Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : DaRuGa_YaRKaNAykırı Polisünal benlialper
03 Aralık 2011 21:45  

Mali Şube'de Çalışanlar

S.a arkadaşlar; mali şubede çalışan arkadaşımız var mı aramızda, varsa şubeleri hakkında bilgi verebilirler mi, çalışma şartlarından memnunlar mı?

03 Aralık 2011 22:01

cz75

Anlaşılan yok :) Peki o zaman çalışmak isteyen var mı, varsa neden mali şube?

04 Aralık 2011 19:27

kaçakcı

kardeşim istanbul mali şubeyi kast ediyorsan kom da en güzel şubedir.konusu çok geniştir kom kursunun % 70 mali şube geri kalanı narkotik ve organizeyi kapsar.mali şubede kaçakcılık büro ve dolandırıcılık büro yu tavsiye ediyorum,ben kaçakçılık büroda çalıştım bu işin üniversitesi mektebi istanbul mali şube hayırlı uğurlu olsun.başkaca bir bilgi istersen paylaşa bilirim

04 Aralık 2011 23:32

öz maksu

9 da gelir 5 te gidersin...

05 Aralık 2011 08:19

cz75

cevaplarınız için teşekkür ederim..

05 Aralık 2011 08:28

cz75

şuan başka şubede çalışıyosunuz sanırım; silkilasyonun bol olduğu bir şube gibi geldi bana, öyle midir;anladığım kadarıyla bu şubenin kursu var,orda çalışan herkes kurs alıyo mu, bu kursun süresi nedir, kurs olduğu halde başka bir ile gittiğimizde bu şubede çalışamama ihtimalimiz nedir? Bu arada gece görevleri yok mu?

06 Aralık 2011 19:47

musti882

kardeşim mali şube sadece istanbulda şubedir diğer illerde ise kom şube bünyesinde büro amirliğidir. bölgesine göre yoğunluğu değişir. eğer istanbul, ankara, izmir, mersin, antep, urfa gibi bi ilde calışıyosan allah sabır versin gecen gündüzün olmaz, sahtecilik, kaçakçılık, dolandırıcılık, epdk gibi kısımları vardır, bence en zevklisi kaçakçılıktır. ancak şunu söylerim ki çalışma şartları zordur, öyşe başkalarının dediği giibi 8-5 calışıp güzel giyinip bankalarda gezmezsin, kamyon aramaktan benim her ay 2-3 pantolonum mahvoluyor. dedikleri gibi her üç ayda 24 maaş taltifte alamazsın bilgin olsun. bana sorarsan sadece sevilerek calşılacak bi birimdir

06 Aralık 2011 21:22

cz75

Anlıyorum, cevabınız için teşekkür ederim; benim şuan çalıştığım şube kadar yoğun olacağını zannetmiyorum; ama eminim yinede yorucu ve bir okadarda sevilerek çalışılabilincek bir büro ya da şube gibi görünüyo..

07 Aralık 2011 19:26

musti882

allah izin verirde geçersen mali şubeye bana haber ver, görüşelim, o zaman sorarım sana :))

07 Aralık 2011 20:45

cz75

Kardeşim yanlış anlaşılmasın bütün meslektaşlarımızın yükü ağır; zor şartlarda çalışıyoruz, şartların zorluk derecesi göreceli bir kavramdır, ben özel harekat şubesindeyim; şubemdende çok memnunum, burdaki konuyu açmamda ki amacım polis okulunda okuyan bir kardeşime yardımcı olmaktı; bütün meslektaşlarımın Allah yar ve yardımcısı olsun..

Toplam 9 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?