Yandex.Metrica
Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : muhtesem32*aziyade*
06 Aralık 2011 20:02  

Aöf iktisat işletme fakültelerinin kredili sisteme geçmesi hk

EVET ARKADAŞLAR BİLİYORSUNUZ MAĞLUM BU FAKÜLTELER DE ARTIK KREDİLİ SİSTEME GEÇMEYE HAZIRLANIYOR resmi ilan duyurus linkte verilmiştir

http://www.anadolu.edu.tr/aos/duyurular.aspx

Peki bu kredili sisteme geçildikten sonra ortalık karışcak diyorlar dersler kitaplar yeniden düzenlenecek yeniden dersler eklenecek ders eklenip ona göre harç yatırılcak gerçi aöf de artık örgün sisteme dönüyor denilebilir artık örgünlerden bi farkımız kalmayacak ben kamu yönetimi3,sınıf öğrencisiyim sizce dezavantajlımı yoksa avantaj lımı olur harçlara zam gelirmi dersler sınavlar ne olur sınıf geçme sistemi değişir nasıl olur üstten ders alınabilirmi yanıtlarnaız ve katılarsanız sevinirim.

07 Aralık 2011 08:24

tetis denizi

bende sorduğunuzuz araştırıyorum üstten ders alabiliyorsun 15 krediye kadar ama dönemlik mi yoksa yıllık mı onu anlamadımm bide kredide üst sınır ne altsınır ne toplam kaç kredi ile mezun olunuyor bir dönemde zorunlu toplam kaç kredi almak zorundayızzz sorular bunlar cevaplayacak babayiğit aranıyorrr duyrulurrrr:)))

07 Aralık 2011 09:11

kozlowski

Bende 3. sınıf işletmeyim arkadaşım bu sene normal sistem olduğu için bizi pek etkilemiyor.E zaten son sınıfa geçene kadar alttan dersimiz kalmazsa üstten ders alma gibi bi durum yok ,olan derslerin hepsini alıcaz zaten .harç olayıda çok fark etmez tahminimce .

07 Aralık 2011 19:04

kübican..

arkadaşlar biraz yabancıyım konuya kusura bakmayın aöf 4.sınıf işletme okuyorum alttan hic dersim yok fakat ben hazırlık sınıfı. 3.sınıf ve 4. sınıf olarak okuyorum aöf yi. bu kredili sistem bizim bölumede geldimi haberiniz varmı acaba? kredili olduysak bu ne anlama geliyo ? yardımcı olursanız sevinirm..

07 Aralık 2011 19:48

tetis denizi

işletme fakiltesi seneye kredili olacak şuan 2 de olanları bağlıyor diğerleri pek etkilenmeyecek

07 Aralık 2011 19:50

kübican..

tesekkur ederim bilgilendirdigin icin =)

08 Aralık 2011 07:12

ugur3434

bende isletme 3 deyim seneye gecicekmis tetis denizi 2 .sınıfı baglıyor demissin ben seneye 4 e gectigimde etkilenmicemmi kredili oldgunda dersler degisiyor kaynak bulunmuyor 3 e kadar cok rahat gectim sadece cıkmıs sorulara calıstım ama kredili olursa baya zor olur

08 Aralık 2011 09:09

orjnll

Evet arkadaşlar hem avantajları hem dezavantajları var çan eğrisi gelirse kötü olur bence inşallah gelmez not hesaplanması konusunda değişiklikler olur acaba I sınavın % kaçı ikiic sınavın % kaçı olur derslere katılma zorunluğu olurmu üniversitelerde yeni dersler verilirmi hepsi seneye belli olur bakalım son kez yıılık sistemde ne kadar dersimiz varsa verelim krediliye temiz bir başlangıç yapalım.

11 Ağustos 2012 20:32

ahlat69
Kapalı

inşaat teknikeriyim. 08.08.2011 tarihinde AÖF işletme 3. sınfta iki dersim varken okuldan kendi isteğimle kayıt sildirdim. bu çıkan aftan zannedersem ben yararlanamıyorum. bu yıl tekrar aynı bölüme kayıt yaptıracam daha önce aldığım dersleri tekrar alacakmıyım yoksa muaf olurmuyum ayrıca kredili sistemde hangi dönemlerde hangi dersleri göreceğiz bilgisi olan yazarsa minettar kalırım

Toplam 8 mesaj
ANKET
Sizce mülakatla, daha liyakatli okul müdürleri mi atanıyor?