Oturum açOturum aç / Parola hatırlat Üye olÜye ol

Editörler : idealist84Komik.Retikulum
27 Aralık 2011 09:30  

engelli raporu nasıl alınır yardım!!

merhabalar benim ablamda doğuştan kaynaklanan ve genetik olan işitme sorunu var yüzde yüz işitme kaybı yok ama cihaz olmadan hiçbirşley duymuyor cihaz olmazsa sesleri çok az duyuyor fakat algılayamıyor. engelli raporu alabilir mi bu durumda ve ne yapmamız lazım nasıl alınır bu rapor bilen arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok memnun olurum ....teşekkürler...

27 Aralık 2011 09:55

efsaneyim0101

tam teşeküllü bir devlet hastanesinden heyete girmesi lazım.gideceğiniz hastanede muhtemelen belli heyet günleri vardır.o gün hakkında bilgi alıp hastanızla birlikte gidip gerekli raporu alabilirsiniz.

27 Aralık 2011 09:57

argentus

Tam teşekküllü bir hastaneye başvuruda bulunun.

27 Aralık 2011 09:59

elara01

teşekkürler arkadaşlar...

27 Aralık 2011 11:37

mysweet

arkadaşlar bende tam teşekküllü hastaneden şubat 2011 de özürlü statüsünden işe girmek için %42 sürekli rapor aldım bu raporla başvuru yapabiliriz değilm?

Raporda özürlü statüsünden işe girer özür oranı %42 sürekli yazıyor

27 Aralık 2011 12:44

emissario

mysweet, sizin sorunuzun cevabı ''evet, başvuru yapabilirsiniz''.

elara01, size tıp fakültelerini tavsiye ederim. Devlet hastanelerinde 6-7 ay sonraya sıra verilebiliyor. Tıp fakülteleri hem çok donanımlı, hem de daha kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

27 Aralık 2011 13:28

ilkaycan

biraz zor rapor almanız engelli raporları yeniden düzenlendi engel oranları aşağı çekildi ama siz yinede tan teşekküllü devlet hastanesine gidin muayene olun.

Toplam 6 mesaj
ANKET
MEB, 8 yıllık öğretmeni rotasyona tabi tutacak, okulunu değiştirecek..