Editörler : crops35
«165166167168169170171172173174175176»

ad2420
Kapalı
03 Mayıs 2017 12:31

siz müşterinize kul köle olun o zaman

kpss46, 7 yıl önce

senin annen baban deden baya medeni galiba. bizim halkımız köylü milleti. ptt de en fazla onlara hizmet ediyo. müşteriye yobaz demeye hakkın yok istifanı ver git istemiyosan. yediğin ekmek boğazına durur benden söylemesi.

ad2420
Kapalı
03 Mayıs 2017 12:35

niye aynı insanlar başka kuruma gidince ptt de konuştukları gibi konuşmuyolar konuşamıyolar

kpss46
Kapalı
03 Mayıs 2017 14:25

beğenmiyorsan istifa edeceksin. işe girmeden önce iş olsunda kadro olsunda nasıl olursa olsun diyoruz. sonra şikayet ediyoz. bedava ekmek yok. elbette skntılar olacak yapacak bişey yok. şikayet eden istifa etsin calısmasın

ad2420, 7 yıl önce

niye aynı insanlar başka kuruma gidince ptt de konuştukları gibi konuşmuyolar konuşamıyolar

navaro83
Yasaklı
03 Mayıs 2017 14:37

Bu insana mal demek mallara hakaret olur mallar bile daha iyi şarlarda yaşıyordur

navaro83
Yasaklı
03 Mayıs 2017 14:39

İstifa edeceğimiz zamanda gelir çok sevdikleri fethocular olmayaydı çoktan gitmiştim zamanında

sülüman1985
Yasaklı
03 Mayıs 2017 16:40

İŞ İŞ DİYE YAPAMICAĞINIZ YAŞAYAMICAĞINIZ YERLERİ YAZARKEN AKLINIZ NEREDEYDİ? ŞİKAYET ETMEK YOK Ç-A-L-I-Ş-A-C-A-K-S-I-N-I-Z !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ad2420
Kapalı
03 Mayıs 2017 16:44

BEN PTT YE GİRDİĞİM ZAMAN HER TARAF İŞ DOLUYDU İŞ İŞ DİYE KŞMSEYEDE YALVARMADIM AZ KALDI ON SENE YİRMİ SENE ÇALIŞACAKLAR DÜŞÜNSÜN BENİM SORUNUM İŞLE DEĞİL ADALETSİZ YÖNETİMLE

ad2420
Kapalı
03 Mayıs 2017 17:04

benim çalışacak bir şeyim kalmadıki günümde kalmadı ama benden sonrakiler ne yapacak çok zor allah yardımcınız olsun

sülüman1985, 7 yıl önce

İŞ İŞ DİYE YAPAMICAĞINIZ YAŞAYAMICAĞINIZ YERLERİ YAZARKEN AKLINIZ NEREDEYDİ? ŞİKAYET ETMEK YOK Ç-A-L-I-Ş-A-C-A-K-S-I-N-I-Z !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

navaro83
Yasaklı
03 Mayıs 2017 17:19

Kardeş mi olduk KPSS git kumda oyna Ptt nin leş insanlarısınız sizle vakit kaybedemem önümde sınavlar bunkurum sizlerle daha kötü KPSS ve benzerleri

ad2420
Kapalı
03 Mayıs 2017 17:34

YALAKALAR VARYA KURUMDA ONDAN YOK EFENDİM VASTANDAŞIN VERGİSİYLE MAAŞIMIZI ALIYOMUŞUZ NİYE BİZ VERGİ VERMİYOMUYUZ BU ÜLKEYE

navaro83, 7 yıl önce

Görüyorum ve arttırıyorum cahil yobaz Allah'ın ilk emri okuyu dikkate almayan insanlar var ayrıca yobaz cahil deri diye gitmistifs ver demek senin haddine değil kimsenin haddine değil

Benim babam Ptt müşterisi gibi gelir sistemli bilmeden memura laf eder geneli böle ama bankada azını açmayan angutlsr Ptt de azını açar Ptt nin imajını karı satmak dışında herşeyi yapan kuruluş haline getirirsen kimse sana saygı duymaz sende memurum die takılır durursun övünerek her yerde Ptt çiyim diyebiliyorsan ne mutlu ben diyemiyorum

Ayrıca sabah kalkıyorsam bu müşterilerle uğraşıyorsam paramızda hakediryoruz denektir müşterinin bir lafıyla seni yargılayan Ptt bunu başka kurumlar yapıyor mu?

Yahu baba işine bak isteyen istediğini der yapar ayrıca bana değer vermeyen kuruma ben ne den kendimi benliğimi aidiyet duygusunu vereyim ki

ad2420
Kapalı
03 Mayıs 2017 17:43

bana git istifa et diyen arkadaş kpss benim günüm kalmadıki gidiyorum zaten ptt size kalsın sendikanızda var ben zamanında çok çalıştım çok cumartesi pazar bayramlarda gece saat 9 10 a kadar ama o zamanlar huzurluydum yöneticiler bize değer veriyodu emeğimizin karşılığınıda alıyoduk birbirimize saygımız sevgimiz vardı ben bu kurumun bu kadar düşeceğini bilseydim bunca yıl bu kuruma hizmet ermezdim bizim zamanımızda çalışanada insanada değer veriliyodu

sülüman1985
Yasaklı
04 Mayıs 2017 14:47

son duyum , havuz için son 323821925 gün sjjajksjdsjjsjh:DD:Ddd :D

ad2420
Kapalı
04 Mayıs 2017 17:25

varmıymış havuz

sülüman1985, 7 yıl önce

son duyum , havuz için son 323821925 gün sjjajksjdsjjsjh:DD:Ddd :D

Yildirim1616
Aday Memur
04 Mayıs 2017 21:32

Kardeşim su boş adamı dikkate almayın gözünüzü sevim

ad2420, 7 yıl önce

varmıymış havuz

mcany
Memur
04 Mayıs 2017 21:51

Bir kurumun memurları havuz olsun gidelim demekte ise ortada büyük bir sorun vardır ; neden maliyedeki ,belediyelerdeki, bizler kadar yorulan sgk memurları vs vs aynı şeyi söylemiyor . Son yazışmalarda cahil müşterilerden bahsedilmiş sadece cahil değil sapığı , esrarcısı keşi, dolandırıcısı vs vs gibi içeriye kimler giriyor kimler çıkıyor o tek kişilik şubelerde hiç bir güvenlik olmadan çalışan bayan arkadaşlarımız var evet hiç birini aşağılamaya hakkımız yok ama aşağılayan insana da saygımız var o onun düşüncesi, gelelim biz aşağılanan memurlara buna ses çıkaran yok mu. esas aşağılanan ptt memurudur. eski memurlara bişey diyemem ama yeni nesil memurlar ve ihsli arkadaşlar arasında tahsili iyi diksiyonu iyi yabancı dili az çok olan ve bu şartlarda çalışmayı hak etmeyen üstüne üstlük hiçbir donanımı olmayan amirler ve idareciler ile çalışması hak mı ? ben şahsen son müdürlük sınavı sorularını görüp ki çok kolaydı başımıza ne tarz müdürler geleceğini tahmin ediyorum şimdiden. Daha bu kuruma ilk girdiğim günden beri şunu gördüm : bu kurum maalesef çalışanlarının inisiyatif ve özverisi ile dönüyor ki bu genelde kurum aidiyatı hisseden memurlar sayesindedir. Son mülakatta 97 kpss puanı ile ptt ye girmek isteyen adama 3 yıl sözleşme imzalatmaz iseniz bu kurum yine memurlar sayesinde devam edecektir çünkü gelen yeni arkadaslarımız ptt yi geçici olarak düşünmekte. gel gelelim hala kurum 399 lu arkadaslarımızın önünü kapatmaktadır. Şimdi havuz mavuz bilmiyorum ama kanunsuz şekilde memur çalıştırıldığı açıktır ,varlık fonu 8. maddesine göre ( bilmeyenler için varlık fonu içine alınan kurum ve kuruluşlarda 657 ve 399 memur çalıştırılamaz) önce bizlere PTT a.ş. nin bir açıklamada bulunması lazım . Arafta ve hep yalnız bırakılmış fakat onlar sayesinde para kazanan ptt a.ş. biz memurlarına bilgi vermesi lazım.detaylarda boğulmanın anlamı yok ve görünen köyde kılavuz istemez burda olumlu konuşanların nerde çalıştıkları bellidir olumsuz konuşanların olumlu konuşması için neler yapılmalıdır sorunlar neler ile düzeltilebilir bunlar konuşulmalıdır. Benim bel ve boyun fıtığım ve bileklerimde sorunlar var 3 memurun işini 1 memura yıkan bir sistem var ama az önce dediğim gibi inisiyatif ve özveri nedeniyle rahatsızlıklarımla boğuşuyorum ben günde 500 yerine 200 işlemde yaparım bana kim ne diyebilir diyemez ama bizler bu şekilde çalışırken hala aşağılanan bir zümreyiz temel meselemiz bu. Verilen emekler nereye gidiyor

ad2420
Kapalı
04 Mayıs 2017 22:17

evet arkadaşımız söylemek istediklerimi söylemiş şimdi ben şubeye arkadaş izine gidince onun yerine bir aylığına geçici göreve gidiyorum adamlar geliyo ben falan köyden geliyorum adam yada kadın köylüm gelemiyo onun maaşını alacam çocuk babasının kartı ile geliyo babamın hesabından para çekecem adam berberde turaş oluyo berberin çırağını gönderiyo git maaşımı çekte gel çocuk geliyo dedemin nenemin annemin yada babamın maaşını çekecem biri geliyo eşimin hesabından para çrkrcrm biri geliyo falanın filanın maaşını çekecem hesabından para çekecem adam telefon ediyo telefonla işlem yaptıermaya çalışıyo falana havale gelecekti geldimi maaşım yattımı daha neler neler adamlara olmaz diyincede kötü oluyosun gidiyo şikayet ediyo işimi görmüyolar adama anlatıyorum bankaya gitsen başkasının maaşını çekebilirmisin başkasının hesabından para çekebilirmisin bu yasal değil diyorum adam diyoki öbür adam yapıyoda sen niye yapmıyosun işimi vatandaş madur oluyo senin yizindden adamlar şikayet ediyo arkamızda duran yok peki ben böyle müşteriye cahil yobaz demiyimde ne deyim tabi hepsi aynımı içlerinde çok değerli insanlarda var ama adamlar hem suçlular hem güçlü bide üzerime yürüyo bağırıyo laf söylüyo haklı peki ben ne derim bu müşteriye yani müşteri ağzımıza sıçsada haklımı

mcany, 7 yıl önce

Bir kurumun memurları havuz olsun gidelim demekte ise ortada büyük bir sorun vardır ; neden maliyedeki ,belediyelerdeki, bizler kadar yorulan sgk memurları vs vs aynı şeyi söylemiyor . Son yazışmalarda cahil müşterilerden bahsedilmiş sadece cahil değil sapığı , esrarcısı keşi, dolandırıcısı vs vs gibi içeriye kimler giriyor kimler çıkıyor o tek kişilik şubelerde hiç bir güvenlik olmadan çalışan bayan arkadaşlarımız var evet hiç birini aşağılamaya hakkımız yok ama aşağılayan insana da saygımız var o onun düşüncesi, gelelim biz aşağılanan memurlara buna ses çıkaran yok mu. esas aşağılanan ptt memurudur. eski memurlara bişey diyemem ama yeni nesil memurlar ve ihsli arkadaşlar arasında tahsili iyi diksiyonu iyi yabancı dili az çok olan ve bu şartlarda çalışmayı hak etmeyen üstüne üstlük hiçbir donanımı olmayan amirler ve idareciler ile çalışması hak mı ? ben şahsen son müdürlük sınavı sorularını görüp ki çok kolaydı başımıza ne tarz müdürler geleceğini tahmin ediyorum şimdiden. Daha bu kuruma ilk girdiğim günden beri şunu gördüm : bu kurum maalesef çalışanlarının inisiyatif ve özverisi ile dönüyor ki bu genelde kurum aidiyatı hisseden memurlar sayesindedir. Son mülakatta 97 kpss puanı ile ptt ye girmek isteyen adama 3 yıl sözleşme imzalatmaz iseniz bu kurum yine memurlar sayesinde devam edecektir çünkü gelen yeni arkadaslarımız ptt yi geçici olarak düşünmekte. gel gelelim hala kurum 399 lu arkadaslarımızın önünü kapatmaktadır. Şimdi havuz mavuz bilmiyorum ama kanunsuz şekilde memur çalıştırıldığı açıktır ,varlık fonu 8. maddesine göre ( bilmeyenler için varlık fonu içine alınan kurum ve kuruluşlarda 657 ve 399 memur çalıştırılamaz) önce bizlere PTT a.ş. nin bir açıklamada bulunması lazım . Arafta ve hep yalnız bırakılmış fakat onlar sayesinde para kazanan ptt a.ş. biz memurlarına bilgi vermesi lazım.detaylarda boğulmanın anlamı yok ve görünen köyde kılavuz istemez burda olumlu konuşanların nerde çalıştıkları bellidir olumsuz konuşanların olumlu konuşması için neler yapılmalıdır sorunlar neler ile düzeltilebilir bunlar konuşulmalıdır. Benim bel ve boyun fıtığım ve bileklerimde sorunlar var 3 memurun işini 1 memura yıkan bir sistem var ama az önce dediğim gibi inisiyatif ve özveri nedeniyle rahatsızlıklarımla boğuşuyorum ben günde 500 yerine 200 işlemde yaparım bana kim ne diyebilir diyemez ama bizler bu şekilde çalışırken hala aşağılanan bir zümreyiz temel meselemiz bu. Verilen emekler nereye gidiyor

Yildirim1616
Aday Memur
04 Mayıs 2017 22:19

Kurum leş arkadaşım torpil adam kayırma altta kalanın canı çıksın sendika peşinde koşan işini halletsin sonra haktan hukuktan dinden imandan bahsetsin. Biz bunları geçtik tek isteğimiz bu kurumdan gitmek hergun bu hayalle yaşıyorum ve her gün bu kurumdan degil bu şartları yaratanlardan bir kat daha nefret ediyorum

mcany, 7 yıl önce

ad2420
Kapalı
04 Mayıs 2017 22:31

adamlar yani yalakalar varya müşteriyi öyle bir alıştırmışlarki telefonu bozuk olan geliyo beni fırçalıyo faturası fazla gelen geliyo beni fırçalıyo tapuda maliyede belediyede bankada elektirik idaresinde her nerede işi olursa olsun direk postaneye geliyo bide benim işimi göreceksin mecbursun benim vergimle maaşını alıyosun diye fırça atıyo gidiyo kaymakama belediye başkanına il başkanına şikayet ediyo bide geliyo onlar fırçalıyo hangi birini sayamki başka kurumlara gidince el pençe duranlar bize gelince aslan kesiliyo müşteri memnuniyeti

Yildirim1616, 7 yıl önce

Kurum leş arkadaşım torpil adam kayırma altta kalanın canı çıksın sendika peşinde koşan işini halletsin sonra haktan hukuktan dinden imandan bahsetsin. Biz bunları geçtik tek isteğimiz bu kurumdan gitmek hergun bu hayalle yaşıyorum ve her gün bu kurumdan degil bu şartları yaratanlardan bir kat daha nefret ediyorum

ad2420
Kapalı
04 Mayıs 2017 22:42

adamın cenazesi varmış izin istemiş müdürdende müdür adama küfür hakaret etmiş üzerine yürümüş daha neler neler ya beni konuşturmayın olurmu ptt niz sizin olsun

orhancaglar55
Aday Memur
05 Mayıs 2017 00:26

bunlar yani bizi yönetenler kazak abdallık olmuş... he bir de merak ediyorum şu suleumen sadist mi ne anlamadım kendisini ilgilendirmeyen konu onu neden rahatsız ediyor.... ona acilen bir psikologa gitmesini tavsiye ederim dostça...

ad2420, 7 yıl önce

adamın cenazesi varmış izin istemiş müdürdende müdür adama küfür hakaret etmiş üzerine yürümüş daha neler neler ya beni konuşturmayın olurmu ptt niz sizin olsun

Toplam 6226 mesaj
«165166167168169170171172173174175176»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi