Editörler : oto-danisman-expert

mert_52
Aday Memur
06 Ocak 2012 01:21

AZ KALDI 5 GÜN SONRA BODROLAR YAYINLANIR O ZAMAN BAKARIZ ZAMLARA

turşu hasan
Aday Memur
06 Ocak 2012 13:55

zam falan yok yine 50 tl talim acaba üstlerin vicdanı sızlıyormu zannetmem kuvvet komutanın söylediği bile yalan mış yuh diyorum başka diyecek birşey yok

zor_görev
Memur
08 Ocak 2012 22:50

baska bır kurum yoktur herhalde , personelinın ne kadar tazmınat alcagını bile bilmeyen ve bilgilendiremeyen ...

karapostallar
Aday Memur
09 Ocak 2012 21:06

Zor görev kardeşim; belli olmayan tazminat oranlarını yada zam miktarını kim açıklayabilirki..Akşama kadar hayatın bütün anlamı verilecek % 3-4 lük zam oranı gibi davranan tiplere zaten adam yerine koyupta kimse açıklama yapmaz..

ucash3
Şef
19 Ocak 2012 18:57

Ne oldu tazminattan ses yok!! Taslağı görenler kendisi gelmedi mi?? Haberi olan var mı?

Harun19801980
Aday Memur
20 Ocak 2012 18:30

emir tebliğ edenler,,ne oldu hani zam..?

tğm_mstf
Aday Memur
21 Ocak 2012 12:52

Arkadaşlar lütfen Resmi Gazetenin yayımlamadığı hiçbirşeye inanmayınız, hele ki bu tür sosyal paylaşım platformundaki mevzuattan uzak ve yasal dayanaksız ifadelere...

ucash3
Şef
21 Ocak 2012 13:44

Tğm. sen daha yenisin böyle şeyler resmi gazetede yayınlanmaz bilgin ola

tğm_mstf
Aday Memur
21 Ocak 2012 23:27

hadii yaa siz eskimisiniz? nerde yayımlanırmış söyleyinde öğrenelim..

22 Ocak 2012 09:12

evet tegmen yenı cok yenı. ama kuru laflarla gaza gelmeyecek umut baglamayacak mılletı gaza getırmeyecek kadar olgun...

tabii balon ve hayel ler ıle yasamayı sevenler sevmez boylelerını. umut tacırlıgı yapmaya devem etmek daha zevklı gelır.

allah kolaylık versın...

ucash3
Şef
22 Ocak 2012 09:33

Tabiki boş laflar olmasın, ama burda konuşulan konu geneli ilgilendirmeyen, operasyon tazminatı. Balon da değil, ne zaman imzalanırsa aralıktan geçerli olduğundan hak kaybı da yok. Taslağı gördük okuduk şimdi onaylanıp gelecek, daha önce konuya katılan arkadaşlardan bilgisi olan var mı diye soruyor ilgili personel.

Bu tazminat 666 sayılı KHK ile değiştirilen 375 sayılı KHKye göre ödeniyor ve Başbakan onayı bekleniyor. Artık resmi gazete yok resmi yazı olarak maliyelere dağıtımı yapılacak.

burda umut tacirliği yok burda gerçek bir olaydan bahsediyoruz ve dediğim gibi herkesi değil 8 ilde İGH ile ilgili operasyon personelini ilgilendiriyor sadece ve hepsi de konuyu biliyor zaten.

tek.doğan
Aday Memur
22 Ocak 2012 18:02

Arkadaşlar şayet iş bulamazsanız sizleri bu sisteme davet ediyorum.

Merak edenler için işte adresimiz.

http://www.7x.com.tr/?idX=133&idXRef=1T2B3

bana sormak istedikleriniz olursa şayet [email protected]. bana ulaşabilirsiniz.

22 Ocak 2012 23:51

hangi sekiz il lütfen bilgi verir misiniz? Hakkari,Şırnak,Van,Bingöl,Tunceli,Diyarbakır.. diğer ikisi??

ordonat1
Şef
24 Ocak 2012 20:59

burda yazmıstım yıne bazıları yıne soylenmeye baslamıs bu tazmınatlar heryıl duzenlenır yanı bu kapsama gırecek ıllerı genkur bıldırır içişleri ve milli savunma bakanlığına onay alındıktan sonra yürürlüğe girer şubat ayı maaasında alırsınız bu sunulan 8 ilin arasına yenı gıren ıl hatay

ordonat1
Şef
24 Ocak 2012 21:01

ucash3 yazdığı gıbı sadece ilgili olan illerin kkomutanlıklarına gıder emır

soylu2002
Aday Memur
27 Ocak 2012 15:00

HALA HABER YOK GÖSÜMÜZ YOLLARDA KALDI:(

soylu2002
Aday Memur
29 Ocak 2012 06:58

gelen bütün haberler fısıltı gazetesinden ibaretmiş herşey yalan yani anlıyacağınız kimse heveslenmesin öyle bi durum daha söz konusu bile olamaz.maliyelerin hepsi bu konuda çalışmanın olmadığını söylüyorlar.şimdi ortalıkta dönen fısıltı;uzman çavuşlar mesleği bırakmasın diye atılan bi yalan sadece ama çok büyük oranda tutmuş Allah herkesin gönlüne göre versin insanların duygusuyla bu kadar oynamakta çok ayıp yazıklar olsun diyorum sadece

Toplam 77 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi