalışılacak güzel bir kenttir. Depremden sonra çok büyük bir yara aldı. Ama bu demek değil ki orada çalışılmaz. Ben başta erçiş ve diğer depremler olsun hep çalıştım. Ve devamda edeceğim çalışmaya, ama buraya yeni atanacak arkadaşlara tavsiyem gelirken buraya yanların da çadır getirsinler. Burda bütün evler hasarlı sayılır. Buranın sağlık müdürlüğü berbat, elamanlarına bir çadırı bile çok gören bir müdürlük. Bir iki aya herşey düzelir. Şimdiden herkese kolylıklar :)

05 Aralık 2011 19:30

dry04

Arkadaslar hayirli olsun.bende van a atandim.ama es durumundan tayin istiyecem.insanlah problem cikmaz.kalacak yer yokmus bende duydum.Allah yardimcimiz olsun.haberleselim bilgilrimizi duyduklarimizi paylasalim.

06 Aralık 2011 18:56

yyı2005

bende siirt te 4 b li iken van a atandım müracat için Ankaraya gitmek gerekiyormuş nedenki acaba birde eş durumdan yılda bir defamı tayin durumu var

06 Aralık 2011 19:45

persprensesi

emine arkadaşıma katılıyorum vanda şartlar zor belki ama önemli olan bunu başarabilmek bence ordaki insalarımızında buna çok fazla ihtiyacı var benim hiç tereddütüm yok her yerde çalışabilirim umarım herşeyin hayırlısı olur.nezman başvuralar acaba yaa zaman belli olmadı galiba

06 Aralık 2011 21:33

g-k-h-n
Kapalı

EŞ DURMUNDA ALTA VE ÜSTE BAKAR YANI BÖLGE OALYINA BAKAR KADROYA GECILDI DIYE ES DURUMUNDAN GIDILEBILIR KESIN DIYE BISEY YOK UNUTMAYIN VAN 6. BÖLGE D GRUBUNDA ....

eş durumuna her zaman başvurabılırsınız..

07 Aralık 2011 15:24

emineakman

4bliyken kadrolu alımlara nasıl geçilir? Evrak teslim edilmeden mi istifa edilir, yoksa teslim edildikten sonra mı istifa edilir. Bilen var mı?

Toplam 84 mesaj
ANKET
1 Mayıs sizce Taksim'de kutlanmalı mı?

Grup Vizyon