Editörler : oto-danisman-expert

bashakan
Aday Memur
12 Haziran 2012 22:14

Yeni honda civic'e yorum yapan arkadaşlar aracı yakından görüp kullanmamaışlar sanırım. Arabaya bir kere binsinler böyle olumsuz yorum yapmaktan vazgeçeceklerini sanıyorum.

hamako
Aday Memur
26 Haziran 2012 09:38

bende bugün yeni civic aldım araba resmiyle alakası yok harika bi araba yapmışlar siparişle geliyo ve acayip satıyo arabanın her yeri mükemmel olmuş eskisine göre harika olmuş eski kasa eskide kaldı kafaları yenileyin

- XXL
Yasaklı
26 Haziran 2012 09:58

hayırlı olsun öncelikle

sen bu araca lpg de attırmazsın galiba işım olmaz diye.yılda 20 bin yapsan 5 yılda 100 bın km eder oda 10 ton benzine denk gelir.bununda şuanki fiyatı 43 bin liraya gelir.5-6 yıl sonra araç parası kadar yakıt masrafın olacak.

Yarın birgün forumda dertlenme ben niye dizel almadım yada hondaya hanki kit lpg uyar diye başlık açma haa

dalıcı76
Genel Müdür
26 Haziran 2012 10:01

Bir araç için olumsuz yorum yapılamaz mı?

İlla birinin beğendiği aracı ben beğenmek zorunda mıyım arkadaş?

Benim beğendiğim aracı da başkası beğenmek zorunda değil...

Silah mı dayayıp beğendireceksiniz...

Olmamış arkadaş...Bir önceki kasa BENCE güzeldi..

Yeni kasa BANA GÖRE çirkin.....

nakka_37
Müsteşar Yardımcısı
26 Haziran 2012 13:23

yeni civic'e bende baktım. içi eskisine göre dar ama bence tipi taha güzel. hem iç hemde dış olarak benim istediğim versiyon 51 bin tl olunca ben mecburen vazgeçtim bütçemi aştı. öyle siparişe göre gelme olayı ilden ile değişiklik gösterir, diyarbakırda hala ellerindeki araçlar duruyhor ve tek tük yeni civic görüyorum.:)

hamako
Aday Memur
27 Haziran 2012 20:31

lpg karşı biri deyilim araçta sistem kurulu geldi hiçbi işleme gerek yok sadece soketlere tank ve beyin takılıyo araç lpgli zaten takıp takmamak senin elinde aracı sevmek konusuna gelince herkezin kendi fikri bende yeni hondayı beyenip aldım donanımı işçiliyi kalitesi bence tartışılmaz

The-Öğretmen
Kapalı
27 Haziran 2012 20:33

dizel motor yok dedin ya gerisini yazmana gerek bile yok:))

orlins5
Memur
05 Mayıs 2013 16:41

Yeni civic,eski kasa civic'e göre kesinlikle olmamış.Teknolojik birkaç özellik ve lpg ile sunulması arabanın şu an satılma sebebi.Bir civic kullanıcısı olarak dileğim en kısa sürede bu kasanın değişmesi...

=İ=K=
Yasaklı
05 Mayıs 2013 18:00

diğer markalara göre hala yakışaklı duruyo

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi