Editörler : Cüneyt Barışoglu
«179180181182183184185186187188189190191
15 Kasım 2017 15:29

CHEMIST53
Memur

Yorumum maalesef yayınlanmaya uygun görülmemiş. Düşünün artık geldiğimiz noktayı!

15 Kasım 2017 18:24

melek-33
Memur

Arkadaşlar yeni atanmış biri olarak korktum PTT bu kadar kötü bir kurum mu

15 Kasım 2017 18:47

srkndgnz
Aday Memur

Testere filmi bile burada yapılan manevi işkence yanında masum kalır

15 Kasım 2017 19:05

melek-33
Memur

Testere filmi bile burada yapılan manevi işkence yanında masum kalır

srkndgnz, 4 gün önce - Alıntıya git

Gişe için diyorsunuz değil mi

15 Kasım 2017 20:08

srkndgnz
Aday Memur

Hayır hepsi.

15 Kasım 2017 21:26

ad2420
Aday Memur

bir adım bile ileri gittiğimiz yok sürekli geri gidiyoruz zorgünler bizi bekliyor kesinlikle işimizi kolaylaştırmak için hiç bir şey yapılmıyor bu gün emir geldi kargo teslimlerinde tc alınacakmış nasıl yapsamda personelin işini biraz daha zorlaştıracam diye düşünüyolar maaş 200 lira daha düşmüş bu günler daha iyi günlerimiz diye düşünüyorum allah her keşin yardımcısı olsun

15 Kasım 2017 23:11

pagliyachi
Aday Memur

PTT'de ki temel amaç 399'luları bir şekilde eritmek. Bu amaca ulaşmak için her yol mübah fesefesiyle hareket ediyorlar. 399'luların yükselme şansını ortadan kaldırdılar. Liyakat ilkesi anayasada vurgulanmasına rağmen PTT ısrarla 399'luların hakkını yemektedir.

Üstelik sözüm ona bazı sendikalar kpss olmasın mülakatla personel alınsın diyecek kadar ileri gitmeye başlamıştır. Soru şu paylaşılamayan ne? Birileri liyakata bakmadan vasıfsız akrabalarını PTT'ye doldurmak mı istemektedir? Soruyorum hangi zeka bu sendikalarda kalmayı uygun görmektedir artık?

Unutmayalım birileri malı, makamı, liyakatsız kariyeri götürme derdindedir. Sesimizi birilerinin duyacağını da sanmıyorum. Tarih bizi de yazmaz kanımca. Tanrı bunun hesabını sorsun demekten başka yapacak bir şeyimizde yok maalesef. Üzgünüm.

Tek tavsiyem aklınızı sağlam tutun ve hayatınıza bakın.

16 Kasım 2017 08:55

CHEMIST53
Memur

PTT'de ki temel amaç 399'luları bir şekilde eritmek. Bu amaca ulaşmak için her yol mübah fesefesiyle hareket ediyorlar. 399'luların yükselme şansını ortadan kaldırdılar. Liyakat ilkesi anayasada vurgulanmasına rağmen PTT ısrarla 399'luların hakkını yemektedir.

Üstelik sözüm ona bazı sendikalar kpss olmasın mülakatla personel alınsın diyecek kadar ileri gitmeye başlamıştır. Soru şu paylaşılamayan ne? Birileri liyakata bakmadan vasıfsız akrabalarını PTT'ye doldurmak mı istemektedir? Soruyorum hangi zeka bu sendikalarda kalmayı uygun görmektedir artık?

Unutmayalım birileri malı, makamı, liyakatsız kariyeri götürme derdindedir. Sesimizi birilerinin duyacağını da sanmıyorum. Tarih bizi de yazmaz kanımca. Tanrı bunun hesabını sorsun demekten başka yapacak bir şeyimizde yok maalesef. Üzgünüm.

Tek tavsiyem aklınızı sağlam tutun ve hayatınıza bakın.

pagliyachi, 4 gün önce - Alıntıya git

Arkadaşım lütfen bir önceki sayfada belirtmiş olduğum yoruma benzer bir yorum da siz yazın anasayfada olan habere. Bu çok önemli bir husus. Başka şansımız yok ve memurlar net bile bizi kaale almıyor. Hepimiz duyarlı olursak bu iş er ya da geç çözülecektir. Vakit geç olmadan herkes elini taşın altına soksun lütfen.

Toplam 3808 mesaj
«179180181182183184185186187188189190191
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?