Editörler : crops35

HeLbET-biR-gUn
Aday Memur
13 Aralık 2017 02:31

Sennekadar akıllı. ZEKİ ZANNEDEN BİR İNSANSIN YAA. 4C Lİ NEDEN EMEKLI SANDIĞINA BAĞLI ÇALŞAMİTOR VEKİL EBE VEKİL HEMŞİRE VEKİL İMAM 657TABİ 4c li tescil EMEKLİ SANDIGINA BAĞLI ŞUAN BU 4C KALKIYOR HERKES 4B Lİ OLUCAK

emrah-84, 12 yıl önce

pınar hemşire sen 4c li değilsin.sen vekil hemşiresin.4c emekli sandığına tabi çalışamaz.sosyal sigortalara tabi şimdiki adıyla 4b sigortalısı.çalıştığın statüden haberin yok burda yorum yapıyosun.sen nerden biliyorsun dersen sağlık müdürlüğü personel şube müdürlüğünde çalışıyorum 4c li olarak.

mrtoman
Kapalı
13 Aralık 2017 08:21

6 yıl önceki yoruma bu kadar hiddetlenerek yorum yazmak. Memleketim insanı seviyorum sizi :D

HeLbET-biR-gUn
Aday Memur
13 Aralık 2017 13:39

Kardeşim bu millet şu anda can derdinde ekmek derdinde can çekişiyor sen neden bahsediyorsun ne oldu

mrtoman
Kapalı
13 Aralık 2017 14:26

kardeşim o cevap yazdıgın insan 6 yıl önce yazmıs o yorumu sende sankı o açıklamalar çıktıktan sonra yazmış gibi yok zeki zannediyon yok akıllı bilmem ne yazmısın yok herkes 4 b ye geccek yyazmısın. 6 sene once boyle bı acıklamamı vardıda kucumsuyosun ınsanları.

HeLbET-biR-gUn, 6 yıl önce

Kardeşim bu millet şu anda can derdinde ekmek derdinde can çekişiyor sen neden bahsediyorsun ne oldu

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi