Editörler : Pangaea
«789101112131415161718»

deniz.duygucu
Genel Müdür
11 Ocak 2012 02:30

:)))))))) bizde çok uzun zamandır beklioduk akdeniz ikliminin etkili olduğu yerlerden birinde yaşamıyorsanız sizde görürsünüz büyük ihtimal :P diğeri düşükk üzgünüm :P

SOULL
Aday Memur
11 Ocak 2012 02:31

Gördük ama yağmurdan sonra hemen sonra :))))

Çok etkili olmadı ne yazık ki :))))

deniz.duygucu
Genel Müdür
11 Ocak 2012 02:33

daha görürsünüz hocam merak etmeyin :) bizde bugün gördük daha diyorum ya :)

ben tarihden 200 soru çözdüm bi sigara molası verip gelcem sonra coğrafyaa :)

SOULL
Aday Memur
11 Ocak 2012 02:35

Allah hepimizin emeklerimim karşılığını versin inşallah...

Afiyet olsun hocam :))

SOULL
Aday Memur
11 Ocak 2012 02:38

:S emeklerimizin* olacaktı o yahu

deniz.duygucu
Genel Müdür
11 Ocak 2012 02:41

tşk edrm hocam :) amiiiinnnnnn aminnn diyorumm inşş

deniz.duygucu
Genel Müdür
11 Ocak 2012 02:44

arkadaşlar ben yatıorum ya boynum çok ağrıdı çalışamıycam artık bugünlükte bu kadar olsun :( size kolay gelsin allah zihin açıklığı versin

bokeee
Aday Memur
11 Ocak 2012 02:45

Ben de yatıyorum kafam almıyo artık..Herkese ii geceler kolay gelsnn

stuntmaster
Genel Müdür
11 Ocak 2012 05:44

Gececilerden bir tek ben varım herhalde. 20 dakika kahvaltı molası. Ardından saat 8'e kadar çalışmaya devam. Herkese kolay gelsin. Umarım gece görüşürüz...

okiii
Genel Müdür
11 Ocak 2012 06:19

kalem tarih yaprak testi...

hangisi islamiyer öncesi türk destanlarından değildir;

a-ergenekon

b bozkurt

c alp er tunga

d türeyiş

e manas

cevap manas........manas en uzun destan ve kırkız destanı değilmidir..bu soruda yanlı yok....değerlendirecek olan..?

okiii
Genel Müdür
11 Ocak 2012 07:08

Datada da ilk düzenli orduyu hunlar kurdu yazıyor...

birde uygurlar rwsimle uğraşmamış sanırım resim ile duvar resmi farkını göstermek için yapmış olabilirler..

tom.miks
Yasaklı
11 Ocak 2012 07:35

okii önce metehandan başlıyayım..metehan onluk sistemi getiren kişidir..asya hun devleti hükümdarıdır..yani türk kara kuvvetleri o zamana dayanır aslında onluk sistem nedeniyle..ilk düzenli ordu bu nedenle metehan.

uygurlar resim ve heykelcilikle uğraşmıştır..duvar resmi fresktir o da bir çeşit resim..

ilk soruda manas destanı var..bu destanın konusu müslüman karahanlılarla mani dinini benimseyen karahitaylılar arasındaki mücadelelerde kırgızların durumu..yani bu dönemde kırgızlar yavaş yavaş islamı benimsemeye başlıyor..şuan müslümanlar zaten tamamen..bu nedenle diğer şıkları göz önünde bulundurursak cevap manas..

okiii
Genel Müdür
11 Ocak 2012 09:02

tommiks hocam Allah razı olsun çok güzel yazmışsın, ilk soruda saçmalamışım gerçekten beyin kalmadıda:) ancak ikinci soru sınavda çıksa kesin yapamazdım, bazı sorular gerçekten kpss sorularından açık ara farkla daha zor..hayırlııs...tekrar teşekkür ederim..

okiii
Genel Müdür
11 Ocak 2012 09:11

gene yanşı yazmışım ya destan sorusunu çıksa imkansız yapamazdım diyecektim..:(

deniz.duygucu
Genel Müdür
11 Ocak 2012 11:10

stuntmaster okiii dün gece sizi göremedim ya hiç yazmadınız arada ses verin. valla sabaha kadar sizi bekleyesim gelio gece yazıştıklarınızı görünce :))))))

okiii
Genel Müdür
11 Ocak 2012 11:25

haklısın deniz arada ses vermek lazım çünkü insan kendini yanlız hissedebilir ılan gecenin bir vakti tek başımayom diye tırsabilir ancak kendi gibi bir çok kişi var o saatte moral olur........ayrıca şu saate bile kpss dershanelerinde öğrenciler var düşün.........

deniz.duygucu
Genel Müdür
11 Ocak 2012 11:52

valla bazen aman bugün kimse yok bi ben çalışıorum bende yatıyım moduna giriorum :))) ara verdiğinizde söyleyin ben ara veriorum şunu şunu yaptım diye bize motivasyon olsun uyuklarken şu kadar soru çözdüm yazısını görünce bi silkelenelim :)

e-k-i-n-1
Şube Müdürü
11 Ocak 2012 12:21

günaydınlar

dün çalışamadım ama telafi edeceğim bugün.

ilk olarak matematik mutlak değer soruları çözdüm yaklaşık 40-50

birazdan türkçe konusu bitireceğim,ardından full üslü sayılar var.

gecede sadece coğrafya çalışmalıyım.çorba gibi görünsede düzenli çalışınca karışmıyor.mesela coğrafya ve tarih birarada olmaz.ama türkçe yapabiliyorum.

matematik konuları bitermi 2 ayda?inşallah biter

stuntmaster
Genel Müdür
11 Ocak 2012 21:58

Merhaba gececiler

Bugün kpss mesaisine erken başladım. 1 saat ara verdim.

Matematik 100 soru (Problemler)

Geometri 150 soru (Özel Üçgenler-Dik üçgenler)

Saat 23:00 te çalışmaya devam... Tarih-Coğrafya-Anayasadan karma sorular çözeceğim.

Gececiler geceler sessiz olmasın bu topic. Elimden geldiğince cevep yazacağım.

stuntmaster
Genel Müdür
11 Ocak 2012 23:16

Şimdi ders zamanı... Anayasa'dan soru çözeceğim. (Anayasanın değiştirilmesi- Yasama-Yürütme-Yargı)

Çalışmalar nasıl gidiyor gececiler? Hangi aşamadasınız?

Herkese kolay gelsin...

Toplam 23234 mesaj
«789101112131415161718»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi